Skocz do zawartości

SFIV Friend or Foe


Vipe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kilka uwag:

 

- pierwszego comba mogłoby nie być, no sorry...

- drugiego też...

- trzeciego również

- czwartego...

- piąte jest w miarę ok ale to tylko za pomysł z tym fireballem (chociaż KYSG to nie jest...)

- sorry ale po co daliście to szóste...?

- siódme to porażka, takie tricki to sie w walkach stosuje

- później już w miarę, w miarę, szczególnie te comba Kena (póki nie zaczęliście powtarzać schematów), Raju to chyba mi się tylko jedno podobało z cancelami

- zbyt dużo wstawek animowanych

- końcówka...po co to...? Rozumiem gdyby było jakieś parowanie (jak w 3s gdzie można pobawić się pokazując skilla) albo clashe z GG ale tu...?

 

Sam lepszego nie nagram bo mi się nie chce (albo nie potrafię, who cares), dam wam jedną radę, wywalcie Raju i te przydługie wstawki z intra, posysają. Ken może zostać, fajnie się go ogląda.

Odnośnik do komentarza
manior a skad ty masz moja sygnature ??

ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh :) fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury :P

 

Ej no ja tu nsports promuje na prosbe Di a Ty mnie o kradziez oskarzasz :D Nieladnie :)

Di niech zrobia dla mnie cos extra :)

 

 

EDIT by Di: Zapraszam do tego tematu: http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=72425#72425

BTW: Nie podlinkowałeś tej sygnatury :P

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
manior a skad ty masz moja sygnature ??

ah skopiowales sobie pewnie obrazek heh :) fajnie fajnie ale troche nie ladnie podkradac sygnatury :P

 

Ej no ja tu nsports promuje na prosbe Di a Ty mnie o kradziez oskarzasz :D Nieladnie :)

Di niech zrobia dla mnie cos extra :)

 

 

EDIT by Di: Zapraszam do tego tematu: http://forum.nsports.pl/viewtopic.php?p=72425#72425

BTW: Nie podlinkowałeś tej sygnatury :P

 

Bo ja forumowy noob jestem :P Juz ok :D

Edytowane przez Manior
Odnośnik do komentarza
- pierwszego comba mogłoby nie być, no sorry...

- drugiego też...

- trzeciego również

- czwartego...

- piąte jest w miarę ok ale to tylko za pomysł z tym fireballem (chociaż KYSG to nie jest...)

- sorry ale po co daliście to szóste...?

- siódme to porażka, takie tricki to sie w walkach stosuje

- później już w miarę, w miarę, szczególnie te comba Kena (póki nie zaczęliście powtarzać schematów), Raju to chyba mi się tylko jedno podobało z cancelami

- zbyt dużo wstawek animowanych

- końcówka...po co to...? Rozumiem gdyby było jakieś parowanie (jak w 3s gdzie można pobawić się pokazując skilla) albo clashe z GG ale tu...?

 

Sam lepszego nie nagram bo mi się nie chce (albo nie potrafię, who cares), dam wam jedną radę, wywalcie Raju i te przydługie wstawki z intra, posysają. Ken może zostać, fajnie się go ogląda.

 

ok przyjmuje do wiadomości :)

 

ale...

 

Ryu i filmiki zostają, bo mi się podobają :)

 

Za cienki jestem na konkretne hardy

 

Myślę że filmik idealnie pokazuje różnicę pomiędzy Kenem (pochodne SRK) i Ryu (pochodne HDK)

 

 

PS. co do promowania Nsports sygnaturami to fajna sprawa i też chętnie pomogę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...