Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przy załączaniu xboxa słychać jakby napęd DVD normalnie pracował to znaczy tak jakby chciał odpalić płytke z instalerem ale mu się nie udaje. Niewiem jak sprawdzić czy płyta nie wyparowała , można to stwierdzić optycznie np.spalony kondensator lub jakieś wybrzuszenia ?

Jeśli chodzi o instalera to korzystałem z niego kilkanaście razy i nie było nigdy z nim problemu.

W dziale pomocy odnośnie gry Heart of Darkness napisałeś że można to zrobić z poziomu PC jeśli mam odblokowany dysk o ile dobrze Cię zrozumiałem , mógłbyś rozwinąć ten wątek ?

Pod wieczór postaram się załączyć zdjęcie z ekranu TV , widać na nim jakieś bochomazy u dołu ekranu tam gdzie jest numer błędu.Nigdy wcześniej nic takiego nie występowało.

 

Odnośnik do komentarza

Płyta optyczna np. DVD-R, a nie płyta główna. ;D

 

Włóż go do PC, podepnij pod ATA jak masz i za pomocą Xplorer360 (nazwą programu się nie sugeruj ;)) zobacz co się dzieje na partycji0 (to jest C:\ wg. notyfikacji MS). Jak chcesz skopiować inne ważne dane przy okazji to zajrzyj na p4 (E:\) i p5/6 jak masz ( F:\, G:\).

 

Ja bym na Twoim miejscu się nie gimnastykował tylko zobaczył co jest nie tak z tym A-I.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Płytka z A-I wygląda na dobrą ale na wszelki wypadek próbowałem uruchomić konsole jeszcze z A-I Twojego autorstwa. Niestety nic się nie zmieniło może DVD padło.Chyba jednak będe zmuszony się troche pogimnastykować i podłączyć HD do pieca ale to dopiero za dwa tygodnie po powrocie z wakacji.Wtedy poprosze o dalsze instrukcje co i jak mam zrobić bo nadal nie wiem jak wgrać ten A-I z poziomu pc i gdzie go umieścić oraz czy mam jakoś sformatować dysk C:\ przed załądowaniem nowewgo A-I.

Odnośnik do komentarza

A-I sie nie wgrywa. A-I to "oskryptowany dashboard", który automatyzuje pewne czynności. Ja tam nigdy ich nie używałem bo są wg. mnie zbędne (chyba, że dużo chce się wykonać czynności po sobie).

 

Wejdziesz na C:\ (p0) i po prostu wywalisz stary dash, wrzucisz nowy. Może nieopatrznie kliknąłeś na xbox live i Ci podmienił? Wejdziesz to zobaczysz sam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...