Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Ruszył już TUF. Nigdy nie byłem miłośnikiem TUFów i oglądałem je tylko z doskoku (chociaż np. z poprzedniego sezonu nie widziałem ani jednego odcinka), ale na ten sezon czekałem. Po pierwszym epizodzie jestem bardzo zadowolony. Były dobre walki i przez umożliwienie przyjazdu rodzinom/przyjaciołom była też drama. Czekam na kolejne epizody jak i, rzecz jasna, na walkę trenerów.

 

Promo pojedynku już jest:

 

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

KSW22: Karol Bedorf zmierzy się z Oli Thompsonem

 

Wiemy już z kim podczas marcowej gali KSW22 skrzyżuje rękawice zawodnik Berserkers Team Szczecin, Karol Bedorf.

Przeciwnikiem trzeciego w polskim rankingu wagi ciężkiej "Coco" będzie Anglik Oli Thompson.

http://www.konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=1264&ksw22:-karol-bedorf-zmierzy-si%EA-z-oli-thompsonem

 

Reszta walk:

Anzor Azhiev vs Mariusz Pioskowik

Kamil Waluś vs Christos Piliafas

Piotr Strus vs Abu Azaitar

Rafał Moks vs Marcin Naruszczka

Odnośnik do komentarza

Kopytkowski ostatnio nie najlepiej się zaprezentował także ostrożny bym był z tymi wyrokami. No ale też nie jestem fanem Walusiów, Różalów, Bazelaków(ten na szczęście już się na KS nie pojawi) czy innych piłkarzy-celebrytów.

 

PS: Oglądał ktoś walkę Przemka w Bellatorze? Straszna kicha. No ale taki wynik to nie niespodzianka.

Odnośnik do komentarza

KSW22: Goran Reljic rywalem Jana Błachowicza

 

Międzynarodowy Mistrz Federacji KSW w wadze półciężkiej Jan Błachowicz poznał nazwisko swojego najbliższego rywala, z którym zmierzy się na gali KSW22. Przeciwnikiem zawodnika Nastula Fight Club będzie pochodzący z Chorwacji, urodzony w Zagrzebiu Goran Reljic!

Chorwat o przydomku "Ghost" to były zawodnik amerykańskiej organizacji UFC, który na swoim koncie ma stoczone pojedynki m.in. z Kendall Grove (rywal Mameda Khalidova na gali KSW21) i jedynym polskim zawodnikiem walczącym w największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie, Krzysztofem Soszyńskim. Reljic ma stoczonych czternaście zawodowych walk w formule MMA. Jedenaście wygrał i trzy razy przed czasem.

Pojedynek z Reljicem będzie trzecią walką Błachowicza w obronie tytułu, który wywalczył w listopadzie 2009 roku pokonując Thierry Rameau Sokoudjou.

http://www.konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=1266&ksw22:-goran-reljic-rywalem-jana-b%B3achowicza

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj superfight jakiego od dawien dawna nie było, a Wy jaracie się walką Koniny z Big Footem. Starciem dwóch kolesi ze Strikeforce, dla których przygoda z UFC ograniczyła się do pokonania zniszczonego Brocka oraz bycia rozmazanym w octagonie przez Caina oraz pokonania Travisa Browne'a, a który to pojedynek nawet nie powie nam nic nowego o relacji ich umiejętności do czołówki ciężkiej UFC, bo obaj są kolesiami ze SF.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

main card dosyc dobry chyba jedna z lepszych gal w tym roku ,   machida znowu nie jednogłośnie  wygyrwa jesli nię bedzie bardziej akcentował tej przewagi zacznie przegyrwać walki po dziwnych decyzjach tak jak to było w walce z rampagem , nie daje dragnowi wiekszych szans z jj . Faber ładne duszonko , walka kobiet ok czekam na rozbudowe tej dywzji w ufc  .

Edytowane przez paxx
Odnośnik do komentarza

IMO nudna gala, prawie same decyzje, żadnego KO (nie liczę przedwcześnie zakończonej walki Koshchek vs Lawler) liczyłem na KO w heavyweight, ale się zawiodłem. Zapomnijmy o UFC 157 bo za 3 tygodnie prawdziwy kosior, nie mogę się doczekać UFC 158. Zapowiada się niezłe widowisko, mój ulubieniec zmierzy się z francuzikiem. Wiadomo jak się skończy walka -  GSP będzie udawał że mu zależy, bo niby Diaz obudził w nim bestię (iksde), powalczy w stójce 1 rundę a pozostałem będą wyglądać mniej więcej: obalenie, przytulanie i tak w kółko :D. Split decission GSP.

 

 

adlZY3FC.gif


abrdzikU.gif


abtyhP5Q.gif


abel8cvK.gif


abcpYOM3.gif


 

 

Odnośnik do komentarza

 

no kurde. wpis jak uj/ Cała gala megaaaaaa nudna. Najnudniejsza jaką oglądałem w życiu chyba. No ale ta ostatnia walka palce lizać. VANDERLEI SILVA! 

Struve - Hunt to była fajna parodia :D Matko Boska jaka ta waga ciężka w UFC jest mizerna. 

No i beka z Lombarda :D Cieszy mnie porażka tego zawodnika. Kolejny balonik po Alim pękł. Co prawda nie tak spektakularnie no ale zawsze

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hype hype hype, UFC 158 - najbardziej wyczekiwana przeze mnie gala, zaraz po rewanżu CV vs JDS. Obejrzałem dosłownie każdy filmik na YT z tagami GSP vz Diaz, jak to dobrze że już tylko kilka godzin zostało do gali.

Typowanie wyniku napisałem jakieś 3 posty wyżej, to będzie na pewno emocjonująca walka i pomimo tego że chciałbym z całego serca żeby wygrał Diaz, to nie wydaje mi się żeby zdobył pas UFC. Francuzik nie podejmie ryzyka i jak szczur będzie bronił pasa sprowadzając Nicka do parteru. Krótko mówiąc szósta z rzędu wygrana przez decyzję sędziów dla GSP.

 

typ się zestresował, nie wie nawet jak trzymać ręcę ;D
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...