Jump to content

Wojtq

Użytkownicy
 • Content Count

  990
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

255 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1696 profile views
 1. Wojtq

  NETFLIX

  Powtórzyłem sobie wczoraj Podniebną Pocztę Kiki, według mnie najlepszy film Studia Ghibli. Wspaniałe remedium. Uwielbiam drogę jaką przebywa główna bohaterka i ogólny nastrój jaki wydobywa się z ekranu. Oglądając po raz drugi zwróciłem uwagę, jak często film gra ciszą. Coś wspaniałego, i te widoczki! 10/10
 2. Po zeszłotygodniowej fali klientów idzie sobie człowiek do sklepu i spokojnie kupuje papier toaletowy jak lord. Wszystkiego pod dostatkiem, z nikim nie trzeba się bić, sklep pustawy, wszyscy szczęśliwi.

  1. Show previous comments  1 more
  2. Tokar

   Tokar

   i koń zwalony

  3. Plugawy

   Plugawy

   Tokar nie potrzebujesz juz o nic walczyc.

  4. Wredny

   Wredny

   Ale drożdży w proszku wciąż brak :sapek:

 3. Wojtq

  NETFLIX

  Tak, całkiem przyjemne, choć z oczywistymi netflixowo-lewicowymi dolegliwościami. Ekipa aktorów fajnie dobrana, a główna "para" ma świetną chemię (musieli się dobrze dogadywać na planie TO, stąd ich wzięli. Nawet miasteczko jest podobne). Trochę rozczarowuje na koniec, ale serial wchodzi bardzo lekko i te 2 godziny można fajnie spędzić.
 4. Wojtq

  Dreams

  Wielki plus. Dzięki! Obejrzałem w międzyczasie jakieś tutoriale i jeśli chodzi o animację, to możliwości potrafią zawrócić w głowie. Już wkrótce dorwę grę i spróbuję się w tym odnaleźć.
 5. Wojtq

  Dreams

  @Kron997 - dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Super sprawa. Mechanicznego orła z Diuny widziałem, fajnie to wyglądało. A powiedz jeszcze, bawiłeś się gameplayem? Jak to wygląda z tworzeniem odpowiednich gatunków gier? Czy są jakieś templatki na platformówki 3D / platformówki 2D / rzuty izometryczne / wyścigi / FPSy / itp. ? Czy jednak wszystkie kamery ustawia się samemu? (Z tego co widziałem jest jakaś kamera domyślna, więc zastanawiam się czy łatwo przełącza się na inne tryby). Dzięki za polecenie Artstation.
 6. Wojtq

  Dreams

  Nieźle jedziesz z koksem. Masz już jakąś animację do niego? W ogóle jak jest ze szkieletami? Można stworzyć dowolną liczbę stawów?
 7. Wojtq

  Dreams

  Ta gra to na pewno będzie miejscem odnajdowania talentów przez developerów. Sam mam wielką chętkę coś stworzyć, zwłaszcza jakieś fajne wykrzywione miejscówki. Przy takim tworzeniu można całkiem stracić poczucie czasu, a satysfakcja jest ogromna. Ostatnio przesiedziałem 2 wieczory do późna na tej stronce ( https://usecubes.com/ ), a to "tylko" klejenie klocków. Biorę pewnie po wypłacie, bo cena tym bardziej zachęca.
 8. Jak najbardziej. Ogromny plus za zdjęcia latania w realu.
 9. Wojtq

  Bond

  To ma być ostatni Bond z Craigiem, więc nastrojowo wydaje się pasować do jakiegoś gorzkiego zamknięcia. Nie jest to "You Know My Name", ale jaram się zgodnie z oczekiwaniami.
 10. Wojtq

  OSCARY

  Właśnie grają. Przykładowo - w Krakowie grają go w weekend w prawie każdym kinie, więc w innych miastach pewnie podobnie.
 11. Muszę przyznać, że ani przez myśl mi to nie przeszło, więc Ale potwierdzam, film znakomity. Natężenie szaleństwa jakiego dawno nie widziałem w kinie, a przy tym fajnie zmitologizowany.
 12. Wojtq

  Bond

  Zostawcie Billie w spokoju, uwielbiam całą płytę. Jestem ogromnie ciekaw co tam skroiła do Bonda.
 13. Wojtq

  Cinema news

  Jaram się okrutnie. Liczę na wielkie widowisko zachwycające rozmachem i chwytające za serducho. Dawno takiego nie widziałem.
 14. Po 4 odcinkach jest bardzo fajnie. Podoba mi się, jak te trzy plany czasowe powoli zmierzają ku jednemu. Wiedźmiaka znam jedynie z trzeciej gry, więc nie podchodziłem z dużymi oczekiwaniami. Początkowo byłem nieprzekonany do Henrego, ale im dalej tym bardziej mi się widzi. Potrafi wyglądać jak skur.wl, a i zgrać amanta. Trochę brakło mi rozwinięcia Yennefer między 3 i 4 epem, ale trudno. Najlepsza aktorsko wydaje mi się dziewczyna grająca Ciri, a i jej babka jest dobra. Na duży plus muzyka, która przypominała w pierwszym epizodzie tą z gier. Czarne elfy? Już od dawna trąbiło się, że nie będzie to "słowiańska" wersja. Dejcie spokój.
 15. Aż trudno mi sobie wyobrazić ten ciąg błędnych i pochopnych decyzji przy planowaniu całej tej nowej, skleconej na "słowo honoru" trylogii. Dlaczego ktoś nie wszedł z butami do piaskownicy Riana i nie powiedział mu, że koleś, kurde, to nie ma sensu! Albo - co ważniejsze - dlaczego nikt nie powiedział JJ Abramsowi, że jego punkt wyjścia na trylogię (po ładnym zakończeniu RotJ) jest beznadziejny? Disney po prostu się zachłysnął i jak najprędzej, jak najmniejszym wysiłkiem chciał uzyskać zwrot z inwestycji. Ja za to nie płacę.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.