Skocz do zawartości

Scrubs


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Z poczatku serial wydaje sie bardzo fajny, ale po pewnym czasie czlowiek ma juz wrazenie, ze oglada wciaz jeden odcinek. Po 40 epach postacie wydaja sie juz tak jednowymiarowo przerysowane, ze nie da sie wytrzymac. W kazdym razie ja juz mialem dosc ogladania serialu, w ktorym nie ma nic zaskakujacego i wszyscy do zarzygania powtarzaja wypracowane schematy. Blah.

Odnośnik do komentarza

Problem z tym, ze serial jest relatywnie uziemiony w dwoch pierwszych sezonach - znaczy ludzie zachowuja sie jak ludzie nawet jesli maja troche przerysowane osobowosci i nie ma przejechanych akcji (poza tym co sie dzieje w wyobrazni JD). Po 3 sezonie z serialu robi sie kreskowka i wyjechane akcje ktore dotad dzialy sie w fantazji dzieja sie w rzeczywistosci. W ostatnim sezonie nastepuje nagly powrot do rzeczywistosci i to najlepszy sezon od czasu tych pierwszych.

 

Lubie ten serial ale prawda jest, ze troche naduzywa montazow z moralem i tego smutnego tematu muzycznego na pianinie. Najlepsze odcinki to te, ktore wylamuja sie ze schematu. Do glowy przychodzi ten z Benem Fraserem. Niezle momenty dramatycznej jak na sitcom.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Z poczatku serial wydaje sie bardzo fajny, ale po pewnym czasie czlowiek ma juz wrazenie, ze oglada wciaz jeden odcinek. Po 40 epach postacie wydaja sie juz tak jednowymiarowo przerysowane, ze nie da sie wytrzymac. W kazdym razie ja juz mialem dosc ogladania serialu, w ktorym nie ma nic zaskakujacego i wszyscy do zarzygania powtarzaja wypracowane schematy. Blah.

Taki zarzut można przestawić chyba każdemu serialowi komediowemu. Ted, tfu Al Bundy, Raymond, Ferdek Kiepski itd. Wszyscy mają jakieś swoje stałe zagrania, które są przedstawiane w różnych sytuacjach. Bardzo podobały mi się nietypowe odcinki Scrubsów jak ep z Brendanem Fraserem, fantazja JD o sitcomie, Scrubsowy efekt motyla, było tego trochę i na tle innych seriali komediowych ten akurat może się pochwalić różnorodnością.

 

Dla mnie to zdecydowanie numero uno wśród tego typu seriali chociaż w sumie ciężko mi go jednoznacznie zaszufladkować.

 

8 sezon będzie po wakacjach na Comedy Central ?

 

Z tego co słyszałem walą teraz po kolei wszystkie sezony przez wakacje by po nich puścić właśnie 8 sezon.

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza
powiedz mi kolego miętowy skąd masz takie info? ;)

Gdybym Ci powiedział musiałbym Cię po tym zabić :)

 

 

9 sezon będzie praktycznie innym serialem , akcja dzieje się w med schoolu gdzie Cox i Turk są wykładowcami.

 

No na to wygląda. Ciekawe jak

po odejściu JD ze szpitala rozwiążą sprawę narracji oraz tych wszelkich fantazji?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Juz jest, serial przerwalem po 5 sezone bo nie bawil juz jak pierwsze 3. Szkoda :C, zas pierwszy 9 nic ciekawego nie pokazal ani smiesznego, chyba go sobie odpuszcze bo seriale komediowe przestaly by smieszne po pierwszych sezonach, podobnie z takimi animacjami jak Simpsons, Family, Futurama bawily na poczatku, potem nic smiesznego badz 1 rzecz na odcinek

 

Wyszedl nawet film kinowy ale tylko na DVD

http://www.youtube.com/watch?v=us2dfZBKSYw

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Jestem na początku 3 sezonu. Lekki klimat i DUŻO momentów godnych głośnego rechotu (niespecjalnie to wysublimowany dow(pipi), brak też mu ciężaru gatunkowego czy wytrawności IASIP czy Arrested D., ale nie nazwałbym go trywialnym), ciekawe postacie (chociaż faktycznie jednowymiarowe i dosyć przewidywalne, to mocno nakreślone -co w sitcomie jest podstawą- i dobrze obsadzone). Kelso, Turk, Cox, Flynn i wizje Doriana wymiatają, a nawet kobietki dają radę. Taki TBBT nawet przez moment nie był w połowie tak dobrą komedią jak Scrubs.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...