August 31, 200916 yr Film z rozpoczecia Extreme Party 6, Warszawa 28.08.2009. PSX Extreme/Grupa69. Myszaq to stary wyjadacz a Sciera sie dopiero rozkrecal. Jakosc hd ale.. na moim dysku. Przerobilem na szybko wiec wrzucam. Na wspomnienie w sam raz. Jak znajde wiecej czasu to pojdzie lepsza jakos i moze, moze, moze jak znajde motywacje to wrzuce wiecej. Tyle, ze kamere ustawilem w dj'ce i ujecia sa tylko z jednego miejsca. Zreszta bylo to widac na podgladzie na telewizorach w klubie i przed nim.
August 31, 200916 yr Filmy z turnieju Tekkena: http://www.youtube.com/user/nSportsPoland#...68B32996294C3D5 (polecam finałowe walki z komentarzami obserwatorów ) Zdjęcia z wręczenia nagród: http://www.sendspace.com/file/31ycuq
August 31, 200916 yr Eh, Fenix, nie pokazuj tego. Totalna tragedia . Po 1. bylem na maxa rozkojarzony (wczesniej robilem 100 roznych rzeczy, zeby impreza zatrybila), po 2. zginela mi karteczka przypominaczka o czym mialem mowic, po 3. mielismy problemy techniczne i caly wczesniejszy plan godzinowy sie sypnal, po 4. bylem na cos wkurzony (Feni wie na co ). A po najwazniejsze - ja sie nie nadaje do przemiawiania, bo sie pesze . Z kolei myszaq nie znal planu imprezy, bo.. spoznil sie o 2h podczas ktiych mielismy sie umowic co mowimy. Czyli wstep mocno extrimowy w ktorym jeden z prowadzacych nie wiedzial nic o planie imprezy a drugi nie potrafil sie wyslowic . Mam nadzieje, ze ten plik zginie w czelusciach Internetu. Niech go jakis wirus zje. sciera
August 31, 200916 yr Jak na improwizację wyszło świetnie Już się nie mogę doczekać relacji z EP6 w najnowszym PSXE A co do filmów i zdjęć. Niestety nie miałem przy Sobie sprzętu by móc jakiekolwiek zrobić, dlatego czekam aż wrzucicie tego więcej
September 1, 200916 yr A mi się podobał ten spontan Nikt sie nie nudził. Tu pare fotek rzucam, reszte podeśle Ci na maila, Ściersky. P.S Coś mi się z aparatem zwaliło i daty nie mogłem zmienić. Edited September 1, 200916 yr by Tien
September 8, 200916 yr Wiecej nie mam, bo mi sie jakos na poczatku aparat za przeproszeniem roz(pipipipipipi)al
September 9, 200916 yr ej miałeś jeszcze ze 2 - jedno robiłeś mi jak oglądałem walke Mańka w SF IV,a drugie robiłem ja Tobie w tym samym miejscu. A potem rozwaliłeś aparat
September 9, 200916 yr lol, bardziej mi chodziło zeby pokazać skupionych teczkenowców niźli tło, czyli mnie/Ciebie, ale uj z tym a po co nam w takim razie Sciera jak jest co miesiąc na fotce w PE ? ;]
September 10, 200916 yr Ekipa z K2 grająca w Gears'y Fiszi, Burgund, Armagedon grający w Gears'y Armagedon jak się okazuje sławny tam był wszyscy chcieli z nim pograć i chyba nikt nie wygrał ;]
March 3, 201016 yr Trochę z tym zwlekałam no ale cóż... lepiej późno niż wcale:). Uwaga, zdjęcia są dużej wielkości;p. http://img99.imageshack.us/g/img7493l.jpg/
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.