Jump to content

Wii motion plus


crash555

Recommended Posts

Nie mogłem znaleźć tematu o tym gadżecie, ale od czasu gdy o nim usłyszałem i obejrzałem kilka filmików, czekam z zapartym tchem aż w końcu wyjdzie. W końcu dają nam to sterownie które obiecywali przed premierą wii. Idealne odwzorowanie ruchów gracza na ekranie w czasie rzeczywistym. Oto ciekawy filmik pokazujący zastosowanie i możliwość

a oto jak to sterownie w wygląda w nowym wii sport
. Red Steel 2
narazie zapowiedziane gry są 3 nie licząc wii sport, do red steela dochodzi tenis oraz golf wspierający motion plus. Premiera motion plus w europie to juz 12 czerwca. Mam tylko nadzieje że teraz wykorzystają w pełni możliwość jakie daje odnowiony pad. Nowy star wars z realistycznymi walkami na miecze by się na pewno sprawdził. 
Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Generalnie dobrze, że się zdecydowali na coś takiego, szkoda tylko że to taki drogi biznes jest. Kupić teraz Wiimote, Nunchuck (w ogóle można też i Nunchucka podłączyć? bo w sumie to nie wiem nawet) i Wii Motion Plus to kupę kasy kosztuje. Niestety.

 

I jeszcze sprawa gier - kiedy pojawi się jakiś KONKRETNY tytuł? Prawdziwi gracze czekają... ;>

Link to comment

Red Steel 2 będzie wykorzystywać WM+, myślę, że przed nim nic "większego" nie wyjdzie. Ogólnie jest to pewien problem, zresztą Nitendo miało go już z rozszerzeniem do N64, mianowicie - dodatek może być super, ale i tak masa ludzi go nie będzie miała, więc nikt się nie pali, żeby wydawać grę, która go będzie wymagała. Jednak ci, którzy dostali już ten sprzęt i gry do testów, uważają, że powinno tak być, bo sterowanie z WM+ to po prostu nowa jakość. Zobaczymy. Na razie wsparcie zapowiadają Ubisoft i EA, za to nie ma żadnych "poważnych" gier od Nintendo, ale podejrzewa się, że na E3 zobaczymy więcej.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.