Jump to content

Wii Sports Resort


Texz

Recommended Posts

Tia, kolejna szpila bez tematu w podforum Wii. Powiem tyle, że szarpię ostatnio namiętnie w tą szpilę i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu bawię się wyśmienicie.

Wii Motion Plus to gadżet na miarę nowej generacji, rewelacyjnie się sprawdza w roli kontrolera na Wii.

Odbijanie piłeczki w piglu jest tak naturalne, że nie wyobrażam sobie powrotu do standardowego sterowania proponowanego przez konkurencję. Dokładność tego sterowania jest czymś co dodaje kolejnym minigrom wigoru. Lekkie podkręcanie piłeczki w pinglu, podkręcenie "do siebie" aby ta lekko zastopowała w powietrzu, szybkie kontry w poprzek stołu etc. a to wszystko bez żadnych pasków, mierników na ekranie. Tak naturalne, że do rozpoczęcia zabawy na tym poziomie nawet nie potrzebowałem tutoriala.

To tylko jedna z dyscyplin sportowych. Z moich ulubionych dyscyplin są jeszcze kręgle, które umożliwiają podobną zabawę w podkręcanie kuli, całkiem udany basketball, rewelacyjne dyscypliny związane z walką na miecze, golf zarówno w normalnej postaci jak przy pomocy frisbee, samo frisbee. Dość dużo jak na grę, którą jeszcze rok temu spuszczałem w klozecie. W najnowszym PE macie reckę więc odpuszczam sobie resztę detali.

Nie mogę tym samym się doczekać co pokażą inne gry obsługujące WM+. Warto kupić Wii Sports Resort, żeby się przekonać ile daje dobre sterowanie w grze. A co się dzieje gdy przyjdzie ekipa, ho ho ho :lol:

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gdy przyjdzie ekipa dzieje się głównie jedno: kręgle. Jedna z gier, które nie wymagają dwóch (i więcej) motion+. Z możliwości sprzętu jestem zadowolony, ale Wakeboarding, Power Cruising jak i CYCling są beznadziejne. Kajakarstwo ratuje rozgrywka w stylu Mario Kart. Trudno się nie zgodzić z recką w PE, że Resort pozostaje jedynie popierdółką. Widać jednak wiele potencjału - gierki w których machamy mieczem to przyszłośc Wii (Sworplay wciąga nawet bardziej niż tenis stołowy). Poza tym marzeniem było by WarioWare wykorzystujące możliwości motion plus. Czas pokaże, co Ninny jeszcze wymyśli. Mam nadzieje, że wiele, bo jak na razie to Tiger Woods, Virtua Tennis i Wii Sports to trochę mało gier wykorzystujących przystawkę.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pozycja jest dobra ale jakim cudem trzeba tyle za nią zapłacić. Rozumiem 30 zł jak w przypadku Wii Play.

 

A co do wykorzystania Motion Plus to Ninny mnie zadziwiło - nie zdawałem sobie sprawy, że tak dobrze zostanie w tych gierkach wykorzystany kontroler - tzn nie wierzyłem, że na tyle go stać. Brawa dla nich i jak będzie wysyp gier na 2 to kupuję drugą przystawkę.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.