Jump to content

Blaise

Użytkownicy
 • Content Count

  3296
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Blaise last won the day on October 14 2019

Blaise had the most liked content!

Community Reputation

1637 Nie-random

About Blaise

 • Rank
  GIMBUS
 • Birthday 02/15/1995

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Blazej Ziemniak

Recent Profile Visitors

13411 profile views
 1. Ktoś używał podłogi winylowej w łazience? Jest w stanie polecić czy to producenta, czy też sklep lub hurtownie dysponującą dużym wyborem? Chyba, że znajdą się tutaj przeciwnicy takiego rozwiązania i mi to wyperswadują. Nie ukrywam, że jakoś koncepcja wyłożenia podłogi w łazience taką płytą winylową bardzo mi się podoba, aczkolwiek obecnie kafle są dostępne w tylu rozmiarach, fasonach, że nie będę się upierał przy pierwotnym założeniu.
 2. O kuur, do młodego inwestora chyba szczodry Mikołaj trafił :3
 3. Nie chcę wbijać kolejnej szpili, ale trzy to już kilka.
 4. W PL zaledwie kilka banków oferuje kredyt ze s stałą stopą oprocentowania.
 5. Już o tym kiedyś pisałem- problematyczne będzie zniknięcie z rynku wiborru w ogóle- z tego co pamiętam po 2021r. Pytanie- co na jego miejsce oraz jak to się ma do istnienia i warunków obecnych umów?
 6. Ale kolega by ci pewnie wziął 2,5% prowizji, a nie 3%. Je.baniutki jak na nas pluje.
 7. A podpisujesz umowę posrednictwa jeszcze przed blokiem? Kladziesz kartkę na plecach i mówisz, żeby podpisywał, czy na masce samochodu?
 8. Kopa w du.pę zasadzić każdemu agentowi, jak leci. Oglądam mieszkanie i bydlaki nie wiedzą nic- ani jaka cena za przekształcenie użytkowania wieczystego, do kiedy mogę się ubiegać o bonifikatę, jakie dokładnie są rachunki, przy jakim zużyciu, jacy sąsiedzi, ale kur.wa za przekazanie nr telefonu do właściciela to byście chcieli 7-8 koła, tak jak to jest. Kur.wa, facet, zderegulowany zawód, zerowa odpowiedzialność, studenciaki z UE sobie dorabiają, pracując jako agenci nieruchomości, a ty mi wychodzisz z tezą, że notariusz czasem nic nie ogarnia? Gościu, przecież przy czymś takim to tylko tak w pysk strzelić, jak na żywo rzucicie swoja prowizje, żeby taki agencik się oblizał. Banda żebraków z was, agentów. To jest moja prawda futbolu.
 9. I cyk, pomysł na prezent świąteczny dla mamy jak znalazł. Dzięki.
 10. Blaise

  Niemcy

  No po wejściu do Unii trzeba jakoś się zorientować, że się przekracza granice. W Niemczech cichutko i równo, a w Polsce, w Polsce jak w lesie.
 11. Tak się czuję, jakby tytuł tego tematu po prostu do mnie wołał i aż muszę się tu wyżalić. Po licznych problemach z plecami, w końcu zdecydowałem się, żeby ten temat ogarnąć, za mną rezonans, który wykazał dyskopatię i zaznaczającą się spondylozę lędźwiowa, z ekstruzją krążka międzykręgowego L5/S1, z uciskiem worka oponowego i niewielkim uciskiem prawego korzenia S1 . Potem byłem u lekarza, specjalisty od rehabilitacji, który jest ordynatorem na oddziale rehabilitacji neurologicznej, powiedział, że siłownia spoko, ale żadne martwe ciągi, ćwiczenia na plecy z oparciem (wsparciem) kręgosłupa lędźwiowego, boks jeszcze przejdzie, aczkolwiek ma mi wypisać receptę na pas lędźwiowy do ćwiczeń, no i po nowym roku terapię McKenziego zaczynam. Ja pier.dolę, 24 lata i jestem kur.wa do luftu już jeśli chodzi o sport, je.bany warszawski koks i filmiki o martwych ciągach, mogłem ku.rva grać w liceum bezpiecznie w gry, a nie się inspirować.
 12. Jak będą DYMY w Hiszpanii, to może się coś z nimi uda powalczyć. Oby Ramos się zagotował, rozluźniony spacerkiem po mistrzostwo Hiszpanii i Ligę Mistrzów dostanie czerwo w pierwszych minutach meczu, a potem to z górki.
 13. Mejm, spróbuj sułtana na jedności, najlepszy kebab w mieście.
 14. We Wro kupujący płaci prowizję pośrednikowi 6-7 koła za frajer komuś, kto otworzy ci drzwi i powie 'no to jest mieszkanie, jakie jest każdy widzi'. Sprzedający też płaci, żeby nie było. I mówię nie o sytuacji, gdy idę do agenta, który ma mi szukać mieszkania, tylko znajduję interesujące mnie ogłoszenie i się umawiam na oglądanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.