Skocz do zawartości

Valkiria Chronicles


Rekomendowane odpowiedzi

I już po 1 epku, jak wasze wrażenia ?.

Osobiście jeszcze nie wiem co o tym myśleć, jako fan gry czuje tu po prostu kolejną (po mandze) adaptację.

Wygląd postaci i poniektóre animacje to jedyne bykole które póki co mi zawadzają.

Fajnie że użyczyli muzyki z gry, jest też pare zremasterowanych kawałków.

Jak po 1 epku jestem dość pozytywnie nastawiony, nie to co po Personie (gdzie od początku byłem zmieszany :/).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To "wlasna widzimisie" adaptacja (zupelnie jak manga), akurat sposob w jaki jest przedstawiona w anime mi odpowiada, mialem wrazenie ze w grze pewne watki dzieja sie ciut za szybko (np nagle podejrzenia Alici wzgledem Welkina, w anime jest to troche poprowadzone).

Mozna ciut odniesc wrazenie ze autorzy przeginaja, bo jakby calosc akcji spadala na Alicie (w oryginale zas bardziej na Welkina), byc moze tworcy sa zaintrygowani Valkiriami i chca je pokazac w akcji jak nalezy ? (swoja droga zaluje ze w grze przeminieto ten watek najbezpieczniej jak to tylko mozliwe).

Akcji jest calkiem calkiem, fabula rozwiazana ciutek inaczej niz w grze.

Widze ze chyba nie dam rady sie przekonac do wygladu postaci, po prostu wzgledem genialnych CG'ow te z anime sporadycznie nazwalbym " by fan made"

No coz ale juz w Personie pokazali ze maja problem z rysowaniem wlasciwie oczu (bo to przede wszystkim do nich pije).

Raczej nie ma sensu wyciagac wiekszych wnioskow wzgledem jednego odcinka, ja sam nadal nie zmieniam zdania - nie wiaze wiekszych nadziei z tym anime, ogladac na pewno bede (chociaz mam co ogladac, i jeszcze nowy FMA dochodzi >_>), i tak jak mange potraktuje jako ciekawostke, podtrzymywanie serii w pamieci i w ogole ... .

 

Dobra a teraz dajcie mi cholerne DLC !!! ODMASZEROWAC !!!!,

Odnośnik do komentarza

Manga ?, manga juz daaawno ujrzala swiatlo dzienne (nawet jeszcze przez japonskimi DLC) jej przetlumaczona na jezyk Szekspira wersja jest np na Onemanga.

 

Valkiria Chronicles anime 01 - http://www.megaupload.com/?d=NNPCFP9G

 

Update: Dziwne nie ma juz na Onemanga ...... 1 chapter Znalazlem na Mangafox .

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Od początku było wiadomo (jak ktoś sobie przetłumaczył stronę producenta :P) że anime będzie szło bardziej w "relacje" między postaciami.

Tak Faldio był w grze i był dosyć ważną postacią.

Eh chyba zabiorę się za oglądanie tego, bo szczerze zapomniałem na śmierć o tym anime (jak i o setki innych, a jest co nadrabiać).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...