Jump to content

jak uruchomic xbox live trial 30 dniiowy przy nowej konsoli


Guest Gosc_system95_*

Recommended Posts

Guest Gosc_system95_*

więc tak kupiłem tydzien temu konsole xbox 360 i niemam pojecia jak uruchomic xbox live gold na 30 dni ktore powinienem miec jezeli kupiłem nową konsole .

Link to comment
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tworzysz nowe konto podłączasz kabel ethernet jesli sieć blokuje MAC to dodajesz go w konsoli i normalnie rejestrujesz konto przy pomocy konsoli i internetu po rejestracji dostaniesz status gold, przy pierwszych trzech razach. (3 różne konta)

 

Edit : signap mnie ubiegł ;)

Edited by Nightmare90
Link to comment

Powiedzmy że masz nówke konsole ze sklepu podłączasz ją i tworzysz zwykłe konto np. userPL wpinasz kabel internetowy np. z modemu czy z czego tam masz internet i sprawdzasz w konsoli połączenie czy , aby napewno masz ten internet w samej konsoli i wtedy dajesz dołącz do usługi xbox live i tam musisz podać szereg informacji jak mail, dane osobowe i koniecznie kod pocztowy (jeśli logujesz sie na USA musisz znajść kod i miasto tam pasujące) wtedy kończysz tą rejestracje i automatycznie powinieneś mieć Golda, oczywiście jeśli konsola napewno była nówką.

Link to comment
Guest Gosc_system95_*

tak na 100 % jest nówką kupiłem jak 8 dni temu w rtv euro agd a jak naciskam na dolą do usługi xbox live to tam najpierw mam podac meil potem haslo wiec musze sie zarejestrowac na stronie internetowej xbox live zrobilem tak wpisałem haslo i email wstukałem do konsoli weszlo i mam albo zapłacic odrazu przez kartę kredytową lub kartę abonamentową .

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.