Skocz do zawartości

SFIV Friend or Foe


Vipe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Kilka uwag:

 

- pierwszego comba mogłoby nie być, no sorry...

- drugiego też...

- trzeciego również

- czwartego...

- piąte jest w miarę ok ale to tylko za pomysł z tym fireballem (chociaż KYSG to nie jest...)

- sorry ale po co daliście to szóste...?

- siódme to porażka, takie tricki to sie w walkach stosuje

- później już w miarę, w miarę, szczególnie te comba Kena (póki nie zaczęliście powtarzać schematów), Raju to chyba mi się tylko jedno podobało z cancelami

- zbyt dużo wstawek animowanych

- końcówka...po co to...? Rozumiem gdyby było jakieś parowanie (jak w 3s gdzie można pobawić się pokazując skilla) albo clashe z GG ale tu...?

 

Sam lepszego nie nagram bo mi się nie chce (albo nie potrafię, who cares), dam wam jedną radę, wywalcie Raju i te przydługie wstawki z intra, posysają. Ken może zostać, fajnie się go ogląda.

Odnośnik do komentarza
Aha zaczęło się.

Ale tu nie ma nic złośliwego, po prostu zaprezentowane comba Ryu nie są ani trudne do wykonania ani tym bardziej ciekawe. Taka jest moja opinia, ktoś może się zgodzić lub nie. Chłopaki wykazali się inicjatywą i to się chwali, może następne CV będzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
manior a skad ty masz moja sygnature ??

ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh :) fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury :P

 

Ej no ja tu nsports promuje na prosbe Di a Ty mnie o kradziez oskarzasz :D Nieladnie :)

Di niech zrobia dla mnie cos extra :)

 

 

EDIT by Di: Zapraszam do tego tematu: http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=72425#72425

BTW: Nie podlinkowałeś tej sygnatury :P

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
manior a skad ty masz moja sygnature ??

ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh :) fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury :P

 

Ej no ja tu nsports promuje na prosbe Di a Ty mnie o kradziez oskarzasz :D Nieladnie :)

Di niech zrobia dla mnie cos extra :)

 

 

EDIT by Di: Zapraszam do tego tematu: http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=72425#72425

BTW: Nie podlinkowałeś tej sygnatury :P

 

Bo ja forumowy noob jestem :P Juz ok :D

Edytowane przez Manior
Odnośnik do komentarza
- pierwszego comba mogłoby nie być, no sorry...

- drugiego też...

- trzeciego również

- czwartego...

- piąte jest w miarę ok ale to tylko za pomysł z tym fireballem (chociaż KYSG to nie jest...)

- sorry ale po co daliście to szóste...?

- siódme to porażka, takie tricki to sie w walkach stosuje

- później już w miarę, w miarę, szczególnie te comba Kena (póki nie zaczęliście powtarzać schematów), Raju to chyba mi się tylko jedno podobało z cancelami

- zbyt dużo wstawek animowanych

- końcówka...po co to...? Rozumiem gdyby było jakieś parowanie (jak w 3s gdzie można pobawić się pokazując skilla) albo clashe z GG ale tu...?

 

Sam lepszego nie nagram bo mi się nie chce (albo nie potrafię, who cares), dam wam jedną radę, wywalcie Raju i te przydługie wstawki z intra, posysają. Ken może zostać, fajnie się go ogląda.

 

ok przyjmuje do wiadomości :)

 

ale...

 

Ryu i filmiki zostają, bo mi się podobają :)

 

Za cienki jestem na konkretne hardy

 

Myślę że filmik idealnie pokazuje różnicę pomiędzy Kenem (pochodne SRK) i Ryu (pochodne HDK)

 

 

PS. co do promowania Nsports sygnaturami to fajna sprawa i też chętnie pomogę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...