Jump to content

Recommended Posts

Mam problem z podniesieniem xboxa do życia. Ładowałem już wielokrotnie autoinstalera do xboxa i nigdy niebyło z tym problemu aż do teraz. Drań nie chce się zabootować z płyty , macie jakiś inny sposób na ten przypadek , czy to już całkowity zgon ?

Link to comment
  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przy załączaniu xboxa słychać jakby napęd DVD normalnie pracował to znaczy tak jakby chciał odpalić płytke z instalerem ale mu się nie udaje. Niewiem jak sprawdzić czy płyta nie wyparowała , można to stwierdzić optycznie np.spalony kondensator lub jakieś wybrzuszenia ?

Jeśli chodzi o instalera to korzystałem z niego kilkanaście razy i nie było nigdy z nim problemu.

W dziale pomocy odnośnie gry Heart of Darkness napisałeś że można to zrobić z poziomu PC jeśli mam odblokowany dysk o ile dobrze Cię zrozumiałem , mógłbyś rozwinąć ten wątek ?

Pod wieczór postaram się załączyć zdjęcie z ekranu TV , widać na nim jakieś bochomazy u dołu ekranu tam gdzie jest numer błędu.Nigdy wcześniej nic takiego nie występowało.

 

Link to comment

Płyta optyczna np. DVD-R, a nie płyta główna. ;D

 

Włóż go do PC, podepnij pod ATA jak masz i za pomocą Xplorer360 (nazwą programu się nie sugeruj ;)) zobacz co się dzieje na partycji0 (to jest C:\ wg. notyfikacji MS). Jak chcesz skopiować inne ważne dane przy okazji to zajrzyj na p4 (E:\) i p5/6 jak masz ( F:\, G:\).

 

Ja bym na Twoim miejscu się nie gimnastykował tylko zobaczył co jest nie tak z tym A-I.

Edited by Berion
Link to comment

Płytka z A-I wygląda na dobrą ale na wszelki wypadek próbowałem uruchomić konsole jeszcze z A-I Twojego autorstwa. Niestety nic się nie zmieniło może DVD padło.Chyba jednak będe zmuszony się troche pogimnastykować i podłączyć HD do pieca ale to dopiero za dwa tygodnie po powrocie z wakacji.Wtedy poprosze o dalsze instrukcje co i jak mam zrobić bo nadal nie wiem jak wgrać ten A-I z poziomu pc i gdzie go umieścić oraz czy mam jakoś sformatować dysk C:\ przed załądowaniem nowewgo A-I.

Link to comment

A-I sie nie wgrywa. A-I to "oskryptowany dashboard", który automatyzuje pewne czynności. Ja tam nigdy ich nie używałem bo są wg. mnie zbędne (chyba, że dużo chce się wykonać czynności po sobie).

 

Wejdziesz na C:\ (p0) i po prostu wywalisz stary dash, wrzucisz nowy. Może nieopatrznie kliknąłeś na xbox live i Ci podmienił? Wejdziesz to zobaczysz sam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.