Skocz do zawartości

Turnieje CoD 4


SiemankoOo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zalezy co masz na mysli pisząc "klan" :D

Z tego co widze to wy macie nawet sponsora i bierzecie udzial w jakichs rozgrywkach esportowych.

A ten turniej to jest raczej taka amatorska zabawa (mam nadzieje ze nikogo nie urazilem ;) )

Ogolnie to w cod4 codziennie wielu Polakow młóci, ale w wiekszosci przypadkow jest tak ze ktos zaklada party i zaprasza po prostu kogokolwiek kto sie nawinie :)

I tak np moj klan ktory ma zamiar wziac udzial w tym turnieju jeszcze nie gral zadnego meczu razem w pelnym skladzie :D Ale i tak wygramy ;P

Edytowane przez LooKaZ
Odnośnik do komentarza

Chłopaki, aby zebrać całą polską scenę Call of Duty 4 postanowiłem utworzyć spis klanów. Dzięki temu będzie można organizować turnieje na dużo szerszą skalę, łatwiej każdy się dowie o wszystkim i będzie to dobry fundament pod scenę Modern Warfare 2!

 

Zapisujcie swoje klany tu: http://www.consolespro.pl/forum/viewtopic.php?f=34&t=11

 

Specjalny topic dla Wolnych Strzelców, dużo łatwiej będzie zakładać nowe klany: http://www.consolespro.pl/forum/viewtopic.php?f=34&t=12

 

Niech nasza scena się rozrasta! Jak dobrze pójdzie to pod koniec sierpnia na Extreme Party 6 w Warszawie zostanie zorganizowany LAN w COD4! W planach mamy także wystartowanie z polską ligą online Call of Duty 4.

 

@LooKaZ

 

My dopiero tak naprawdę zaczynamy działać przy Modern Warfare 2. Trzeba jakoś rozwinąć scenę. Mam prośbę abyście powysyłali masowe wiadomości do ludzi na Waszych friend listach z info o stronie. Być może potworzą się nowe klany.

Edytowane przez cichy_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cichy, takie małe ostrzeżenie odnośnie LAN'a w CoD4 - nie za bardzo da się go zrobić na konsolach. Widzisz, głównym powodem dla którego nie ma offline'owych turniejów w tą grę jest fakt, że gra nie posiada customowych klas w System Linku, można używać tylko podstawowych 5-ciu wymyślonych przez panów z IW. Z własnego doświadczenia wiem, że ludziom nie za bardzo pasuje takie rozwiązanie i szybko rezygnują z wzięcia udziału w zabawie. Ot takie małe niedopatrzenie twórców, które nigdy nie zostało naprawione, a spowodowało unicestwienie offline'owej kariery tej gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...