Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Frank Mir vs Antonio Rodrigo Nogueira 2 na UFC 140

 

Walka odbędzie się 10 grudnia.

 

Oraz coś z własnego podwórka:

Rafał Dąbrowski rywalem Aleksa Emelianenko na Strefie Walk

 

War Uszol :D Hehe.

 

 

post pod postem, ale trudno.

No więc GSP walczy z Conditem. Nie wiem, co, jak, skąd i w ogóle osochozi, ale jest oficjalna reklamówka UFC.

 

http://www.youtube.com/watch?v=dTtfhYvQBUI

 

--------

 

http://mmajunkie.com...-at-ufc-137.mma

 

Diaz się obsrał. Nie powiem, cieszy mnie to, gdyż (jak wspomniałem wcześniej) ciekawsza sportowo jest dla mnie walka GSP z Conditem, któremu daję większe szanse niż Diazowi.

 

UFC ustami Dany White’a zakomunikowało właśnie, że do niedawna mistrz Strikeforce w wadze półśredniej Nick Diaz został usunięty z pojedynku mistrzowskiego UFC z Georges’em St. Pierrem (MMA 22-2, UFC 16-2, 1 w rankingu MMARocks) na UFC 137, 29 października w Vegas. Bezpośrednim powodem takiej decyzji jest absencja Diaza na dwóch konferencjach prasowych promujących walkę w Toronto i dzisiaj w Las Vegas oraz niemożność skontaktowania się z nim. Jednocześnie White poinformował, że nowym rywalem Kanadyjczyka będzie ostatni mistrz WEC w wadze półśredniej Carlos Condit (MMA 27-5, UFC 4-1, 6 w rankingu MMARocks).

To nie pierwszy przypadek lekceważenia przez Diaza obowiązków poza pojedynkowych. Walcząc dla Strikeforce zawodnik ze Stockton regularnie opuszczał konferencje prasowe czy telekonferencje. Według relacji White’a w poniedziałek Nick obiecał mu, że pojawi się w Vegas, mimo to nie stawił się na żaden z trzech zarezerwowanych dla niego lotów. Obecnie nawet jego menadżer Cesar Gracie nie potrafi ustalić miejsca gdzie znajduje się jego podopieczny.

UFC w tej chwili przygotowuje nowego rywala dla B.J. Penna, który oryginalnie miał się mierzyć z Conditem. Za MMA rocks

 

 

EDIT 2: Już dopisałeś wyjaśnienie :)

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Kolejny njus z interesująco zapowiadającą się walką:

 

UFC ogłosiło kolejną walkę na galę UFC 140 w Toronto. 10 grudnia w wadze półciężkiej zmierzą się Tito Ortiz (MMA 16-9-1, UFC 15-9-1) i Antonio Rogerio Nogueira (MMA 19-5, UFC 2-2).

Ortiz odbudował swoją pozycję po niespodziewanym zwycięstwie nad Ryanem Baderem w lipcu, jego pierwszą wygraną od 2006 roku. 5 tygodni później wrócił do oktagonu by zmierzyć się z Rashadem Evansem, z którym jednak przegrał przez TKO w drugiej rundzie. Rogerio Nogueira nie wygrał od maja 2010 roku, kiedy po dość kontrowersyjnym werdykcie pokonał Jasona Brilza. Kolejne dwie walki kończyły się dla Brazylijczyka porażkami z rąk Badera i Phila Davisa.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Organizacja KSW ogłosiła oficjalnie datę swojego kolejnego dużego wydarzenia. Siedemnasta gala KSW odbędzie się 26 listopada po raz drugi w łódzkiej Atlas Arenie. Wcześniej w tej samej hali odbyło się ubiegłoroczne KSW 14. Jednocześnie opublikowano też pierwszych sześciu uczestników jesiennego show. W ringu KSW zaprezentują się czołowi polscy zawodnicy MMA: Mamed Chalidow (MMA 23-4-2, 1 w Rankingu PL), Jan Błachowicz (MMA 13-3, 1 w Rankingu PL), Michał Materla (MMA 15-3, 3 w Rankingu PL), Antoni Chmielewski (MMA 21-8, 4 w Rankingu PL), Artur Sowiński (MMA 11-5, 4 w Rankingu PL) oraz największa medialna gwiazda MMA w naszym kraju Mariusz Pudzianowski (MMA 3-2, 6 w Rankingu PL).

UPDATE: James Thompson (16-14) potwierdził na swoim facebooku, że na listopadowej gali stoczy rewanż z Pudzianem. Nieoficjalnie na KSW 17 wystąpić ma też Irokez.

 

 

Fajnie by było jak by Iro zawalczył na KSW. CO do walki Pudziana z Thompsonem nie interesuje mnie ona w ogóle. Ciekawi mnie tylko, co zrobią z Mariuszkiem gdy przegra :P

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie tylko, co zrobią z Mariuszkiem gdy przegra :P

 

Może wymienią go na Krystiana.

Coś ostatnio same świetne newsy w mma, chyba św. Mikołaj się trochę pospieszył z rozdawaniem prezentów :)

Dziś półfinały Grand Prix Strikeforce, kogo obstawiacie? Jak dla mnie to w turnieju już nie ma faworytów i każdy ma równe szanse na zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było jak by Iro zawalczył na KSW. CO do walki Pudziana z Thompsonem nie interesuje mnie ona w ogóle. Ciekawi mnie tylko, co zrobią z Mariuszkiem gdy przegra :P

 

Irokez zawalczy właśnie na tym siedemnastym KSW.

A dla Pudziana to pewnie być albo nie być. Jeżeli wygra, to ta kura będzie mogła znieść jeszcze kilka złotych jajek, więc pewnie przedłużą z nim kontrakt. Natomiast w przypadku przegranej, to może nawet nie tyle KSW nie będzie chciało przedłużyć z nim kontraktu co warunki finansowe na jakich chciałoby to zrobić mogą nie odpowiadać Pudzianowi. Tylko z kolei nie wiem czy KSW może pozwolić sobie na utratę Pudziana w kontekście startującej gali MMA Attack, która rusza z grubej rury i wygląda na na naprawdę poważną konkurencję dla KSW, a wydaje mi się, iż taki pokonany Pudzian to zawsze więcej niż Mamed czy Błachowicz dla przeciętnego Kowalskiego.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Dobre te półfinały.

 

 

Cormier rozjechał Big Foota i takiej dominacji nie spodziewałem się. Szczególnie, iż ten drugi miał sporą przewagę jeżeli chodzi o zasięg.W sumie Barnett to samo zrobił z Kharitonovem. Szykuje się naprawdę dobry finał dwóch zapaśników, w którym stawiam na Barnetta. Chciałbym zobaczyć go w UFC, co zapewne prędzej czy później nastąpi.

 

Odnośnik do komentarza

No to teraz trzeba czekać do 24 września. WAR RAMP!

 

No właśnie. Jak Wy panowie zapatrujecie się na tę walkę? Pomimo całej mojej sympatii do Rampage'a, to nijak nie widzę go w starciu z Jonesem. Wiadomo, Ramp ma srogie pierd.olnięcie, ale Jones dobrze o tym wie, więc zapewne nie będzie wdawał się w żadne wymiany i nawet nie da wejść Rampowi w półdystans. No i ta jego miażdżąca przewaga jeżeli chodzi o zasięg, która pozwala mu na kontrolę pojedynku.

Ramp ma dobre zapasy, ale to przecież też bazowy styl Jonesa, a w dodatku w Jackon's MMA Bones sparował chociażby z Rashadem, którego poziom zapasów jest jednak wyższy od Rampa (pomijam już dominację nad Baderem). Wg mnie Rampage z pleców będzie bezsilny jak żółw i pierwsze obalenie może już być początkiem końca. Dodać jeszcze do tego fakt, iż ostatnio Ramp nie zachwycał - kontrowersyjny werdykt w walce z Machidą oraz słaba walka z Hamillem, którą oczywiście wygrał, ale dwoił się i troił, żeby znokautować Hamilla będącego na finiszu swojej kariery i jakoś nie mógł tego dokonać.

Reasumując, za cholerę nie widzę Quintona w tym starciu.

Odnośnik do komentarza

Pełna rozpiska MMA Atack:

 

Main Event na zasadach K-1

Open.: Przemysław Saleta vs. Marcin Najman

Główna karta:

Open.: Damian Grabowski (13-1) vs. Joaquin Ferreira (11-6)

84 kg.: Tomasz Drwal (18-4-1) vs. Gary Padilla (12-4)

70 kg.: Maciej Górski (10-5) vs. Erin Beach (2-1)

Open.: Michał Kita (10-6) vs. Eddie Sanchez (12-5)

77 kg.: Borys Mańkowski (10-4) vs. Peter Sobotta (8-4)

66 kg.: Sebastian Grabarek (5-1-1) vs. Johny Frachey (13-8)

70 kg.: Maciej Sikoński (3-0) vs. Dominik Malinowski (0-1)

 

 

Bardzo interesująco to wygląda :)

Odnośnik do komentarza

No z mojej strony, to nawet takie lekkie wow. Miałem pewne obawy kogo oni tam ściągną, a tutaj jestem nawet trochę zaskoczony (oczywiście pozytywnie). Transmisja live na TVN Turbo, prawdopodobnie retransmisja na TVN. Oglądamy panowie, a kto może to niech zasuwa na Torwar, żeby im się to opłaciło.

 

Tak poza tym, to na KSW 17 Irokez walczy z Kornikiem. Jak dla mnie to lekka lipa, bo po pierwsze miał walczyć z Puhakką, ale niestety ten to teraz na polskiej ziemi persona non grata. Wielka szkoda, bo to było naprawdę dobrze zapowiadające się starcie, natomiast walka z Kornikiem, to taki bicie się o nic. Wiadomo, że Polacy relatywnie wyżej rozstawieni nie powinni walczyć ze sobą tylko z ludźmi z zagranicy i Irowi ta walka nie da totalnie nic. Jest to jedynie (a może aż) możliwość pokazania się szerszej publiczności w naszym kraju.

Odnośnik do komentarza

Fedor Emelianenko vs. Jeff Monson oficjalnie 20 listopada

 

Zawodnicy skrzyżują rękawice na arenie kompleksu sportowego Olimpiyskiy w Moskwie.

 

Snowman'a każdy zna, przedstawiać go nie trzeba.

 

----------------------------------------------

 

Znany jest też najbliższy rywal Nastuli. To Jimmy Ambriz z ujemnym rekordem.

 

Jimmy Ambriz - człowiek ważący 140 kg , mierzący 183 cm. Ambriz ma 34 lat , pochodzi z Kalifornii z drużyny Team Titan, od 2001 roku stoczył 32 pojedynki w formule MMA. Ostatni pojedynek stoczył Lubomirem Simeonovem podczas gali BMMAF: Warriors 21 27.05.2011 roku. Walczył na galach i ich kolejnych edycjach : Dream , WEC , K-1 World Grand Prix 2010, KOTC, Gladiator Challange, Range in the Cage. Posiada duże doświadczenie i jest bardzo nie wygodnym przeciwnikiem.

 

 

plakat-B2-01.jpg

Odnośnik do komentarza

Zerknąłem tylko na walkę Shieldsa z Ellenbergerem.

 

No to za dużo do napisania to tutaj nie ma. Co rzuciło mi się w oczy, to niezbyt dobra dyspozycja Shieldsa i dopiero po walce dowiedziałem się o śmierci jego ojca, więc wg mnie było to widać. Sędzia też trochę do końca nie ogarnął, to znaczy był źle ustawiony i trochę za późno przerwał pojedynek. Wygląda na to, że Ellenberger zmierza po titleshota.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...