Skocz do zawartości

Wii Sports Resort


Texz

Rekomendowane odpowiedzi

Tia, kolejna szpila bez tematu w podforum Wii. Powiem tyle, że szarpię ostatnio namiętnie w tą szpilę i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu bawię się wyśmienicie.

Wii Motion Plus to gadżet na miarę nowej generacji, rewelacyjnie się sprawdza w roli kontrolera na Wii.

Odbijanie piłeczki w piglu jest tak naturalne, że nie wyobrażam sobie powrotu do standardowego sterowania proponowanego przez konkurencję. Dokładność tego sterowania jest czymś co dodaje kolejnym minigrom wigoru. Lekkie podkręcanie piłeczki w pinglu, podkręcenie "do siebie" aby ta lekko zastopowała w powietrzu, szybkie kontry w poprzek stołu etc. a to wszystko bez żadnych pasków, mierników na ekranie. Tak naturalne, że do rozpoczęcia zabawy na tym poziomie nawet nie potrzebowałem tutoriala.

To tylko jedna z dyscyplin sportowych. Z moich ulubionych dyscyplin są jeszcze kręgle, które umożliwiają podobną zabawę w podkręcanie kuli, całkiem udany basketball, rewelacyjne dyscypliny związane z walką na miecze, golf zarówno w normalnej postaci jak przy pomocy frisbee, samo frisbee. Dość dużo jak na grę, którą jeszcze rok temu spuszczałem w klozecie. W najnowszym PE macie reckę więc odpuszczam sobie resztę detali.

Nie mogę tym samym się doczekać co pokażą inne gry obsługujące WM+. Warto kupić Wii Sports Resort, żeby się przekonać ile daje dobre sterowanie w grze. A co się dzieje gdy przyjdzie ekipa, ho ho ho :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdy przyjdzie ekipa dzieje się głównie jedno: kręgle. Jedna z gier, które nie wymagają dwóch (i więcej) motion+. Z możliwości sprzętu jestem zadowolony, ale Wakeboarding, Power Cruising jak i CYCling są beznadziejne. Kajakarstwo ratuje rozgrywka w stylu Mario Kart. Trudno się nie zgodzić z recką w PE, że Resort pozostaje jedynie popierdółką. Widać jednak wiele potencjału - gierki w których machamy mieczem to przyszłośc Wii (Sworplay wciąga nawet bardziej niż tenis stołowy). Poza tym marzeniem było by WarioWare wykorzystujące możliwości motion plus. Czas pokaże, co Ninny jeszcze wymyśli. Mam nadzieje, że wiele, bo jak na razie to Tiger Woods, Virtua Tennis i Wii Sports to trochę mało gier wykorzystujących przystawkę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pozycja jest dobra ale jakim cudem trzeba tyle za nią zapłacić. Rozumiem 30 zł jak w przypadku Wii Play.

 

A co do wykorzystania Motion Plus to Ninny mnie zadziwiło - nie zdawałem sobie sprawy, że tak dobrze zostanie w tych gierkach wykorzystany kontroler - tzn nie wierzyłem, że na tyle go stać. Brawa dla nich i jak będzie wysyp gier na 2 to kupuję drugą przystawkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...