Skocz do zawartości

Iron Fist #5 Turniej T5:DR (lokalny)


solo/ng

Rekomendowane odpowiedzi

Jak co roku na Prezentacjach Dzierzoniowskich bedzie u nas dodatkowo mini turniej tekkena. turniej odbedzie sie w niedziele,godzina 13ta (planowany koniec ok. 19:00).

Jest to mniejszy turniej, dlatego bardziej polecany dla lokalnych osob (bo niedziela, wiec z dojazdami wiadome itd) , takze dla tych info.

 

Zasady:

- bez grup, lecimy drabinką od razu

- pierwsza runda BO3, pozniej BO5, final BO9.

 

Stanowiska:

- 2 stanowiska

 

Jedyne ograniczenie:

- max startujacych 32 lub 64 - to bedzie na dniach ustalone (aby sie czasowo zmiescic)

 

W sobote mozna przyjsc na freeplaye, beda dostepne 1-2 stanowiska do T5:DR (i byc moze SF IV)

 

Nagrody:

Beda; ) Za 1sze miejsce odwtarzacz mp3/telefon komorkowy, za kolejne inne gazdety.

 

Wiekszy - planujemy (w koncu po 3 latach przerwy ; o) zrobic po nowym roku (gdyz grudzien - Tekken ART w Łodzi!: )

 

056a3c02c7feff6b25e9643716e80d68.jpg

 

Zapisac sie mozna osobiscie przed turniejem (w sobote lub niedziele do 12:30- o ile beda miejsca) lub na email:

skanka (maupa) icomp.pl podajac w temacie "turniej tekken" i w mejlu swoja xywke , imie i nazwisko.

 

tyle; o.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nareszcie!!! Mamy najlepszego Kaza w polsce xD brawo Gajda, zawsze wiedziałem że się ukrywasz z kazem :P

Czuję się w obowiązku wytłumaczyć kolegę z Teamu. Tomek nie zajął 1wszego miejsca od długiego czasu bo nie gra swoją postacią. Zaprawdę powiadam wam że z jego mainem nikt nie miał by szans.

Velu od teraz będzie grał już tylko Baekiem xD

...żadziak... :wub:

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Nareszcie!!! Mamy najlepszego Kaza w polsce xD brawo Gajda, zawsze wiedziałem że się ukrywasz z kazem :P

 

Zdecydowanie.W dodatku jasnowidza.:blink:

Z drugiej strony może to ja byłem taki przewidywalny i nie zblokowałem ani jednego kazowego sweep bang!... Kiedy kucałem ZAWSZE dostawałem mida...

Od siebie dodam,że zagrałem w końcu bez takiej paniki jak na ostatnich turniejach-to mój osobisty sukces- dużo rzutów ,lowy ogólnie trochę chamstwa i w miarę trzeźwa gra-mam nadzieję,że idzie ku lepszemu.

Szacun dla Gajdy-true skill no i wywalony exp ale w dalszym ciągu nie mogę dojść dlaczego tyle razy kucnąłeś mi pod rzutami i ws 1,2 na juggla czyżbyś słuchał to co podpowiadali mi Tundra i Frizen? :ninja: ...Chyba za dużo czasu przebywałeś w kucaku ,a ja tego nie rozkminiłem-rewanżyk już w tk6 :thumbsup:

 

Podziękowania dla Sola za zorganizowanie tego mini tura i dla całej reszty.

Odnośnik do komentarza

A gdzie jest Velur :blink: no gdzie jest on? no gdzie on jest :D żadziak :D

 

 

Nareszcie!!! Mamy najlepszego Kaza w polsce xD brawo Gajda, zawsze wiedziałem że się ukrywasz z kazem :PCzuję się w obowiązku wytłumaczyć kolegę z Teamu. Tomek nie zajął 1wszego miejsca od długiego czasu bo nie gra swoją postacią. Zaprawdę powiadam wam że z jego mainem nikt nie miał by szans.Velu od teraz będzie grał już tylko Baekiem xD...żadziak... :wub:

 

Dobra...słuchać no mnie chłoptasie...

 

Pomine to że był zauważalny LAG(ale dało sie grać) bo graliśmy na LCD i to że połowe walk grałem bez głosu bo to mieli wszyscy , pomine to że nie wychodziły dash-punche...wogóle to że Demon coś w drabince przegranych pomieszał i walczyłem więcej walk niż inni( i tak przysyłał osoby do "ogrania") pomine też to że jedna osoba w walce turniejowej dostała odemnie 3 perfecty z żędu a druga cztery i to już w połowie drabinki przegranych....pomine to że grałem na turnieju kazem, ganryu,jinem, xiayou,dj i randomem...pomine też to że u nevana w wrocku bez lagów wybijałem oskara wielokrotnie ch d/f+2 ewgf w walce ALE WKÓR...WIA MNIE TAKIE BIADOLENIE że-uważacie że jestem bez formy??

 

WYZYWAM KAŻDEGO ŁODZIANINA KTÓRY UWAŻA ŻE JESTEM BEZ FORMY NA MM o 30 ZŁ PRZEGRANY ZASILA NASZĄ SWINIE A KASA IDZIE NA SITO DO KOSZULEK....

 

TO JAK ZIOMKI???DALEJ UWAŻACIE ŻE JESTEM BEZ FORMY??JUNIOR DAWAJ ZAGRAJ O TO 30ZŁ SKORO TAK SIE DRZESZ!!DANTE TY AKURAT CHOCIAŻ SAM POTRAFISZ GRAĆ, MOŻE TY ZAGRASZ O 30ZŁ??KTO ZASILI SKARBONKE??

 

GRAMY W NIEDZIELE JAK WPADNIE GAJDA

Odnośnik do komentarza

Bez zapinek ; ) Pogralem kilka gier z Pun/Fri i w sumie lag byl malutki (niektorzy mowili, ze nie odczuwaja w ogole). Anyway - ja nie o tym, fotki:

 

http://icomp.pl/index.php?action=news&typ=_newsy&id=402

http://icomp.pl/index.php?action=news&typ=_newsy&id=403

 

Niektorzy zalapali sie tez na kamereTV Sudety i TVP5 (jedna z walk bliska finalu to koles z TVP5 z minute nagrywalna przemian ekran/twarze graczy; o ).

 

Henio nagrywal czesc walk, niebawem wrzuce, tylko zgram od niego.

 

Chcialbym pogratulowac zwyciezcom (jak Punisher pisal, w koncu bez nerwowki, final ciekawy , z wynikiem 5:3 dla Gajdy) oraz dzienx wszystkim za przybycie.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...