Skocz do zawartości

Sprzedam Arcade Stick Madcatz SFIV Tournament Edition PS3


Sharg

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam na sprzedaz kilka arcade stickow MADCATZ TOURNAMENT EDITION na PS3 (nie moge zalatwic stickow na X360)

 

nowki oryginalnie zapakowane, tego sprzetu chyba nie trzeba szerzej opisywac, na tych stickach graja najlepsi na swiecie.

 

mad-catz-street-fighter-iv-fightstick-tournament-edition.jpg

 

 

POLECAM!!!! po takiej cenie nie kupisz tego nigdzie : 545 PLN za sztukę.

 

kontakt gg: 1248435. w razie potrzeby wystawie aukcje allegro. (sorry wczesniej byl zly numer) :)

Edytowane przez Sharg
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 19
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

nowki oryginalnie zapakowane, tego sprzetu chyba nie trzeba szerzej opisywac, na tych stickach graja najlepsi na swiecie.

Czyli kto? I jeśli mógłbyś napisać to podaj w co są najlepsi?

 

Gdybym tego nie napisał miałbym kolejny dzień stracony :lol:

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

hehe wiadomo ze ktos moze sie przyczepic albo powiedziec ze grają bo dostaja za to siano co jest calkiem mozliwe ;) ale sam stick jest wystarczajaco dobry zeby ktos chcial na nim grac finaly EVO w SF4 co chyba o czyms swiadczy ;)

 

no i manieq na takim gra :D

Edytowane przez Sharg
Odnośnik do komentarza

wszystkie budy na SBO w strita miały zawsze seimitsu

Capcom od zawsze był powiazany z ta firma panele dedykowane (z artworkiem) drackstalkera i SF2T pochdziły z seimitsu

Daigo tez chciał atsro city od seimitsu jako panel z reszta czołowki "najlepszych graczy" było podobnie.

oczywiscie ze mu zapłacili aby na tym grał jak i za to ze w ogole raczył przyjechac

"najlepsi gracze" maja tez to do siebie ze moga grac na roznych sprzetach

po wymianie juz samej galy nie mozna mowic ze to ten sam stick, a butony tym bardziej juz to tylko dopełniaja

 

capcom nie ma automatu miał do wyboru wiec SEGE albo Taito wzioł Taito. Taito ma od 6-8 lat umowe tylko z sanwa.

Sanwa zabezpieczyła sie ze swoimi panelami w nowej generacji automatow płytka montazowa w kształcie odwroconego lub zawezonego S-plate i zredukował liczbe otworow ze sie pokrywaja tylko z baza JLF aby nie dało sie tam zamontowac flagowego sprzetu konkurencji. w automtach SEGA tez jest tak samo zreszta.

 

nie mowie ze cos jest złe czy dobre tylko jak było i jest a jest to wszystko niestety bedziej skomplikowane . BTW dobra cene masz.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

wrzucam link do aukcji:

 

 

 

btw. ogolnie to bede mial mozliwosc zorganizowanie tych stickow do konca tego tygodnia w sensie przyjmowania zamowien - pozniej moga sie skonczyc. Sticki sa juz w polsce wiec nie ma problemu w sensie miesiaca czekania na przesylke czy cos.

Edytowane przez Sharg
Odnośnik do komentarza

masz dostep do tej nowej serii z neutralnymi artworkami białymi? nie wiem czy to tylko na potrzeby play asia nie puszczono ale masz do nich dostep bo jak widze napis SFIV to mnie wyrywa z deka

fightsticks0715.jpg

po prawej na X po lewej na PS3

 

nie mowie o tym bo ten tez ssie rowno

17955113.jpg

Odnośnik do komentarza
to akurat wredne pomowienie :) kwestia jest taka ze ktos kiedys kupil sticki jak byl inny stosunek $ do Euro. A jako ze to moj daleki znajomy to postanowil odsprzedac mi je po normalnej cenie bo u niego w kraju nikt tego nie kupuje jak sie okazalo :)

Patrzylem pod wzgledem obecnych kursow ;)

 

Kowal ten czysty da sie zorganizowac ;)

Odnośnik do komentarza

ja was pogodze, moge miec wersje do PS3 za całe 450zł z VAT

tez na miejscu w pl:) all legal i faktura

 

a wracajac do tematu to mozesz mi pm puscic odnosnie tego białego. w sumie mad z(pipi)ał max sprawe ze od arzu nie wypuscil tego z takim artworkiem tylko wymeczył tego SFIV

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
czy ktoś w ogóle ma dostęp do HRAP3?

naprawdę chętnie bym coś takiego zakupił.

mam dosyć ograniczony fundusz, myślę ze do 400 zł max (pod ps3).

 

na play-asia.com masz za niecale 300pln + wysylka.

 

btw. jesli jeszcze ktos chce sticka TE to do jutra trzeba sie zdecydowac.

 

EDIT : i bez kitu prosze odzywac sie na gg 1248435 bo przez pm to ciezko cos zalatwic.

Edytowane przez Sharg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.