Skocz do zawartości

EGU CUP II (Turniej Tekken DR)


Rekomendowane odpowiedzi

Data: 30-05.09

Miejsce : Kampus Politechniki Białostockiej (Hala Sportowa)

Start: 10:00

Wpisowe: 10 - 15zł (zastanawiamy się jeszcze)

Organizatorzy: Politechnika Białostocka oraz COMBO'S

 

Wejściówka: 10 zł (osoby wnoszące konsole PS3 wchodzą za darmo)

Gra: Tekken: DR (PS3, wersja Pal))

Nagrody: Wpisowe - 1m-55% 2m-30% 3m-15% + gadżety od organizatorów i sponsorów

System: grupy + DE

Energia: 100%

Ilość rund: do 3 wygranych

Ilość walk: do 2 wygranych w grupach, do 3 wygranych w DE, do 5 wygranych w wielkim finale

 

Kontrolery będą na miejscu, osoby chcące wziąć ze sobą własne pady/sticki muszą także we własnym zakresie zorganizować odpowiednie przejściówki.

Profile: uczestnicy mogą uploadować na konsole turniejowe (za pomocą telefonów, pamięci masowej czy innych kompatybilnych urządzeń) dopiero wtedy, gdy zostanie wyłoniona najlepsza ósemka turnieju

Areny: wybierane losowo

Ustawienia przycisków: przed walką

 

UWAGA!!!

Będą nam potrzebne konsole Playstation 3 z Tekkenem, osoby biąrące własny sprzęt mają wstęp za darmo.

 

Dodatkowe informacje:

- Jinpachi i Mokujin są zbanowani

- programowanie kontrolerów jest zabronione

- Sixaxisa można używać wyłącznie z kablem USB; po zakończonej walce należy niezwłocznie wyłączyć go (chyba że uczestnik będzie rozgrywał kolejną walkę na tej samej konsoli); za złamanie tej zasady grozi wymazanie wyniku poprzedniej walki i wpisanie rezultatu 2:0 lub 3:0 (zależnie od fazy) na korzyść przeciwnika

- osoby zabierające konsole proszone są o stworzenie na konsoli profilu "EGU CUP 2" i nie robienie nic na nim w Tekkenie

- nieuzasadniona pauza w trakcie gry = utrata rundy (chyba, że przeciwnik zgodzi się, by nie było owej utraty rundy)

- zawodnicy nie mogą rozpraszać siebie nawzajem; naruszenie tej zasady grozi utratą rundy lub walki, a w skrajnych przypadkach walkowerem

- po rozpisaniu grup zostaną wybrani liderzy, którzy będą mieli za zadanie wpisywać wyniki rozgrywanych walk; dostaną oni również zadanie losowania numeru grupy.

- jeśli zawodnik nie zgłosi się po 10 minutach od głośnego 3-krotnego wyczytania jego nicku, automatycznie przegrywa

- walki muszą zostać rozegrane do końca (nie ma rzucania monetą)

 

 

Zapisy Bezpośrednio w tym temacie, na stronie www.combo-s.pl.tl lub w dniu turnieju przed godzina 9:30

 

To narazie tyle, przepraszam ze tak pozno informujemy o tym turnieju ale niestety tak wyszlo, wszelkie dalsze info umieszcze do wieczora.

 

Zapisani:

Chińczyk

FishBone + PS3

Koki

Piwosz

Kristofer

Gucio MS

Kalinho

Grosiofan

Młodzik

Słobek

Carlos + PS3

Balcerek + PS3

Sławek aka 5Ł4W3K

ADM

15.Cr4sh

Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

po uj Ci dwa tematy?

 

Tamten Di moze skasuje, doszedlem do wniosku ze tu bedzie lepiej.

Di nie skasuje, bo Di nie moderuje tego forum. A gdyby był to usunąłby tamten temat i dał Ci ostrzeżenie, bo Di nie jest chłopcem na posyłki, a poza tym przed zakładaniem tematu trzeba pomyśleć.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
po uj Ci dwa tematy?

 

Tamten Di moze skasuje, doszedlem do wniosku ze tu bedzie lepiej.

Di nie skasuje, bo Di nie moderuje tego forum. A gdyby był to usunąłby tamten temat i dał Ci ostrzeżenie, bo Di nie jest chłopcem na posyłki, a poza tym przed zakładaniem tematu trzeba pomyśleć.

 

Ty no dobra sklamalem, tak naprawde to myslalem ze pisze w turniejach i zlotach, pozniej oswiecil mnie Chinczyk - czysta pomylka, Di nie wiedzialem ze Di jest tak wielce obrazony... wyluzuj

 

Wszyscy dopisani

 

Odnośnik do komentarza
Gość Kalinho

co to oznacza, że nie moge programować pada? to jak mam robić akcje za cały pasek i trochę kingiem coby gorące szesnastki szalały? ejj, no sorry ale serio nie można bedzie ustawiać shoulder buttonów? żadnego R2 itd?

 

Proszę dopisać Grosiofan aka Kalinho

 

jeszcze nie grałem w DR na ps3 także chętnie obcykam :)

Odnośnik do komentarza

Moja rada, jeśli organizujecie turniej, to fajnie by było jakbyście trochę wcześniej o nim napisali. A nie na kilka dni przed. Po drugie, hmm Białystok jest bardzo daleko, przynajmniej dla mnie i dla większości graczy myślę też. Nie lepiej zorganizować, czegoś bliżej? A jeśli już musi być w Białymstoku, to napiszcie o tym, 2 miechy wcześniej to może ktoś się wybierze.

Odnośnik do komentarza
tutaj raczej chodzi o jakies cheaty.

Zgadza się. Dziwne tylko, że nie wiesz, jak interpretować zasady, które sam podałeś :huh:

 

Moja rada, jeśli organizujecie turniej, to fajnie by było jakbyście trochę wcześniej o nim napisali. A nie na kilka dni przed. Po drugie, hmm Białystok jest bardzo daleko, przynajmniej dla mnie i dla większości graczy myślę też. Nie lepiej zorganizować, czegoś bliżej? A jeśli już musi być w Białymstoku, to napiszcie o tym, 2 miechy wcześniej to może ktoś się wybierze.

Ten turniej organizowany jest w ramach jakiegoś wydarzenia na PB, a na dodatek to, że turniej Tekkena odbędzie się wiadomo właśnie od kilku dnia. Moja rada, czytaj poprzednie posty :P

Odnośnik do komentarza
co to oznacza, że nie moge programować pada? to jak mam robić akcje za cały pasek i trochę kingiem coby gorące szesnastki szalały? ejj, no sorry ale serio nie można bedzie ustawiać shoulder buttonów? żadnego R2 itd?

 

Proszę dopisać Grosiofan aka Kalinho

 

jeszcze nie grałem w DR na ps3 także chętnie obcykam :)

 

Hahahahahahahaha xD

To może ja jako gorąca szesnastka ((pipi) z tym że 15nastka) tego forum odpowiem - nie będzie szaleństw.

Może na akimś najbliższym turnieju poszalejemyxD i zagramy beer match King vs King??Co ty na to ??

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Co do nagran to masz racje, nie wiedzialem ze przy 3.2mp i 47 calowym ekranie zrobi sie taka kalabania -juz nad tym popracujemy nastepnym razem takze spoko.

 

Zdjecia niepodpisane a no bo zdjecia z duza iloscia osob, nie bede wymienial wszystkich osob ktore sa na zdjeciu. W innych dzialach sa pojedyncze foty i tam jest wszystko podpisane. Pojedyncze foty to oczywiscie podium turnieju EGU.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.