Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

O turnieju Strikeforce można powiedzieć jedno - będzie pełen niespodzianek.

Szkoda Fedora ale oglądając jego walkę to miałem wrażenie że to ktoś zupełnie inny, pewnie w 3 rundzie wykorzystałby zmęczenie Silvy ale decyzja o przerwaniu walki była dobra. Arlovski się nie popisał, zjechał dosyć szybko i poszedł spać. Szkoda też Sefo - mma to nie K1, tu trzeba mieć jakiś parter. Odpadają faworyci, ciekawe jak będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

Takiego lania to Fiodor chyba jeszcze nie dostał...Co zawiniło? Wiek? Spider jest starszy i niszczy wszystko co stanie mu na drodze, wiec nie. Kondycja? Moze trochę, choc walczyc pod takim ciezkim gosciem kazdy sie zasapie. Przede wszystkim ja tu widze olania sprawy i brak rzetelnego treningu pod takiego olbrzyma. Czasy Pride juz minely, a Fiodor caly czas trenuje tak samo, a jego walka w stojce wyglądała bardzo chaotycznie. Nie tedy droga. Szkoda. Juz nawet nie chodzi mi o to, ze przejabal z Silva, tylko to, ze nie zawalczy z Alisterem. A wiec największe, przynajmniej moje, marzenie odnosnie mma nadal pozostanie tylko marzeniem. A bylo tak blisko.

 

Arlvoski porcelanowy:) Śmieszna walka:)

 

aha, mam chyba jakieś paranormalne zdolności, bo kogo bym nie obstawił u buka to przep,ierdala:)

 

374unexpectedmessysneez.jpg

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

lukas1988-Mozesz przyblizyc? bo nigdzie nie moge znalesc post fight interwiev.

 

Co do samej walki to brak mi slow po prostu. Tak jak mowi Snejk to nie wiek i kondycja tylko brak odpowiedniego przygotowania. Trenujac z przyjaciolmi na salce gimnastyczniej raczej daleko nie zajdziesz ;/ Tak czy inaczej wielki szacunek za serce do walki i za to co osiagnal. Oby to nie byla jego ostatnia walka.

Odnośnik do komentarza

Wiedziałem ! Wszystkiemu winne kurczki i zła dziewczynka z "The Ring" !

A tak serio to szkoda że Fedor kończy powoli karierę w MMA w takich okolicznościach, podczas gdy nieokrzesany świniak Lesnar święci triumfy.Boże, jakbym chciał żeby Emelianenko spuścił mu dobry łomot.

Lubię Alistera, ale niestety gołym okiem widać że się kłuje.

Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

Kazub: kłuje nie kłuje, badania przechodzi a jest w necie fajne porównanie, zdjęcia Ali'ego od 2005 co rok aż do teraz. Sukcesywny przyrost na przestrzeni lat, nie dni.

 

RudiAG: Ano to jest zabawne, że wystarczy klepnąć Andrieia w brodę aby go znokautować.

 

A już na dniach debiutuje IRO ! Oby ładnie to wygrał bo w lekkiej jest bardzo duży odsiew.

Odnośnik do komentarza

To pokaż mi jak klepiesz go po brodzie i on pada, sory ale nie zamierzam sie sugerować komentatorami eurosportu i tekstami w stylu" chyba czas już kończyć karierę". Ja tam pare może nie do końca czystych ale nie tak słabych ciosów wcześniej widziałem, dobry hak na szczęke między innymi. Czyli że Griffin też jest śmieszny i porcelanowy bo padł w walce z Silvą po najściu na wyprostowaną rękę przeciwnika? No spoko :]

Odnośnik do komentarza

No nie wiem, jak dla mnie ogólnie ładne przełamanie i wykończenie, Arlovski, wyszedł z prawym i nadział się na kontre, jeszcze na początku oblężenia (podejrzewam że to o tym ciosie piszesz) tyłem dyńki w klatke uderzył, ogólnie jak mówie, moim zdaniem ładna akcja a nie pokaz szklanej szczęki( o tej konkretnej walce mówie). Ale oczywiście nie mam zamiaru na siłe swojego punktu widzenia narzucać. Zdziwiło mnie jedynie uparcie z jakim próbował sie skleić z przeciwnikiem zamiast, nie będąc jeszcze w AŻ takich opałach, spróbować wymiany.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...