Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Po walce Werdum kolejny raz zaszokował publiczność gdy po szalonym tańcu radości z rodakami z teamu i publiczności stwierdził, że chce następnej walki z Fiodorem i da rewanż Rosjaninowi, gdziekolwiek on zechce czy w USA czy w Rosji! Fabricio powiedział, iż Fiodor jest jego idolem i wzorem stąd nie odmówi mu tego z szacunku. Zdaniem Brazylijczyka poddany przez niego kiedyś Alistair Overeem może poczekać na walkę z nim.

Odnośnik do komentarza

Strikeforce nie ma innej opcji. Musi zestawic rewanz bo walka Werduma z Overeem'em sie poprostu nie sprzeda ;/ W ogole Coker ma teraz problem. odprawil Shield'sa inwestujac cala flote w Henderson'a, no i teraz ich najwieksza gwiazda przegrywa z Fabricio na ktorym kasy na pewno nie zrobia ;) Mam tylko nadzieje ze przegrana Fedora pomoze w negocjacjach z UFC i w koncu zobaczymy go w krolestwie Danki. Tak czy inaczej dalej nie wierze w to co sie wydarzylo :D

Edytowane przez jimmybons
Odnośnik do komentarza

ale mamy zonka :) wpadł w BJJ Werduma i koniec. To jest piękno MMA. Knockdown w pierwszych sekundach. Wyglądało to taż, że Fedor zaaz go zniszczy gnp. A tu nagle piękny trójkąt. Tylko szczerze jestem zdziwiony, że Fedor z tego nie wyszedł. Tak doświadczony fighter a dał tu ciała. Ten trójkąt musiał być mega mocny i pożądnie założony skoro mu nie wyszło.

Szkoda mi tylko legendy "niepokonanego". No ale cóż. Werdum pokazał, że jednak da się. Teraz czekam na rewanż jakiś szybki.

Odnośnik do komentarza

fake? ustawiona walka? o czym wy mówicie lamusy? :D stało się to co musiało się stać, Fedor dostał kogoś lepszego i skończyła się jego dominacja. może co niektórzy teraz zmądrzeją i nie będą już z niego robić pana boga mma. jak już wcześniej mówiłem, w ufc za dużo by nie powojował z najlepszymi fajterami, dlatego długo trzymał się innych organizacji

Odnośnik do komentarza

juz w sobote dlugo oczekiwany pojedynek Carwin vs Lesna, oraz Bonnar vs Krzysiek Soszynski. Postawilem kase na Carwina . Nie widze opcji zeby przegral:) Jakie macie typy?

Sorry Snejk ale żebyś przegrał ;p

 

Liczę na Lesnara ale patrząc obiektywnie to myślę, że przegra. Do tego dochodzi fakt, że ma za sobą przerwę/rehabilitację małe szanse na wygraną ;/

Odnośnik do komentarza

Oto moje typy, czekam na wasze :)

Brock Lesnar vs Shane Carwin Lesnar/ TKO

Yoshihiro Akiyama vs Chris Leben Akiyama/ poddanie

Chris Lytle vs Matt Brown Lytle/ decyzja

Stephan Bonnar vs Krzysztof Soszynski - Soszyński/ decyzja

George Sotiropoulos vs Kurt Pellegrino Sotiropoulos/ poddanie

Edytowane przez jimmybons
Odnośnik do komentarza

UFC116

 

 

Ehhh, yebane zwierze. Carwin w pierwszej rundzie zmiazdzyl Lesnara a w drugiej? Kondycja padla.Jak mozna byc nieprzygotowanym kondycyjnie na 5 rundowy pojedynek? Potem juz szybkie obalenie i duszenie. Koniec imprezy. Lesnar ma mega szczeke, ze przetrwał te nawalnice ciosow z pierwszej rundy. Coz, nadal za nim nie przepadam ale nabralem don szacunku. Teraz szansa Caina, a potem moze rewanż z Carwinem...

 

American Psycho i jego kolano smierci zniszczyly moj zaklad (walka powyzej rowniez) i Soszynskiego, ktory rowniez nie dal rady kondycyjnie.

 

Za to pojedynek Lebena i Akiyamy byl doprawdy rewelacyjny. Najlepszy na gali, ktora byla po prostu doskonala, mimo, ze 40zl w plecy:)

 

 

 

edit:

walki do obejrzenia:

http://www.fighthymn.net/

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...