Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Prelimsów nie widzialem, ale maincard to zdecydowanie na minus. Trzy ostatnie walki to piach. Kongo chociaż przeprosił. Danka wkur'wiony, ale głównie na sędziów.

 

Tak w ogóle to Boetsch coś sobie połamał w stopie w trakcie drugiej rundy, co nie przemawia na korzyść Hectora.

 

Aha, Dana powiedział to samo podsumowując występ Hectora: UFC is another world. Taka prawda, o czym wiadomo nie od dziś. Nic tak nie weryfikuje zawodników jak UFC.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

wojtas zaluj ze prelimsow wlasnie nie ogladales ja mialem banana na mordzie walka nr 2 KO 7 sec ( bylo w 4 max 5 ale sedzia nie ogarnial i przerwal walke dopiero po naskoko na nieprzytomnego ktory dostal jeszcze niepotrzebnie silna petarde w pysk ) walka 2 KO po chyba 82 sekundach walka trzecia kolejne KO i swietne Muay Thai walki byly tak szybkie ze szukali zapelniaczy czasu do Prelimsow :> Main Card (pipi)owy i szkoda Fabera ;f Wyglada na to ze Faber jest najlepszym pound for pound po przegranej kiedy wychodzi na pelnym gazie i do momentu w ktorym dostaje title shoota pozniej psychika siada i zapomina ze ogolnie to powinien rozbijac kazdego

Odnośnik do komentarza

Le Banner to emeryt. Ale emeryt o niesłychanym sercu do walki , sile, nie mówiąc już o technice.

Powiem wam chłopaki że z niecierpliwością czekam na 20-ste Ksw. Tym razem obędzie się bez robiących kupę pod siebie dziewczyn.

Walk mniej to fakt, ale nazwiska zachęcają jak diabli. Houston Alexander to solidny zawodnik , Jerome La Banner legenda jeszcze sprzed kilku lat, natomiast ten cały rywal Pudzianowskiego robi wrażenie. 195 cm , 120 kg , łapy jak u niedzwiedzia i zapewne technika pozwalająca mu obalać równych sobie zawodników.

Fajnie że jade znowu na ksw, będzie co wspominać.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=XMZRYAdZHT8

 

Pokazałem mamie walki Różala ostatnio w necie . Skomentowała to prostym i dużo mówiącym ...''Wytatułowana małpa , mam nadzieje że ktos mu nakładzie do głowy '' :ph34r:

Serio jestem chyba trzeci raz nie za polakiem jeżeli chodzi o walki na ringach KSW.

Błachowicz ma szansę na pokonanie Alexandra. Jedynie tego jestem pewien z całej trójki , czyli Pudzian vs Mad Greek , Różal vs Le Banner i Błachowicz vs Alexander

Edytowane przez masaKRATOS
Odnośnik do komentarza
Jak podał John Morgan z USA Today Frank Mir (MMA 16-6, UFC 14-6) zostanie ostatnim rywalem Daniela Cormiera (MMA 10-0, SF 7-0) w klatce Strikeforce. Walka obydwu fighterów będzie stanowić walkę wieczoru na gali jeszcze nie ogłoszonej gali tej organizacji i październiku lub listopadzie.

 

Były dwukrotny mistrz UFC wagi ciężkiej Mir jest pierwszym fighterem tej organizacji, który zawalczy w Strikeforce mając ważny kontrakt z UFC. 33-latek ostatnio walczył 26 maja kiedy poniósł sromotną porażkę z rąk Juniora dos Santosa, była to jego pierwsza porażka w czterech ostatnich walkach.

 

Cormier jest zwycięzcą turnieju wagi ciężkiej Strikeforce, gdzie w finale pokonał Josha Barnetta na punkty po pięciu rundach. Olimpijczyk z Aten i Pekinu rozpoczął treningi MMA w American Kickboxing Academy w 2009 roku i szybko przebił się do czołówki z niesplamionym bilansem walk.

 

Po tej konfrontacji zarówno Cormier jak i Mir przejdą do UFC gdzie będą kontynuować swoje kariery. Na razie nie wiadomo czy Josh Barnett, będący w identycznej sytuacji kontraktowej co Cormier, również zawalczy na tej gali.

 

Jednak info, że to Tim zawalczy na tej gali okazało sie plotką. Tak czy siak Cormier przez KO w pierwszej rundzie. A Mira chyba ktoś w UFC nie lubi :D

Odnośnik do komentarza

Masa, Twój wybór. Nie wiem co się tak wszyscy dopier*alają do Różala. Szczerze mu kibicuję, i nie tylko dlatego, że jest polakiem. Jestem ciekawy jak się zaprezentuje. Poza tym, jeżeli lubi, to niech sobie robi tatuaże gdzie chce. Nie powinno to nikogo interesować, jego życie- jego wybór. Nie ukrywam, że najbardziej czekam na walkę Janka oraz wspomnianego już Różala, ale całą galę z pewnością łyknę z ciekawości, zwłaszcza jeżeli chodzi o to, co wniesie Waluś po treningach u Reem'a.

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę na rozpiskę nadchodzącego KSW i zaczynam się zastanawiać czy oni z tym PPV to tak na poważnie ... K&L twierdzą że mają masę zakontraktowanych zawodników a ja wciąż widzę tych samych ludzi + osoby, które z MMA nie mają nic wspólnego. Dla Anzora ważącego mniej niż 70kg dają kolesia, który nie potrafił zrobić wagi do walki z Jewtuszką (73kg), a tak zarzekali się że on już na ringach KSW nigdy nie wystąpi. Dla mocno średniego Walusia ma być ponoć Jacek Wiśniewski... O Pudzianie już się wypowiadał nie będę.

Le Banner i Różal byłoby ciekawym zestawieniem gdyby walka odbyła się na zasadach K1, a tak to wielka niewiadoma. W zasadzie czekam tylko na Moks vs Mańkowski i Błachowicz vs Alexander. Bedorf wciąż bez przeciwnika.

Takie zestawienia, standardowe 7 walk w rozpisce, dystans 2x5, ring - to nie jest warte PPV w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

No Konina prowadzi od jakiegoś czasu działania zaczepne odnośnie JDSa w swoich wypowiedziach i z tego co Dana mówił, to dos Satnos jest już tym trochę podirytowany i ma całkiem duże ciśnienie na starcie z Alim, a wręcz wczoraj prosił o to Danę. Tak więc walka bardzo dobra do promocji, a która już zresztą była promowana i wzbudzała ogromne zainteresowanie. Nic tak nie sprzedaje PPV jak bad blood. Problemem jest tylko data odwieszenia Overeema, która przypada na 2 dni przed planowaną galą, a Ali będzie musiał uzyskać licencję.

Odnośnik do komentarza

Mamed przecież ma rodzinę do wyżywienia. Dajcie spokój. Gdzie tam walczyć za 20 tys dolców ( o bonusach i wypłatach od Dany pod stołem już nie wspominam) z najlepszymi. To by było nieodpowiedzialne.

 

A tak na serio to wisi mi to. Woli obijać emerytowanych fajterów na KSW, jego wybór. Jedyna nadzieja to Błachowicz. Niby było coś na rzeczy lecz przytrafiła się porażka z Soko i temat UFC się oddalił.

 

Znamy już całą rozpiskę jubileuszowej gali:

 

 

 

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej

93 kg.: Jan Błachowicz (15-3) vs. Houston Alexander (13-8)

 

Pozostałe:

 

Open.: Mariusz Pudzianowski (4-2) vs. Christos Piliafas (4-1)

Open.: Marcin Różalski (2-2) vs. Jerome Le Banner (3-2)

Open.: Karol Bedorf (7-2) vs. Karl Knothe (20-8)

77 kg.: Borys Mańkowski (12-4-1) vs. Rafał Moks (6-5)

70 kg.: Anzor Anzhiev (2-0) vs. Paul Reed (19-9-1)

Open.: Kamil Waluś (2-1) vs. Jacek Wiśniewski (0-0)

 

 

Co jak co ale nie zapłacę za PPV( o ile będzie) za galę gdzie walczy Waluś z piłkarzem, Pudzian i Różal. Do tego dochodzi mała liczba pojedynków plus śmieszny limit 2x5 minut w niektórych z nich.

Odnośnik do komentarza

Obrona pasa przez Cigano przesunięta na 29 grudnia. W kontekście słów Dany po gali oznacza to najprawdopodobniej starcie z Overeemem.

 

O ile przejdzie kolejny test anty i komisję.

 

Jakby ktoś nie wiedział- chociaż fanom MMA nie trzeba przybliżać sytuacji:

http://vimeo.com /42557803

 

Nie osadza się, więc musicie skopiować link.

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, mimo że kibicowałem Bensonowi, to Edgar wygrał. Nieznacznie, bo nieznacznie ale jednak. Może chłop zejdzie w końcu wagę niżej bo pojedynek z Aldo byłby mega ciekawy.

Co do walki z Overeemem to jak dobrze pamiętam sam JDS o nią zabiegał ostatnio, a po tym całym cyrku jaki wywinął Ali wolałbym żeby dostał jeszcze jedną walkę zanim powalczyłby o pas.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...