August 4, 200916 yr Jako, że wszyscy ostatnio kochają SF4 postanowiliśmi z Cinasem nagrać for fun filmik Oto jak się teraz bawią emeryci z TcT http://www.dailymotion.pl/video/xa22qh_str...iend-or-foe-ryu
August 4, 200916 yr Kilka uwag: - pierwszego comba mogłoby nie być, no sorry... - drugiego też... - trzeciego również - czwartego... - piąte jest w miarę ok ale to tylko za pomysł z tym fireballem (chociaż KYSG to nie jest...) - sorry ale po co daliście to szóste...? - siódme to porażka, takie tricki to sie w walkach stosuje - później już w miarę, w miarę, szczególnie te comba Kena (póki nie zaczęliście powtarzać schematów), Raju to chyba mi się tylko jedno podobało z cancelami - zbyt dużo wstawek animowanych - końcówka...po co to...? Rozumiem gdyby było jakieś parowanie (jak w 3s gdzie można pobawić się pokazując skilla) albo clashe z GG ale tu...? Sam lepszego nie nagram bo mi się nie chce (albo nie potrafię, who cares), dam wam jedną radę, wywalcie Raju i te przydługie wstawki z intra, posysają. Ken może zostać, fajnie się go ogląda.
August 4, 200916 yr Aha zaczęło się. Ale tu nie ma nic złośliwego, po prostu zaprezentowane comba Ryu nie są ani trudne do wykonania ani tym bardziej ciekawe. Taka jest moja opinia, ktoś może się zgodzić lub nie. Chłopaki wykazali się inicjatywą i to się chwali, może następne CV będzie lepsze.
August 4, 200916 yr A już myślałem że to straszna krytyka A skoro mowa o combach to Ryu i Ken nie mają aż tak trudnych combosów ale tak to spoko. Liczy się pomysł ja może też w przyszłości coś nakręcę
August 4, 200916 yr Kapitalne. Dzieki! Vipe jesli Ty tak grasz to juz sie boje naszego meczu... Koncowka the best
August 4, 200916 yr manior a skad ty masz moja sygnature ?? ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury Edited August 4, 200916 yr by manieq
August 4, 200916 yr manieq, gdybyś czytał to, co pisze się na forum nSports to byś wiedział o co chodzi (o reklamę nSports w kontekście SF4 - jako że jest gotowa bardzo fajna sygnatura, to nie ma sensu bawić się w inne)
August 4, 200916 yr ok zwracam honor ale dwie te same sygnatury ? nie ladnie to wyglada ;p EDIT by Di: W razie co zawsze można poprosić naszego grafika (VHO) o zrobienie nowych Tak BTW to fajnie, że mogę to forum jeszcze moderować... kto chce ostrzeżenie? Edited August 4, 200916 yr by Di
August 4, 200916 yr manior a skad ty masz moja sygnature ?? ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury Ej no ja tu nsports promuje na prosbe Di a Ty mnie o kradziez oskarzasz Nieladnie Di niech zrobia dla mnie cos extra EDIT by Di: Zapraszam do tego tematu: http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=72425#72425 BTW: Nie podlinkowałeś tej sygnatury Edited August 4, 200916 yr by Di
August 4, 200916 yr manior a skad ty masz moja sygnature ?? ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury Ej no ja tu nsports promuje na prosbe Di a Ty mnie o kradziez oskarzasz Nieladnie Di niech zrobia dla mnie cos extra EDIT by Di: Zapraszam do tego tematu: http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=72425#72425 BTW: Nie podlinkowałeś tej sygnatury Bo ja forumowy noob jestem Juz ok Edited August 4, 200916 yr by Manior
August 4, 200916 yr Author - pierwszego comba mogłoby nie być, no sorry... - drugiego też... - trzeciego również - czwartego... - piąte jest w miarę ok ale to tylko za pomysł z tym fireballem (chociaż KYSG to nie jest...) - sorry ale po co daliście to szóste...? - siódme to porażka, takie tricki to sie w walkach stosuje - później już w miarę, w miarę, szczególnie te comba Kena (póki nie zaczęliście powtarzać schematów), Raju to chyba mi się tylko jedno podobało z cancelami - zbyt dużo wstawek animowanych - końcówka...po co to...? Rozumiem gdyby było jakieś parowanie (jak w 3s gdzie można pobawić się pokazując skilla) albo clashe z GG ale tu...? Sam lepszego nie nagram bo mi się nie chce (albo nie potrafię, who cares), dam wam jedną radę, wywalcie Raju i te przydługie wstawki z intra, posysają. Ken może zostać, fajnie się go ogląda. ok przyjmuje do wiadomości ale... Ryu i filmiki zostają, bo mi się podobają Za cienki jestem na konkretne hardy Myślę że filmik idealnie pokazuje różnicę pomiędzy Kenem (pochodne SRK) i Ryu (pochodne HDK) PS. co do promowania Nsports sygnaturami to fajna sprawa i też chętnie pomogę
August 13, 200916 yr Nie no jest ok poza tym co mowi ornit versusowymi combosami z poczatku niezla inicjatywa fajnie ze w polsce cos z poza Wloclawka i nie zwiazanego z Tekkenem
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.