Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Z tym Popkiem, to nie wiem co oni kombinowali, skoro on nie może ponoć postawić nogi na polskiej ziemi, bo zaraz go zwiną. To chyba prawda, bo już od dłuższego czasu na klipach Firmy widać, że Popek zawsze nadaje z wysp. Chociaż w tym ostatnim, Nocna wyprawa (czy jak to tam się nazywa), był z całą Firmą na jakimś koncercie, ale nie wiem czy to był koncert w Polsce.

Kawulski właśnie w ostatnim wywiadzie powiedział, że kiedy mieli już zacząć formalne negocjacje z Popkiem, to nie mogli nawiązać z nim kontaktu, bo akurat ukrywał się czy coś w ten deseń. xD Zresztą dziwię się, że oni go chcieli, skoro po tym jak odniósł swoją pierwszą porażkę w 3 walce, to jego wierny fanklub, który jeździł z nim na wszystkie walki zrobił rozpi.erdol na tej gali. Dla Popka skończyło się to tym, że nie chcą go już na żadnej gali na wyspach i od tego momentu (czyli już od ponad 3 lat) nie walczył, ewentualnie nabijał rekord na ulicach Londynu. No ale trzeba było też przyznać, że on faktycznie robił jakieś tam postępy z walki na walkę. Cardio nie miał w ogóle, ale coś tam ogarniał, mając oczywiście na względzie to, że nie walczył, delikatnie mówiąc, z klasowymi oponentami.

Tak na marginesie, to na KSW walczył też Doktor (który swego czasu był o włos od walki z Thompsonem na Cage Rage), ziomek Popka, bardzo podobny typ człowieka i generalnie również znany w Krk. Miał tam ze 2, 3 walki na wyspach (chyba nawet jakiś pas) i wkręcił się tak, że przyjechał na obóz KSW (chyba w Jakubowie), potrenował tam i go wzięli. No ale kariery to nie zrobił, bo najpierw wystąpił na KSW Fight Club (czyli takim mniejszym projekcie), gdzie pierwotnie miał walczyć z Bazelakiem, ale ostatecznie walczył z Rosjaninem, z którym przegrał w pierwszej rundzie. Później walczył z Różalem na głównej gali KSW i tu też poległ. Generalnie chłop też bez cardio, co było dobrze widać w pojedynku z Różalem.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Tutaj video z tej walki, na którym jednocześnie widać zachowanie miłośników talentu Popka:

 

http://www.youtube.com/watch?v=QvI5--Fuo8Q

 

Ponoć problemem na tych jego walkach było zawsze to, że fanklub Popka przychodził sobie centralnie pod klatkę. xD

Oczywiście nie wspominam o poziomie "kibicowania".

 

Kiedyś był jeszcze jakiś footage z boruty, ale już go nie ma.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Pojedynek o pas UFC w wadze półciężkiej

205 lbs.: Jon Jones (205 lbs) vs. Lyoto Machida (204 lbs)

Główna karta:

265 lbs.: Frank Mir (260 lbs) vs. Antonio Rodrigo Nogueira (239 lbs)

205 lbs.: Tito Ortiz (206 lbs) vs. Antonio Rogerio Nogueira (204,5 lbs)

170 lbs.: Brian Ebersole (170,5 lbs) vs. Claude Patrick (171 lbs)

145 lbs.: Mark Hominick (145 lbs) vs. Chan Sung Jung (145,5 lbs)

Walki w ION TV

205 lbs.: Krzysztof Soszynski (206 lbs) vs. Igor Pokrajac (205 lbs)

185 lbs.: Jared Hamman (185 lbs) vs. Constantinos Philippou (185 lbs)

155 lbs.: Dennis Hallman (158,5 lbs) vs. John Makdessi (155,5 lbs)

135 lbs.: Yves Jabouin (136 lbs) vs. Walel Watson (135,5 lbs)

Pozostałe:

155 lbs.: Nik Lentz (156 lbs) vs. Mark Bocek (156 lbs)

170 lbs.: Rich Attonito (170,5 lbs) vs. Jake Hecht (170,5 lbs)

155 lbs.: John Cholish (156 lbs) vs. Mitch Clarke (154,5 lbs)

 

 

-------------------------

 

Jon Jones 3r – TKO

Frank Mir 2r – TKO (Tak mówi rozum. Serce krzyczy WAR NOG!!)

Nogueira decyzja

Ebersole decyzja

Mark Hominick decyzja

Krzysztof Soszyński decyzja

Odnośnik do komentarza

ja pierdzielę ale gala. Co prawda straciłem 3 walki z ION TV przez (pipi)anego neta, ale na szczęście później się naprawiło. W brodę bym sobie pluł gdybym ją przegapił i nie oglądał na żywo.

 

 

Zaczynając od Krzyśka. Smutnie się to oglądało. Wyszedł chyba za bardzo wyluzowany, Ciężkie ko. Bilans w UFC ma dobry, więc mam nadzieję, że Dana da mu jeszcze szansę. Koreański Zombie pozamiatał. KO w 7 sekund? Z tego co się orientuję, to chyba wyrównał rekord UFC. Honor moich faworytów uratował Lil Nog. Połamane żebra to chyba oczywista oczywistość. Tito czas już chyba odejść. Co do BIg Noga, świetna walka, ale chyba ambicję wzięły górę. Zamiast go skończyć uderzeniami, to mu się zachciało bonusa za poddanie wieczoru :( Bardzo mi smutno się zrobiło po tej kimurze, aż boli od patrzenia. Mam przeczucie, że to chyba koniec Minotaura w mma. Pierwsza porażka w karierze przez poddanie i w dodatku taka brutalna... Co do walki wieczoru - Jones to jest jakiś cyborg chyba. Nie wiem kto będzie wstanie go pokonać. Pierwszą rundę wygrał Machida, lecz w 2 szybko zostały rozwiane wątpliwości kto jest mistrzem.

 

 

Idę spać.

Odnośnik do komentarza

Sheeeit, znowu wszyscy zawodnicy którym kibicowałem przegrali, jeśli Overeem przegra na #141, to kończę z UFC i się przerzucam oglądanie curlingu :lol: . Anyway, bardzo dobra gala, najbardziej mi szkoda

 

Krzyśka ...tylko 30 sekund wystarczyło aby zrobić z niego śpiącą królewnę. Walka Mir vs Nogera, Jezus Maria .. ale mi podskoczyło ciśnienie. Wydawało się przez chwilę że wygrana należy do Minotauro, mógł mieć TKO ale zachciało mu się poddania. Teraz ma złamaną rękę. Jones vs Machida, było wiadomo kto wygra, ale kibicowałem kitajcowi bo nie lubię Dżoniego

 

Odnośnik do komentarza

Karate kid miał trochę pecha z tym je.bitnym rozcięciem. Zaczął bardzo dobrze i, przy takiej różnicy w zasięgu i trzymaniu się w dystansie Jonesa, radził sobie w stójce świetnie. No ale wystarczyła jedna akcja u Jonesa, żeby rozstrzygnąć losy walki. Doszło do zwarcia, Machida jedno obalenie obronił, drugiego już nie i Jonesowi strasznie wszedł drugi łokieć. Jak zobaczyłem to rozcięcie, to już było wiadomo, że to początek końca. Generalnie szkoda mi trochę tego pojedynku, w sensie, że tak szybko się skończył.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

spoilery

 

Obudziłem się akurat na Fitch - Hendricks. Szybko poszło, zaskoczenie.

Widzę, że Gustafsson odprawił też szybko Matyuschenkę, czyli 14 kwietnia, na UFC w Sztokholmie, dostanie kogoś z czołówki LHW.

 

-------

 

Tylko ciekawe kto to może być. Może Dana ogłosi nazwisko na konferencji po gali. Tylko nie wiem czy to będzie taka czołówka, czołówka. Znowu Griffina będą ciągać po świecie? Wydaje mi się, że Franklin odrzucił kiedyś propozycję walki z Gustafssonem, ale ten był wtedy trochę pionkiem.

 

--------

 

Koniec.

Kur.wa, ten boks Diazów. xD

Brock podjął słuszną decyzję. Najpierw Cain, teraz Ali...chyba zauważył, że Heavyweight zaczęło się trochę zagęszczać i już tam za dużo nie por.ucha. Szczególnie z tymi jego problemami zdrowotnymi i grzebaniem mu w bebechach.

Niech jak najszybciej zestawiają dos Santosa i Overeema, bo ani jeden, ani drugi nie zmęczył się za bardzo.

 

---------

 

W ogóle Brock, to chyba sam nie wierzył za bardzo w wygraną, bo Janisz coś wspominał, że Lesnar zrezygnował z bonusa za wygraną na rzecz wyższej podstawy, hehe.

Oglądam konferencję i nie wiadomo jak na razie z kim Szwed ma walczyć. Dana wydaje się jakiś zmulony, może ogłoszenie Lesnara tak na niego zadziałało.

Ali i Brock nie pojawili się na konferencji. Przynajmniej do tej pory.

 

--------

 

O, Ali przylazł. Brocka nie będzie.

 

--------

 

A Dana coś tam jęczał, że źle się czuje i żeby za bardzo nie męczyć go pytaniami. Może miał sra.czkę.

Ponoć Brock wcześniej i tak powiedział mu, że kończy karierę w UFC najdalej po walce o pas z dos Santosem.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

http://z01.myshouthosting.netdna-cdn.com/lite/20111230_17181_main.html działający strim Dream angielskim komentarzem!!!

 

Pocieszna byla ta walka Barnetta:) Nie wiedzialem, ze takie cyrki zaplanowali na gale:)

Voice jak zwykle daje rade. Widac, ze sie tym bardzo jara

 

Fiodor pewnie miedzy 15-16 wyjdzie

 

 

Brock vs Ali -

Bez niespodzianek. Totalna dominacja i brak szacunku dla przeciwnika :) Opuszczona garda etc

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...