Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

SFIV Friend or Foe

Featured Replies

  • Replies 15
  • Views 10k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kilka uwag:

 

- pierwszego comba mogłoby nie być, no sorry...

- drugiego też...

- trzeciego również

- czwartego...

- piąte jest w miarę ok ale to tylko za pomysł z tym fireballem (chociaż KYSG to nie jest...)

- sorry ale po co daliście to szóste...?

- siódme to porażka, takie tricki to sie w walkach stosuje

- później już w miarę, w miarę, szczególnie te comba Kena (póki nie zaczęliście powtarzać schematów), Raju to chyba mi się tylko jedno podobało z cancelami

- zbyt dużo wstawek animowanych

- końcówka...po co to...? Rozumiem gdyby było jakieś parowanie (jak w 3s gdzie można pobawić się pokazując skilla) albo clashe z GG ale tu...?

 

Sam lepszego nie nagram bo mi się nie chce (albo nie potrafię, who cares), dam wam jedną radę, wywalcie Raju i te przydługie wstawki z intra, posysają. Ken może zostać, fajnie się go ogląda.

Aha zaczęło się.

Ale tu nie ma nic złośliwego, po prostu zaprezentowane comba Ryu nie są ani trudne do wykonania ani tym bardziej ciekawe. Taka jest moja opinia, ktoś może się zgodzić lub nie. Chłopaki wykazali się inicjatywą i to się chwali, może następne CV będzie lepsze.

A już myślałem że to straszna krytyka :) A skoro mowa o combach to Ryu i Ken nie mają aż tak trudnych combosów :) ale tak to spoko. Liczy się pomysł :) ja może też w przyszłości coś nakręcę :)

Kapitalne. Dzieki! Vipe jesli Ty tak grasz to juz sie boje naszego meczu...

Koncowka the best :D

manior a skad ty masz moja sygnature ??

ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh :) fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury :P

Edited by manieq

manieq, gdybyś czytał to, co pisze się na forum nSports to byś wiedział o co chodzi :) (o reklamę nSports w kontekście SF4 - jako że jest gotowa bardzo fajna sygnatura, to nie ma sensu bawić się w inne)

ok zwracam honor :P

 

ale dwie te same sygnatury ?:P nie ladnie to wyglada ;p

 

 

EDIT by Di: W razie co zawsze można poprosić naszego grafika (VHO) o zrobienie nowych :)

Tak BTW to fajnie, że mogę to forum jeszcze moderować... kto chce ostrzeżenie? :lol:

Edited by Di

manior a skad ty masz moja sygnature ??

ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh :) fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury :P

 

Ej no ja tu nsports promuje na prosbe Di a Ty mnie o kradziez oskarzasz :D Nieladnie :)

Di niech zrobia dla mnie cos extra :)

 

 

EDIT by Di: Zapraszam do tego tematu: http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=72425#72425

BTW: Nie podlinkowałeś tej sygnatury :P

Edited by Di

manior a skad ty masz moja sygnature ??

ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh :) fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury :P

 

Ej no ja tu nsports promuje na prosbe Di a Ty mnie o kradziez oskarzasz :D Nieladnie :)

Di niech zrobia dla mnie cos extra :)

 

 

EDIT by Di: Zapraszam do tego tematu: http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=72425#72425

BTW: Nie podlinkowałeś tej sygnatury :P

 

Bo ja forumowy noob jestem :P Juz ok :D

Edited by Manior

  • Author
- pierwszego comba mogłoby nie być, no sorry...

- drugiego też...

- trzeciego również

- czwartego...

- piąte jest w miarę ok ale to tylko za pomysł z tym fireballem (chociaż KYSG to nie jest...)

- sorry ale po co daliście to szóste...?

- siódme to porażka, takie tricki to sie w walkach stosuje

- później już w miarę, w miarę, szczególnie te comba Kena (póki nie zaczęliście powtarzać schematów), Raju to chyba mi się tylko jedno podobało z cancelami

- zbyt dużo wstawek animowanych

- końcówka...po co to...? Rozumiem gdyby było jakieś parowanie (jak w 3s gdzie można pobawić się pokazując skilla) albo clashe z GG ale tu...?

 

Sam lepszego nie nagram bo mi się nie chce (albo nie potrafię, who cares), dam wam jedną radę, wywalcie Raju i te przydługie wstawki z intra, posysają. Ken może zostać, fajnie się go ogląda.

 

ok przyjmuje do wiadomości :)

 

ale...

 

Ryu i filmiki zostają, bo mi się podobają :)

 

Za cienki jestem na konkretne hardy

 

Myślę że filmik idealnie pokazuje różnicę pomiędzy Kenem (pochodne SRK) i Ryu (pochodne HDK)

 

 

PS. co do promowania Nsports sygnaturami to fajna sprawa i też chętnie pomogę :)

 

 

  • 2 weeks later...

Nie no jest ok poza tym co mowi ornit versusowymi combosami z poczatku niezla inicjatywa fajnie ze w polsce cos z poza Wloclawka i nie zwiazanego z Tekkenem

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.