Skocz do zawartości

Harry Potter Książe Półkrwi


Kenet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja powiem tyle - mam nadzieje, że nie spieprzą tego tak samo jak poprzednią część, chociaż z drugiej strony już dawno straciłem nadzieję na to, że nowsze Pottery będą hitami nie tylko dla dzieci, ale i dla starszych graczy xP

 

Pierwsze części były najlepsze (klimat, trzymanie się książki). Następne to już bardziej na filmie opierane, a Czara Ognia i Zakon Feniksa były dziecinnie łatwe, a niektóre rozwiązania były bezsensowne (po co walczymy Dumbledore'em z Voldemortem, skoro i tak wygramy, nie ważne po jakim czasie? Po co walczymy jako Syriusz z Bellatriks, jak i tak zginiemy?).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Lokacje ściągnięte po części z piątki... xP

 

A jak patrzę na nowy wygląd Pottera to mi się żygać chce, bo to nie ten sam Potter. Potter miał nie uczesane włosy, a ten ma jak typowy lizus. I szaty w stylu garniak?? Oryginalnie xP To już tę grę mogli nazwać "Daniel Radcliffe as Harry Potter in Half-Blood Prince" xP, bo lepszego skojarzenia nie mam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie zapomne jak grałem w jedynke i dwójke na PSX....to mi sie bardzo kojarzy z moim dzieciństwem i ogólnie było wtedy jakoś nawet trudniej iz teraz. HP 6 pewnie kupię, bo....tak po prostu ;)

 

P.S.Co do kija w tyłku to w piątej części widać to było najbardziej

 

EDIT:Lego Harry Potter nadchodzi, strzeżcie sie!! xD

 

Edytowane przez Soowa
Odnośnik do komentarza

A ja nie. Jeżeli mam wydać 230 zł na grę, której przejście zajmuje 1, góra 2 dni, która okazuje się być głównie zlepkiem minigier i dodatkiem do filmu, który nie opiera się ani troche na książce, dzięki czemu gra by zyskała kilka dodatkowych godzin grania, to ja dziękuję xP Chcesz marnować kasę, proszę bardzo. Na piątce srogo się zawiodłem, zdziwiłem sie, że w ogóle udało mi się to komuś opchnąć potem.

 

 

Testowałem grę na xBoxie360, ale tylko 1-y level z lataniem. Tam to nie ten sam Quiditch, co w pierwszych częściach, że można było przyśpieszyć i złapać znicza wcześniej itd. Teraz to marne latanie przez obręcze xP

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy ktos wie dlaczego gra na PS3 i X360 nie posiada polskiej wersji jezykowej ?

Przeciez poprzednia czesc gry na X360 byla w calosci po polsku, taka gra powinna byc przetlumaczona.

 

Malo tego - Harry Potter i Książe Półkrwi na PS2 i PC jest w calosci w jezyku polskim, wiec zupelnie nie rozumiem dlaczego nie mogli zrobic pelnych lokalizacji dla PS3 i X360. :)

Odnośnik do komentarza
A ja nie. Jeżeli mam wydać 230 zł na grę, której przejście zajmuje 1, góra 2 dni, która okazuje się być głównie zlepkiem minigier i dodatkiem do filmu, który nie opiera się ani troche na książce, dzięki czemu gra by zyskała kilka dodatkowych godzin grania, to ja dziękuję xP Chcesz marnować kasę, proszę bardzo. Na piątce srogo się zawiodłem, zdziwiłem sie, że w ogóle udało mi się to komuś opchnąć potem.

 

 

Testowałem grę na xBoxie360, ale tylko 1-y level z lataniem. Tam to nie ten sam Quiditch, co w pierwszych częściach, że można było przyśpieszyć i złapać znicza wcześniej itd. Teraz to marne latanie przez obręcze xP

 

Ja również nie. Ja to mam jakiś uraz do Harry'ego Pottera... Źle mi się kojarzy... Ani gry, ani filmu nie ruszę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...