Jump to content

Blaise

Użytkownicy
 • Content Count

  3281
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

Blaise last won the day on October 14

Blaise had the most liked content!

Community Reputation

1610 Nie-random

About Blaise

 • Rank
  GIMBUS
 • Birthday 02/15/1995

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Blazej Ziemniak

Recent Profile Visitors

13275 profile views
 1. Jak będą DYMY w Hiszpanii, to może się coś z nimi uda powalczyć. Oby Ramos się zagotował, rozluźniony spacerkiem po mistrzostwo Hiszpanii i Ligę Mistrzów dostanie czerwo w pierwszych minutach meczu, a potem to z górki.
 2. Mejm, spróbuj sułtana na jedności, najlepszy kebab w mieście.
 3. Faul na Marcelo był
 4. We Wro kupujący płaci prowizję pośrednikowi 6-7 koła za frajer komuś, kto otworzy ci drzwi i powie 'no to jest mieszkanie, jakie jest każdy widzi'. Sprzedający też płaci, żeby nie było. I mówię nie o sytuacji, gdy idę do agenta, który ma mi szukać mieszkania, tylko znajduję interesujące mnie ogłoszenie i się umawiam na oglądanie.
 5. Jak tam, dostajecie już zaproszenia do zawierania bezpłatnych aneksów w umowach kredytów? W 2021r. koniec WIBORu i LIBORu, a następcy nie widać xD
 6. Blaise

  Szukam szmaty,

  na zalando pier one ma w miarę spoko jakość za budżetową cenę
 7. @MichAelis, sprawdź priv + sprawdź też adresowo.pl, portal bez pośredników podobno, ale żeby uzyskać kontakt do sprzedającego, to trzeba zapłacić za dostęp. A jeśli chodzi o biznes Reda- w bocianach biorą pożyczki ludzie z problemami finansowymi, bierzesz pod uwagę niewypłacalność takiego klienta? Wtedy nie zobaczysz grosza z tej swojej inwestycji, ta dziesiątka to spółka z o.o., jak mają 5 koła kapitału zakładowego i dwóch słupów w zarządzie, to hu.j wie czy cokolwiek zobaczysz, nawet jakbyś w nakazowym sobie dochodził należności z weksla, bo i tak się wszystko sprowadza do majątku na zaspokojenie roszczeń. Już lepiej taki biznes założyć :3
 8. Blaise

  PES 2020

  Kusi mnie, żeby kupić PS4 i pewnie jakaś piłka by wleciała, ale nie cierpię grać najlepszymi zespołami, w PESie wybiera się zespół po wylosowaniu oponenta? Czy wybieram zespół i potem mnie dolosowuje do przeciwnika, na podobnym poziomie umiejętności, a drużyna nie ma znaczenia?
 9. Blaise

  PES 2020

  Kabi, kim grasz? Da się grać mecze średniakami, czy wszyscy grają top tierem? Zdarzają się mecze Feynoord-Lazio, czy tylko Liverpool-Liverpool?
 10. Kiełkiarz pier,dolony Raczej spoko, uprawiaj sobie je jak tam chcesz, ale możesz się z tym nie obnosić na forum? Dzieciak Reda czasami patrzy na komputer i on już trochę kuma.
 11. Jeśli nie chce ci się pisać, to mógłbyś wkleić link do jakiegoś opracowanka godnego uwagi? Dziewczyna mnie prosiła, żebym powiedział jej co o tym myślę, a nie mam teraz czasu na analizę ustawy.
 12. Jakie podejście mają szanowni użytkownicy do PPK?
 13. chciałeś panią, teraz je.baj na nią
 14. Blaise

  Buty

  Piękny brodaty ch.uj, ale no w takich butach, to nie wiem czy Bułgarka by dała
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.