Jump to content

Oficjalna liga bijatyk pod patronatem ESL


Recommended Posts

Witam, chcialbym zaproponować wam wspolprace z ESL - Marka Electronic Sports League w tej chwili jest jedną z najbardziej znanych w Europie i Polsce lig w których zarówno zawodowcy jak i amatorzy mają możliwość rozgrywania spotkań, oraz nabywania nowych doświadczeń.

 

Electronic Sports League (ESL) jest największą i najdynamiczniej rozwijającą się ligą gier multiplayer na świecie. Gracze rywalizują o cenne nagrody i tytuły mistrzowskie w prawie każdej istniejącej grze multiplayer. Electronic Sports League składa się, podobnie jak w piłce nożnej, z lig krajowych, w których o prymat walczą gracze i drużyny krajowe oraz ligi międzynarodowej, gdzie w rozgrywkach mistrzowskich spotykają się najlepsi na świecie zawodnicy wyłonieni w poszczególnych ligach krajowych.

 

ESL działa od 2000, a w Polsce od 2005 roku. Liga zrzesza na świecie przeszło 900.000 zawodników oraz 400.000 zespołów. W ramach Electronic Sports League, każdego dnia rozgrywanych jest 5.000 meczów. W polskiej dywizji ESL aktywnie rywalizuje 67.000 zawodników, którzy miesięcznie rozgrywają 15.000 meczów.

 

Operująca w 24 krajach (Europie, Chinach, Rosji, Brazylii, Korei Południowej oraz Stanach Zjednoczonych) Electronic Sports League przyznała do 2007 roku nagrody pieniężne w wysokości 2 milionów Euro.

 

 

Proponujemy Szeroko zaawansowany system rozgrywek, który nie posiada żaden inny serwis w Polsce

 

Electronic Sports League zawsze stara się pozyskać jednego lub kilku Partnerów Medialnych dla każdej ze swoich lig - Partnerów, którzy z entuzjazmem oraz profesjonalizmem zajmą się oprawą medialną codziennych wydarzeń w ligach Electronic Sports League. Dotyczy to m.in.: sprawozdań z meczów, wywiadów z graczami, czy też dostarczania widzom najświeższych informacji na temat aktualnych rankingów oraz ciekawostek dotyczących ligi.

 

ESL planuje wystartować z działem zajmującym sie tylko i wyłącznie konsolami, czujemy w obowiązku by ze startowymi tytułami był bijatyki - Street fighter 4 i tekken 5 dark resurection na PS3 i x360

chciałbym się dowiedzieć jakim zainteresowaniem cieszą się te gra na ww platformach, jaką rzesze użytkowników można zgromadzic, czy w ogóle znalazły by się osoby chętne to wzięcia udziału w takim przedsięwzięciu.

Swój suppport zapowiedział już polscy wydawcy tych gier , uzależnili to jednak od ilości zgłoszonych zawodników.

chciałbym też zasięgnąć opini na jakich zasadach powinny być przeprowadzane takie rozgrywki, jaki ułożyć regulamin, jak rozgrywać mecze, czy serwery sa wystarczająco przepustowe oraz uzyskać wszystki informacje które moga być pomocne przy starcie tego projektu.

 

będe wdzieczny za wszelkie sugestie i odzew

 

wrazie pytan podaje swoj mejl b.ziolk@gmail.com

 

mam nadzieje ze uda nam sie zorganizowac lige z prawdziwego zdarzenia

pozdrawiam

Link to comment
  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co do wyboru gier, to Tekken jest dobrym wyborem, w Polsce zawsze znajdzie się ktoś chętny do gry. Jeśli chodzi o SF4, to w sumie też dobry wybór bo obecnie panuje jakaś moda na niego. Nie wiadomo za jaki czas przeminie, ale jest to niemal pewne ;) No ale w sumie na chwilą obecną jest drugą najpopularniejszą w Polsce bijatyką.

 

EDIT: Dopiero teraz zobaczyłem tą wzmianke o serwerach... to wszystko ma się rozgrywać online, tak? oO No to z tekkenem może być problem.

Edited by Snake.
Link to comment

Tekken MA SENS, jeśli weźmiemy pod uwagę bliską przyszłość, czyli zbliżającą się premierę Tekkena 6. Owszem, online w DR stoi na słabym poziomie, ale to wciąż najpopularniejsza w Polsce z bijatyk i dobrze jest zrobić jakieś podwaliny ligi w DRO, żeby potem nie zaczynać od zera przy T6. (mowa do osób, które odpisały w tym temacie)

 

Street Fighter został wybrany z wiadomych powodów - nowa bijatyka, scena się dopiero tworzy i może być z tego coś naprawdę fajnego. Do tego dochodzi dobry - ponoć - tryb online.

 

VF5 odpada, bo w to grają nieliczni, tak samo jak w SC4.

 

 

 

 

Wkrótce zajmę się układaniem regulaminu, wszelkie uwagi/propozycje mile widziane. Mam nadzieję, że zainteresowanie będzie duże, bo jest szansa na to, żeby scena bijatyk w naszym kraju jakoś zaczęła wyglądać.

Edited by Di
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.