Jump to content

Sign in to follow this  
Shen

Granie po sieci

Recommended Posts

lepiej grac jedna postacia, czegos sie tam dorobic a na multi to powyzej hr5 mozna grac, zeby jakies wyzwanie bylo. zaraz sprawdze temat o graniu w sieci i moze zamowie co tam trzeba do grania

A może po prostu "pieścić" swoje postacie będziemy osobno na singlu, a jak przyjdzie pora na jakieś większe łowy to zbierzemy się do kupy i razem coś zdziałamy?

PS: Ja nie jestem aż takim maniakiem to mi ta jedna postać na 2-3 razy w tygodniu po kilka godzin by starczyła.

No ja wlasnie mysle tak samo jak winner.

OK to rozumiem ze gramy w Unite, tak?

Teraz tylko kwestia terminu.

No ja wlasnie mysle tak samo jak winner.

OK to rozumiem ze gramy w Unite, tak?

Teraz tylko kwestia terminu.

Ja tylko przypominam, że jak ktos gra na kopii to żeby się zaopatrzył w te samą wersje regionalną gry co pozostali (jak rozumiem EU).

U mnie narazie ciężko z netem będzie bo sie wyprowadzam w poniedziałek, ale moge w pracy posiedziec dłużej zawsze - więc przedział od 18-21 bylby git

ja tez ueropejczyk

ale w tej chwili serio nie powinienm zaczynać, pierwszy troszke luzniejszy termin to niedziela wieczorem, (w weekend mam kilka zaliczeń i musze troche popracowac)

normalnie bym mogl pograc pare godizn, tyle ze wiem jak to jest jak sie juz zacznie :P kiedys w jedynke na ps2 gralem codzinnie przez miesiac po 6h, ..od 24 do 6 rano ;p teraz nie moge tego zrobic

u mnie to bedzie luzno po wakacjach dopiero ;b nie wiem kiedy bede mogl w przyszlym tygodniu. Poniedzialek moze mi sie uda ale to nic pewnego, a od wtorku dlugo nic.

Ja zajęty jestem raczej do godzin popołudniowych potem po ok 18 zazwyczaj jestem wolny :)

Ok to jak dla mnie wstepnie wszyscy w poniedzialek o 18 na chacie kaia? (szansa ze bede - 27%)

Ja mam router Pentagram, mam też Access Pointa na USB (Asmax 411G), którego kiedyś używałem, przed zakupem routera, siedzi w szafce nie potrzebny, może ktoś kupi? :P

moze bysmy sie w koncu jakos zebrali zeby razem pograc?

co prawda musze najpierw ogarnąć jak dziala xlink i czy zadziala z moim ruterem ale mam nadzieje ze zadziała ;p

no chodzi o to ze jak laczysz sie z netem za posrednictwem tej karty to nie mozesz sie polaczyc z psp bo ona moze byc uzywana albo do jednego albo drugiego. Jak laczysz sie przez kabel to mozesz sie za jej pomoca polaczyc z psp bo jest nie uzywana. Jak uzywasz jej do netu do dokup sobie jakies gowienko na USB co lapie wi-fi (np takie jak TPSA daje do liveboxa) i smigasz. Wpisz na allegro usb wi fi i wio ;q

do rutera bezprzewodowego jestem podłączony kablem, tylko siotra uzywa wifi, wiec moge ją odłączyc XD

czy w takim wypadku moge przestawic ruter na tryb odpowiedni dla xlinka i nadal uzywajac netu z kabla ?:>

Edited by Yano

jak masz karte wi fi w kompie ktory jest podlaczony kablem do routera to ta karta bedzie laczyc x linka z psp ;] jedyne czego nie moze to laczyc sie rownoczesnie i z netem i z psp. tyle.

ps: rutera nie przestawiasz w zaden sposob bo psp nie bedzie sie z nim wcale laczyc, jedynie z kompem z karta wifi ktory jest podlaczony do netu w jakis inny sposob niz przez ta karte. Wtedy tylko przestawiasz karte na ad hoc (ewentualnie sciagasz jej odpowiednie sterowniki) channel na 1 (w psp tez, nie moze byc auto) i Twoje psp juz mysli ze laczy sie z innym psp, w rzeczywistosci laczac sie z kompem, a dalej - z xlinkiem.

Edited by =PiT=

no dobra kumam, musze kupic karte wifi ;p

tyle ze (pipi)/na nie lubie kupwoac w necie i czekać ;p musze znalesc odpowiednią karte w wawie i w godiznke skocze do sklepu a nie ebde czekal tydzien xD

polecacie jakas karte? (wazne by dzialal bez problemu)

slyszalem ze wifimax jest najlepszy ale chyba tez o wiele drozszy niz inne tego typu

no ogolnie ciezko powiedziec czy dana karta bedzie dziala c czy nie bo jest ich na rynku troche, jaks tam lista kompatybilnych jest na stronie xlinka. Z reguly jak da sie przestawic w ad hoc to powinna smigac bez problemu. A raczej wszystkie sie da.

no ogolnie ciezko powiedziec czy dana karta bedzie dziala c czy nie bo jest ich na rynku troche, jaks tam lista kompatybilnych jest na stronie xlinka. Z reguly jak da sie przestawic w ad hoc to powinna smigac bez problemu. A raczej wszystkie sie da.

Ale nie kazdy tryb adhoc to ten właściwy - karta musi umieć nadawać i poberać wszystkie pakiety - to sie jakoś nazywało.

Duzo kart ma tryb Xlink w ustawieniach (na pewno karty Railinka). Ogarnij temat w sklepie, niech Ci dadzą sprawdzic.

a co powiecie na taką?

http://allegro.pl/item692700638_tl_wn321g_...4mb_s_wawa.html

tutaj gośc opisuje jak sprawic zeby działała, nie wiem czy te zabiegi są jakies nietypowe? czy to standardowa procedura z i z kazda kartą tyle roboty?

http://forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=49&t=41837

moze dziś bym podjechal do tego sklepu, bo w wawie jest

edit: nadal prosze o odpowiedz w sprawie tego sprzetu, chociaz musze i tak poczekac kilka dni bo wlasnie im sie skonczył :/

nie ma to jak pech... ale moze dzieki temu przez te 2 dni ktoś mi podpowie cos lepszego ? XD

Edited by Yano

wlasnie sie zbieram do męczenia z tym, malo sie znam na takich rzeczach wiec podchodze jak do jeża, chce pograc ale strasznie mi sie nei cche z tym kaszanić XD

mam nadzieje ze obejdzie sie bez wiekszych problemów

jak by co to taki sprzet

http://www.edimax.pl/pl/produce_detail.php...1&pl2_id=44

na tamtym formów mowią ze ma funkcje xlink