Skocz do zawartości

Caprica


gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądał ktoś? Wyszedł pilot serialu dopiero ale mozna oceni jakość. Akcja dzieje się 50 lat przed BSG. Mamy planete Caprice, stary Adama jest jeszcze 7letnim Adama. Trwaja prace nad Cylonami, Ogolnie były dobre momenty, na pewno obejrze kolejnych kilka epow, chociazby z sentymentu do BSG.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Osobiście jak najbardziej zachęcam do obejrzenia Caprici. Z jednej strony jest to coś zupełnie innego niż znane nam BSG, a z drugiej daje się odczuć podobny styl i poziom produkcji. Sam początek może się wydać nieco mylący, ale im dalej oglądałem tym bardziej przedstawiona historia mi się podobała. W końcu otrzymujemy bowiem sci-fi na poziomie, które nie skupia się na walkach kosmicznych czy bijatykach na miecze świetlne. I niestety obawiam się, że też właśnie to może przyczynić się do przedwczesnego skasowania serialu gdy już będzie emitowany. Takie czasy...

 

Jedyne co mnie niepokoi to to, że pilot choć stwarza pozory bycia stand-alone, a jednak kreuje tło dla właściwego serialu. I o ile pilota oglądało mi się dobrze, tak mam lekkie obawy co do wizerunku samego serialu. Wszystko zależeć też będzie od tego jak długo twórcy zdecydują się go pociągnąć. Tak czy inaczej, czekam z niecierpliwością, gdyż nareszcie jest szansa na serial prezentujący jakiś poziom, nie to co kolejne Losty i inne bzdety.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jest pierwszy ep. Jutro obadam.

 

 

 

 

Jaki żal! Ep s01e01 to to samo co s00e00 z kwietnia ubiegłego roku. Jaki sens puszczanie 2 razy tego samego?

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...