Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli miałoby to być w tym roku to bez wątpienia nikłe, a wręcz zerowe w kontekście planów odnośnie Mameda, aaale jeżeli debiut UFC u nas miałby nastąpić w przyszłym roku, a Mamed da rade z Lombardem czy Santiago, to szanse rosną. To znaczy wtedy to nawet nie widziałbym możliwości, żeby UFC nie zagaiło w jego sprawie, tylko nie wiadomo co zrobi K&L, no i sam Mamed.

 

---------

 

Tak poza tym jest przecież jeszcze Drwal, który od czasu wylotu z UFC odnosi zwycięstwa, więc jeżeli dalej będzie budował rekord, to znowu mogę go zaciągnąć do UFC. Tym bardziej, że mówi się, iż do UFC o wiele łatwiej wrócić, niż się dostać.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jutro gala UFC on FOX 2, a około 18:00 IT`S Showtime z bardzo solidna rozpiska dla fanów kickboxingu :

 

Karta walk:

kat. +95kg Badr Hari vs. Gokhan Saki

(Ostatnia walka Kickboxingu Badra Hari)



Pojedynek o pas wagi ciężkiej It’s Showtime

kat. +95kg Daniel Ghita vs. Hesdy Gerges

kat. 70kg Murat Direkci vs. Robin Van Roosmalen

kat. +95kg Errol Zimmerman vs. Rico Verhoeven

kat. 70kg Harut Grigorian vs. Chahid Oulad El Hadj

kat. +95kg Michael Duut vs. Anderson Silva

kat. +95kg Tyrone Spong vs. Melvin Manhoef

Pojedynek o pas It’s Showtime w kat. 73kg

kat. 73kg Lhoucine Ouzgni vs. Yohan Lidon

kat. +95kg Ricardo Van Den Bos vs. Ben Edwards

kat. 95kg Mourad Bouzidi vs. Danyo Ilunga

kat. 70kg Andy Ristie vs. Hinata Watanabe

kat. 70kg Henri Van Opstal vs. Hafid El Boustati

Odnośnik do komentarza

Co za nudna gala, 3 najważniejsze walki skończyły się decyzją sędziów. UFC on Fox 2. I am disappoint ;]

No nic, już za tydzień walka Diaza nie mogę się doczekać, oglądając walki braci D. nie można się nudzić. Hype:

 

Odnośnik do komentarza

Z takim eventem, to powinni wjechać na tvn. Może zrobią tak, że cała gala będzie na tvn turbo, a "walka wieczoru" na tvnie? Chyba ludzie ze stacji zdają sobie sprawę jaką oglądalność to może wygenerować.

Szkoda, że dalej niewiele wiadomo o pozostałych walkach, bo od jakiegoś czasu myślę nad wybraniem się na tę galę. Krążyć gdzieś po Polsce to by mi się nie chciało, ale załadować tyłek do pociągu i podjechać z Wrocka do Katowic to mogę. Ciekaw jestem kogo dadzą Drwalowi. Mańkowski chyba trochę sfochował się za zmianę tego werdyktu, a przynajmniej tak wynikało z wywiadu z nim. Generalnie już poprzedni fightcard był naprawdę dobry, więc spoglądam optymistycznie i na ten.

A, no i gdzieś czytałem, że mają sprowadzić jakiegoś znanego sędziego, więc jak wyskoczą z jakimś Herbem Deanem czy Big McCarthym to już w ogóle.

 

Tak poza tym to 21 kwietnia Jones vs Evans, a 16 czerwca rewanż Silva vs Sonnen.

Odnośnik do komentarza

No znowu konkretna gala.

Dziwi mnie, że Condit jest aż takim underdogiem. Wydaje mi się, że to on wygra tę walkę. Oczywiście jest kwestia stosunkowo długiej absencji w octagonie, ale mimo wszystko nie było to spowodowane kontuzją, tylko robieniem go w ch.uja z walkami. Przez ten czas co najmniej rozpoczynał przygotowania do trzech walk, więc do walki z Nickiem chyba jest solidnie przygotowany, hehe. A przede wszystkim wydaje się być głodny walki i z lekka wkur.wiony tą jego sytuację z ostatnich kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza

SPOILERY

 

 

 

Dana pewnie wku.rwiony hehe.

Cieszy mnie ten wynik, gdyż tak jak już kiedyś pisałem:

 

 

Jest to walka o titleshota. W ogóle to Diaza powinni najpierw zestawić właśnie w takiej walce z Conditem niż od razu rzucać go GSP, z którym wg mnie za bardzo nie poru.cha i większe szanse daję Conditowi.

 

Diaz coś na końcu przebąkiwał o zakończeniu kariery, ale wiadomo emocje. Generalnie był bardzo zdziwiony porażką. :turned: Zaraz konferencja, więc może coś się wyjaśni (o ile Nick pojawi się na konferencji).

 

Walki Pierce'a z Kosem słaba i nudnawa. W dodatku Kos już pod koniec zaczął irytować chyba każdą możliwą "brudną" zagrywką. Jak ktoś nie oglądał, to nie polecam, bo szkoda kwadransa życia.

 

Natomiast walka Werduma z Nelsonem jest jak najbardziej godna polecenia. Werdum częściowo odpokutował ze ten ostatni pojedynek z Overeemem i pokazał, że mocno rozwinął się w stójce.

Odnośnik do komentarza

A tak odnosząc się do naszego podwórka, to ostatnio okazało się, że Drwala nie będzie na MMA Attack 2. Nie jestem pewien, bo słuchałem tego jednym uchem, ale chyba będzie gdzieś walczył za granicą w tym czasie. W każdym razie nie ma kosy z MMA Attack i może pojawi się na kolejnych galach, natomiast Cholewa powiedział, że było całkiem blisko do zorganizowania pojedynku Drwal - Santiago.

 

http://www.youtube.com/watch?v=A1jwO2xy9xk

 

U NAJMANA NIE MA OPIER.DALANIA DOBRA NUTA

 

Ja dzisiaj zakupiłem już bilety. Udało mi się zachęcić dwóch kumpli, z których jeden jako tako interesuje się mma (ale generalnie coraz bardziej) i drugiego, który prawie w ogóle i jedzie głównie na main event, hehe. Dobre i to.

 

A Najman prezentuje się na tym filmiku jakby pierwszy raz przyszedł na salę. Ten człowiek chyba nic nie robił przed pojedynkami z Pudzianem i Saletą.

 

-----------

 

A i przypomniało mi się, że w jakimś ostatnim wywiadzie Najman wspominał, że rozmowy w sprawie transmisji prowadzone są z 3 podmiotami, więc nie wiadomo czy gala będzie na tvnie. Stawiam, że tymi podmiotami są: tvn (czy tam tvn turbo), Canal+ i Orange Sport. Ponadto wspominał też, że rozważana jest możliwość pay-per-view, ale wydaje mi się, że nie całej gali, a tylko freak fightu.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

jak usłyszałem, że na KSW18 ma walczyć niejaki Waluś wybuchłem śmiechem :)

tutaj oczywiście wielkie krzyki

a tutaj próbka jego możliwości

http://www.youtube.com/watch?v=TjUxgrBVkOo

 

mam znajomego który był z nim na obozie mma i podobno to strasznie dziany koleś, inwestuje sporo hajsu żeby trenować z elitą polskiego mma, zna organizatorów i dlatego go tak pchają. Rozumiem, że polska waga ciężka w mma nie jest mocna no ale bez przesady żeby takiego gamonia wsadzać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...