Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski FIFA 10


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie za polską stronką fifa.easports.com podaje info, ktore nie powiem, bardzo mnie ucieszyło:

 

Eliminacje do wielkiego finału Mistrzostw Polski FIFA 10 zaczynają się już trzeciego października. W tym roku odwiedzimy Gdańsk, Wrocław, Poznań, Warszawę, Kraków i Szczecin. Oto plan rozgrywek:

 

3-4 października Galeria Bałtycka w Gdańsku

 

10-11 października Galeria Magnolia we Wrocławiu

 

16-18 października Poznań Game Arena (na imprezie pojawią się piłkarze Lecha)

 

24-26 października C.H. Arkadia w Warszawie (na imprezie pojawią się piłkarze Legii)

 

7-8 listopada Galeria Krakowska (na imprezie pojawią się piłkarze Wisły Kraków)

 

14-15 listopada C.H. Galaxy w Szczecinie

 

Przypominamy, że w turniejach może wziąć udział każdy! Do wielkiego finału, 21-22 listopada C.H. Arkadia w Warszawie, awansuje sześciu graczy z każdej eliminacji.

Szczegóły poszczególnych imprez już wkrótce.

 

Coś póki co słabo są te eliminacje rozreklamowane, bo wydaje mi się że info o turniejach takiej rangi powinno być wszędzie rozgłaszane. Ważne jednak że ja i pewnie teraz niektórzy z Was tez się już dowiedzieli:) Po wygraniu mistrzostw mojego miasta w edycję '09 i wygraniu preordera na '10, bardzo napaliłem się na start w eliminacjach do MP (Wrocek) a na żadnych wcześniejszych jeszcze nie byłem. Stąd pytanie do tych, którzy już startowali w eliminacjach - jak poziom, dużo dobrych Graczy, jak organizacja itp? Wyczytałem że do finału awansuje 6 graczy. W zeszyłych latach awansowało 6 z każdej eliminacji, a więc teraz chodzi o to samo, a nie o to że 6 zagra w finale łącznie?

 

Poza tym - mile widziane komentarzy odnośnie turnieju, po to w końcu ten temat:)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co informują, z kazdego miasta awansują dziennie po 3 osoby, no w przypadku miast gdzie odbędą się trzydniowe eliminacje to dwie dziennie (wielkosc miasta a co za tym idzie przypuszczalnych chetnych do wziecia udzialu w elimiacjach będzie na tyle duza ze rozbito to na 3dni) reasumując jesli jest ktos pewny swego to wg pierwszych informacji, mozna wpasc tylko w ostatni dzien i wyrwac miejsca do awansu;)

Odnośnik do komentarza

Zajrzałem z ciekawości na ten "turniej" do EMPIKu w Lublinie i wyglądało to dość biednie.

Po pierwsze platforma : PC z jakimiś nie budzącymi zaufania padami.

Po drugie grano na standach, służących na co dzień do prezentacji różnych tytułów, nie zorganizowano żadnego specjalnego kącika, nic z tych rzeczy. Czyli cała impreza na jednym kompie.

Nie wiem czy tak było w innych miastach, ja po prostu znowu poczułem, że żyję na WSCHODZIE.

A nie można było 8 lcd + 8 X360/PS3, wygordzić kawałek hallu w dużym i ładnym przecież centrum handlowym, na pewno publika by dopisała, bo prezentacje SIMS3 gromadziły kilka miesięcy temu niemałe tłumy. Wg. mnie EMPIK nawalił ale mogę się mylić ...

Odnośnik do komentarza

można grać klubami i reprezentacjami?!

można zmieniać drużyny podczas turnieju?

no i jeszcze jedno: czy jak mi się nie uda 1dnia to mogę spróbować drugiego?:D

 

Jako, że byłem dzisiaj na turnieju we wrocku odpowiadam, 3xtak.

 

Co do samych wrażeń to mam mieszane uczucia. Z jednej strony wszystko odbyło się bez żadnych wpadek, wszystko przebiegało gładko, ale mam parę technicznych zażaleń.

 

-Za mało stanowisk do gry jak na tyle osób (120 ludzi na 8 stanowisk) przez co turniej trwał strasznie długo - 6h)

-Porażkowy stan padów (kleiły się do rąk, niektóre miały zjechane przyciski itp.)

-Przydałyby się jakieś miejsca siedzące dla oczekujących na mecz

 

Dotarłem do pierwszej szesnastki, gdzie poległem sromotnie. Strasznie się wkurzyłem, bo traciłem bramki przez randomowe odbicia obrońców, na które nie miałem wpływu.

 

Ogólnie rzecz biorąc, było całkiem pozytywnie. :)

Odnośnik do komentarza

I ja podobnie dotarłem do pierwszej 16stki:) (miałem numerek 18) Jutro bedzie lepiej. Pady faktycznie niektóre były kiepskie, na co prowadzacy turniej odrzekł "Takie mamy i nic wiecej nie poradzimy" Ogolnie turniej bardzo in plus, dobry poziom graczy z najlepszej 16stki, tak jak sie spodziewałęm. Nic to, sprobujemy jutro ponownie moze sie uda:)

Odnośnik do komentarza

Bardzo mini relacja z Wrocka:

 

W pierwszy dzien frekwencja ok 120 osob, spora ilosc dobrych Graczy. Trzeba było miec duzo szczęścia, ponieważ było ciągle losowanie na kogo sie trafi i mozna było trafic na 7-letniego dzieciaka albo na kozaka, który idzie po mistrzostwo. Większosć ludzi grało Klasyczną 11-stką, a poza tym trafiała sie Barca, Real czy Inter. Ja odpadłem w 1/8. A ukłąd meczy wyglądał następująco: 2mecze play-off - przegrany odpada, wygrany idzie dalej, pozniej grupy, pozniej znow grupy - 4 grupy po 4 osoby, pozniej 1/4, 1/2 i finał i mecz o 3-cie miejsce)

 

Na drugi dzien stawiło się nieco mniej osob i nieco mniej wymiataczy. Stąd też pole do manewru było większe. Chociaz i tym razem obsada 1/4 była bardzo mocna, a ja tym razem się do niej zakwalifikowałem:) Po zaciętym meczu awansowałem do 1/2 a później w meczu o 3-cie miejsce i awans do Warszawy wygrałem 4:3 po dogrywce:) Ciekawostka - na el. we Wrocławiu, pojawił się obecny Mistrz Polski - Van Shooter, który spacerkiem odstawił wszystkich i zajął pierwsze miejsce. Bardzo sympatycznie wypadła obsada, z prowadzącym "wodzirejem" na czele, miłymi hostessami, czy całkiem nieźle czuwającymi na imprezą sędziami, nieco niesprawiedliwe było od razu 2 rundy systemem pucharowym, ale cóż - dobrzy Gracze poradzili sobie. Nieco uwag można mieć do czasami kiepsko sprawujących się padów, które były mocno w niektorych przypadkach zużyte, jednak taki urok obwoźnych stanowisk do grania. Ogólnie duży plus, mam awans i przygotowuje się do Warszawy. Rzekłem:)

Odnośnik do komentarza

No i po eliminacjach... W pierwszy dzień 4 w drugi 8 także nie jest źle... Patrząc na te 4 miejsce pojawia się żal, że się nie awansowało. Ja zaś nie narzekam, przyjechałem tam z zamiarem odpanięcia z pierwszym meczu... Cóż, zapomniałem o wszystkim, skupiłem się maksymalnie na grze... Chciałbym jeszcze tylko zaznaczyć, że do organizacji nie mam żadnych zastrzeżeń, czułem się jak u siebie w domu :) Pozdro !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...