Skocz do zawartości

Ogolny temat o filmach 3D


Rekomendowane odpowiedzi

Coraz wiecej filmow granych w naszych kinach jest w 3d. Co o tym sadzicie? Jak wrazenia? :)

 

Ostatnio ogladalem

 

- Epoka Lodowcowa 3 - jako sam film jest IMO przejedzona i polknela wlasny ogon, wiewior nie smieszy jak dawniej, calosc opiera sie na cienkich dialogach i b. dobry PL dubbing nie cieszy jak dawniej. Za to w 3d oglada sie bardzo fajnie, nabiera zupelnie nowego, ekhm, wymiaru.

 

- Oszukac przeznaczenie 4 - wlasnie wrocilem z projekcji. Jak poprzednie 3 czesci dawaly IMO rade tak czworeczka jest ewidentnie robiona by przyciagnac widza efekciorami i zobaczeniem wszystkiego w trzech wymiarach. Sprawdza sie swietnie, patenty z przelatujacymi czesciami po wybuchu czy GENIALNY efekcior z palacym sie popiolem z koncowki filmu zwyczajnie sprawily, ze rozdziawilem morde. Jako film totalna padaka, dzieki efektom oglada sie fajnie ale po seansie pozostaje niedosyt, moga juz tego serial krecic, sposoby smierci i okolicznosci zrobily sie debilne za to same efekty specjalne w filmie pierwsza klasa i jest krwwwwwwwawo. :P

 

Marzy mi sie jakas ogromna produkcja w trojwymiarze.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

nie jestem fanem. widzialem kilka filmow w czyde, mam do tego odpowiednie bryle i bardziej mi to meczy wzrok niz daje satysfakcje z efektow 3d, ktore jak do tej pory nie zrobily na mnie zadnego wrazenia. Nie widzialem "potwory vs obcy" - tam ponoc jakis efekt zabija ale ja tam nie wiem.

Cameron ma to zrewolucjonizowac wiec zobaczymy po Avatarze. Jak tam to sie nie sprawdzi, nie powali na kolana to raczej bede ogladac tradycyjnie

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

byłem na biłulfie w imaxie, fajnie to wszystko wygladało, ale chyba film był taki se, a cycki Jolie sztuczne.

 

mam koraline w 3d na kompie, ale nie chce mi sie robic samemu tych bryli kolorowych, mozna je kupic w jakims sklepie?

 

bo te z "dinozaurów" zgubilem lata swietlne temu.

Edytowane przez caps_LOCK_masta
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

bylem na kilku filmach i bylo chu jowo, efekt taki jak 10 lat temu a roznica jest taka, ze zamiast papierowych okularkow sa tera plastikowe

 

no w sumie racja, kiedys w disneylandzie polazłem na jakiś film 3d i 3 wymair był chyba tak samo wyczuwalny.

Odnośnik do komentarza

Raz byłem w wakacje na maratonie filmów 3d, gdzie większość z nich była dokumentami i jest to naprawdę przyjemne wrażenie, gdy przed oczyma wyskakuje rekin, pajak zwisa na sieci i chcesz go dotknąć albo znajdujesz wewnątrz pędzącego stada bawołów.

 

Największe wrażenie wywarło na mnie U23D, czułem się niemal jak na prawdziwym koncercie.

 

Jest jeden babol - jeśli nosisz okulary, oglądanie może stać się nie do zniesienia, gdy okulary 3d spadają non-stop z nosa.

Odnośnik do komentarza

Raz byłem w wakacje na maratonie filmów 3d, gdzie większość z nich była dokumentami i jest to naprawdę przyjemne wrażenie, gdy przed oczyma wyskakuje rekin, pajak zwisa na sieci i chcesz go dotknąć albo znajdujesz wewnątrz pędzącego stada bawołów.

 

Największe wrażenie wywarło na mnie U23D, czułem się niemal jak na prawdziwym koncercie.

 

Jest jeden babol - jeśli nosisz okulary, oglądanie może stać się nie do zniesienia, gdy okulary 3d spadają non-stop z nosa.

 

no ale ty piszesz o tych spoko produkcjach gdzie ejst fajny efekt 3d a ja pisze np. o epoce lodowcowej 3 gdzie byla zwyczajnie chu jnia

Odnośnik do komentarza

No wiadomo, że to jest różnica. Jak na razie to filmy robi się albo po to, żeby były w 3D, albo po to, żeby były dobre. Jeśli jest taka możliwość, to oglądam kreskówki z dodanym 3D, no bo co mi szkodzi, ale wielkiej różnicy to nigdy nie robi. Te filmy nie są robione pod tym kątem. A te, które robi się pod kątem 3D, są albo tragiczne, albo nudne.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Akurat dokumenty w Imaxach były interesujące - były, bo ostatnio filmy tam parę lat temu oglądałem i nie wiem jak bym to teraz odbierał. Ładnie rybki koło głowy przepływały i w ogóle. Glony też fajnie falowały przy nogach <ok>

 

 

jak mogly falowac przy nogach skoro patrzac na nogi nie widzisz ekranu, bessensu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.