Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Logan_

Zdziwiłbym się jakby go nie zwolnili.

 

Ja się nie dziwię bo podstawy do zwolnienia jak najbardziej istniały, zauważyłem tylko że mi szkoda.

 

Ty to ten sam Yoshi aka Kawul co na MMARocks ??

Pozdro !

Edytowane przez _Logan_
Odnośnik do komentarza

W sobotę Krzysiu Soszyński i to jedyna ciekawa walka tej gali:

 

http://www.ufc.pl/gala/pokaz/ufc-122-marquardt-vs-okami,180

 

Rozpiska nie powala jednak kilka match-upów godnych uwagi jest.

Poza Krzyśkiem jest także (a może przede wszystkim) Marquardt vs. Okami, oraz Legionarius który zawsze może efektownie pier****ąć;)

 

Mniejsza jednak o to.

W czwartek jest WEC 52:

 

http://www.mmarocks.pl/rozpiski/wec-52/

 

Znając życie jak zawsze będzie klasę lepszy niż 90% UFC z tego roku.

Zacieram już ręce.

 

@Logan usunięto mój wcześniejszy wpis. Tak, to ja.

Edytowane przez Yoshihiro
Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

 

Znając życie jak zawsze będzie klasę lepszy niż 90% UFC z tego roku.

Zacieram już ręce.

 

@Logan usunięto mój wcześniejszy wpis. Tak, to ja.

 

Ja również zacieram, maincard prezentuje się ciekawie.

 

Zauważyłem poprzedni post. Nie spodziewałem się Ciebie tutaj, fajnie że ktoś kumaty wypowiada się w tym temacie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

BTW: Kułak czy Materla? ;)

 

Mimo licznych kontuzji, mimo długiej przerwy... mimo wszystko Materla :P

Model mnie nie zachwycił i szczerze to nie pokazał się z rewelacyjnej strony w ostatniej walce. Ci,pao natomiast będzie zdeterminowany, zapewne będzie chciał udowodnić sobie i innym swoją wartość. Dodatkowo tytuł zaostrza całą sprawę. Na dzień dzisiejszy zakładam powtórkę KSW6 - zwycięstwo Materli przez poddanie.

Edytowane przez _Logan_
Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

ale ta gala ufc byla nuuudna. za to wec jak zawsze na wysokim poziomie

 

"Za chwilę" mastępna która już taka nudna nie będzie ;) LYOTO !!!

 

Edit:

(pipi) Jestem w żałobie… Wałek jak nic. A zaznaczę że mimo wielkiej sympatii do Dragona potrafiłem się wkurzyć wygraną (jak dla mnie nie zasłużoną) z Shogunem. No cóż… ogólnie gala na spory plus. Ochłonę i za kilka godzin znów obejrzę walkę raz jeszcze.

 

Hughes: "what happen ?" i Penn "I love you Joe Rogan" :lol:

Edytowane przez _Logan_
Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

Jackson wyraźnie zdziwiony wygraną. Nie wiem który to z kolei main event który miał być super a wyszło nudno i przez decyzję ... Rampage wygrał bo był aktywniejszy (szkoda że slam mu nie wyszedł), ale nie tego się spodziewałem.

 

Jak dla mnie remis bez dwóch zdań. Nie wyszedł to mało dopasowane słowo :D Dragon mu na to nie pozwolił :P

Odnośnik do komentarza

nieźle Machide zrobili w ciula. Jasne, można się czepiać jego stylu, że nuda itd ale kurde, każdy widział że był lepszy. Rampage nawet uniósł w górę rękę Machidy, dając do zrozumienia że nawet nie marzy o pozytywnej dla niego decyzji. Sędziowie chyba chcieli dać kopa Lyoto, żeby następnym razem bardziej się starał. W ogóle sędziowie w UFC to kupa śmiechu, od kiedy pamiętam ciągle te same nazwiska...

Odnośnik do komentarza

nieźle Machide zrobili w ciula. Jasne, można się czepiać jego stylu, że nuda itd ale kurde, każdy widział że był lepszy. Rampage nawet uniósł w górę rękę Machidy, dając do zrozumienia że nawet nie marzy o pozytywnej dla niego decyzji. Sędziowie chyba chcieli dać kopa Lyoto, żeby następnym razem bardziej się starał. W ogóle sędziowie w UFC to kupa śmiechu, od kiedy pamiętam ciągle te same nazwiska...

 

Gdyby był faktycznie lepszy wygrałby przez KO, TKO albo chociaż jednogłośna decyzję. Fakt faktem, że lepiej walkę wygrać w ringu niż na stoliku sędziowskim. Rewanż może być, ale jeśli Machida chce dalej biegać po ringu przez 3 rundy i czekać na coś to niech sobie go darują.

Odnośnik do komentarza

To nie UFC zatrudnia sędziów a stanowe komisje do spraw sportu.

Nie muszę chyba dodawać, że są one zupełnie niezależnym ciałem.

 

Jedyna sytuacja w której to UFC zatrudnia sędziów są gale organizowane poza terenem USA.

 

Co do werdyktu, dla mnie jest słuszny.

Dwie pierwsze rundy punktowałem dla QJ, ostatnia dla Machidy.

W najlepszym dla Lyoto wypadku widzę tu remis.

 

Nie wiem zupełnie o co tyle szumu.

Nawet zakładając ze werdykt mógł iść w obie strony nie widzę powodu by tak rozdmuchiwać sytuację.

W tym roku było o wiele więcej gorszych decyzji sędziowskich.

 

Prawdziwy problem tej gali to urwane 6 sekund z walki Falcao.

Odnośnik do komentarza

Komisja już się zajmuje sprawą Falcao i bardzo możliwe że koleś dostanie zwycięstwo przez suba. Coś mi własnie nie pasowało z tym gongiem, od razu zauważyłem że był za wcześnie...ale skoro wszystko potoczyło się dalej to myślałem że mi się coś przesłyszało albo synchronizacja dźwięku jest nie taka ;)

co do Machidy, jasne że nie wygrał zdecydowanie ale ja jakoś nie widziałem agresji u Rampage'a, czy kontroli w octagonie. on po prostu gonił Machidę. Lyoto ma taką strategię i na wielu zawodnikach się ona sprawdza, więc nie czepiałbym się o to.

Odnośnik do komentarza

Eee no nie taka zła ta gala jak niektórzy pisali ;].

 

Kolejny udany występ Sotiropoulosa lubię gościa, lubię oglądać jego walki. WYGRANA W KOŃCUUU Penna co mnie bardzo cieszy. Szkoda tylko, że walka trwała "kilka sekund".

 

Co do głównej walki.

No nie wiem dla mnie to Machida powinien wygrać w najgorszym (a może najlepszym) wypadku remis. Obydwoje nic w sumie nie pokazali przez pierwsze 2 rundy, no ok Rampage bardziej atakował czy może próbował.

 

Trzecia dla Machidy, btw nie mogli tak walczyć od początku.

 

UFC 124 UFC:

 

GSP vs Koscheck

 

!!!

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...