Jump to content


Wojtq

Użytkownicy
 • Content Count

  936
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

226 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1312 profile views
 1. Wojtq

  Sezon 8

  Pomijając uzasadnione narzekania - mam nadzieję, że jedną z ostatnich scen będzie egzekucja Danki przez Jona, który niczym jego ojczym sam skarze i sam wykona wyrok. Byłoby to ładne domknięcie. A jak pozbyć się smoka? Chyba jedynie Bran może przejąć nad nim kontrolę i dokonać samobójstwa.
 2. Wojtq

  Sezon 8

  SPOILERY Podobał mi się ten odcinek. Trochę dziwnie rozprawiono się z Żelazną Flotą (bo co z tymi skorpionami?), ale ogólnie pesymistyczna reszta bardzo do mnie trafiła, bo można uwierzyć, że ktoś tak porywczy i tak chętny do pomocy skierowałby swój gniew przeciwko tym, których kiedyś chciałby ratować. Jak zauważył maciucha powyżej - czuć tu drogowskazem Martina.
 3. Wojtq

  Sezon 8

  Byłoby pięknie, gdyby 20 maja po emisji ostatniego odcinka tego fan-fiction zapowiedziano datę wydania Wichrów Zimy. Już nie boję się o spoilery, bo chyba tak trzeba traktować ten serial - jako jedna z wielu możliwych wersji dalszego ciągu historii pisana przez fanów. Mam nadzieję, że GRRM powykręca fabułę w nieco inną stronę, bo o teleportach raczej nie będzie mowy.
 4. Biorę w ciemno. Jedynka była fajowa, więc liczę na podobny luz. Poza tym Pająk to mój ulubiony superhero z tej bandy, a Holland świetnie sprawdza się w roli. Jeśli powtórzy się passa pająka z Homecoming to znów dostaniemy złoczyńcę o jakimś znaczeniu.
 5. Wojtq

  Sezon 8

  No dziwny odcinek. Trochę zabawne jak to: Ale oglądało mi się przyjemnie. Mam nadzieję, że słowa Varysa nie pójdą na marne.
 6. Wojtq

  Sezon 8

  Ja jestem zadowolony. Jasne, że przeżycie wielu postaci jest zbyt wygodne, bo jak ktoś już zauważył - często było widać kogoś otoczonego przez chmarę umarłych, by po chwili widzieć tę postać zupełnie bez szwanku. Ale dobra! Cały odcinek oglądałem w pełnym zaangażowaniu i dałem się ponieść temu widowisku. A kto ma zastrzeżenia do Co prawda w finałowej scenie z
 7. Po zgrabnie poprowadzonym Infinity War spodziewałem się podobnie prostolinijnej kontynuacji, ale to co obejrzałem przekonuje mnie, żeby dać sobie już spokój z tymi filmami. Akcja skakała tam i z powrotem, każdemu usiłując dać jakąś sentymentalną scenę, a podróże w czasie tylko umniejszyły wagę wszelkich wydarzeń, bo wszystko mogło się zdarzyć. Ten cały "time heist" byłby jeszcze jakoś ciekawy, gdyby nie przeplatał się z akcją z wieloma innymi i miał jasno sprecyzowany plan, a tak czułem jakby ktoś mi rzucał co chwilę fan-serwisowe smaczki na temat wariacji wydarzeń z przeszłości. I jeszcze ta bitwa na koniec, przypominająca chłam z Ready Player One, podczas której zupełnie się wyłączyłem i miałem to wszystko gdzieś. I jeszcze ta wstrząsająca scena ze stronk-woomenami, które akurat spotkały się w jednym miejscu i ruszyły do boju napędzane siłą feminizmu. Myślałem, że zdechnę. Jest to też kolejny film Marvela z okrutnie nudną stroną wizualną. Większość wydarzeń dzieje się w jakiś korpo biurach, a podczas szaro-burej bitwy na koniec to w ogóle ledwo co widać. Było kilka rzeczy, które mi się podobały i pośmiałem się tu i tam, ale ogólnie oceniam film na meh/10.
 8. Gdyby ta walka skończyła się połączeniem sił Rey i Kylo to jeszcze coś by z tego filmu było, a tak to
 9. Wojtq

  HBO GO

  Ja obejrzałem bez problemu. Bardzo satysfakcjonujący odcinek.
 10. Wojtq

  Cinema news

  Tak. To wygląda na piękną kalkulację. Już po pierwszym zwiastunie miałem wrażenie, że film straci wiele przez brak ekspresyjnych rysowanych mordek i podtrzymuję swoje zdanie. Zwierzęta nie mają mimiki, więc wszelkie dramatyczne momenty będą trochę dziwne.
 11. Wojtq

  Animacja.

  Zwierzogród to Ty szanuj. Też mi się podoba. Czuć tu fajny pomysł.
 12. https://www.hollywoodreporter.com/review/captain-marvel-review-1192277 No ogólnie jest słabawo. Myślałem, że przejdę się do kina w piątek z braku lepszego pomysłu, ale odpuszczam. https://naekranie.pl/aktualnosci/recenzje-kapitan-marvel-juz-w-sieci-krytycy-wyjatkowo-podzieleni-4026102?fbclid=IwAR3gsR9ql7vn4_5alJP80fadLngXk7YB7ehx2h8M_aMlyodeFP3UHZrm8g8
 13. Bo kobiety nie są śmieszne. To jest udowodnione naukowo (na pewno). Był jakiś śmieszny moment w MCU z kobietą w roli głównej?
 14. Wojtq

  Devil May Cry 5

  Ale miałem radochę grając w to demo, biorę blisko premiery. Czy ktoś mi może tylko powiedzieć jak przełączać się między ramionami? Ani strzałki, ani nic innego nie działa, a L1 pozbywa się ich bezpowrotnie.
 15. Wojtq

  OSCARY

  Krok w stronę publiki. Oglądalność gali rok temu była ponoć katastrofalna, więc nie dziwi, że popularniejsze filmy zgarniają nominacje, bo to przyciągnie więcej widzów. Ostatnio przeglądałem komentarze pod postem Multikina na Facebooku, w którym pytano ludzi o najlepszy film 2018. Mnóstwo głosów wskazywało właśnie Bohemian. Mam wrażenie, że ktoś kto ogląda ciut więcej to raczej widzi, że temu filmowi daleko do czegoś wielkiego. Dobrze mi się go oglądało w kinie, ale to raczej film ślizgający się po powierzchni. Dla rozrywki przypomnę tylko Sławomira pod koniec filmu, który pojawia się wcześniej w jednej scenie, a później z miejsca staje się ogromną miłością Freddy'ego i wpatruje się niego w niego w trakcie koncertu jak w bóstwo. Cud miód. Ja najbardziej jestem zdziwiony brakiem "Burning" w kategorii filmów zagranicznych. Najlepszy film jaki widziałem w zeszłym roku, który ostatnio zyskał na internetowej popularności, a tu zero. Szkoda, bo przydałoby mu się jeszcze więcej promocji (bo o to w Oskarach przecież chodzi).
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.