Skocz do zawartości

Need for Speed


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ktos wie jak zresetowac ustawienia grafiki czy tez instalowac od nowa?

usuń graphicsconfigdemo.xml w katalogu Documents\NFS SHIFT albo graphicsconfig.xml jak masz pełną wersje.

 

Gra świetna to prawda , tyle że niegrywalna na klawiaturze na wyższych poziomach trudności a zwłaszcza w drifcie.

Bzdura. Ustaw sobie A / Z - gaz , hamulec a biegi na strzałkach góra/dół. Acha i jeszcze jedno! Musisz koniecznie grać z za kierownicy bo inaczej nie będziesz wiedział jak mocno masz koła skręcone. A z resztą kto normalny grałby inaczej ;) Tak dobrze ukazanego pędu jeszcze nie widziałem wcześniej. Niby 200km/h na budziku a furą trzęsie jakby miała odlecieć zaraz. Super! Nawet Forza 3 i GT5 wymięka w tym temacie! Szacun dla programistów.

 

Co do wymagań to nie jest aż tak tragicznie. Odpaliłem na Q8200@2,8ghz + 4 GB ram + Radeon 1950 pro + Windows 7 RC1 i miałem około 20-35fps w 1280x720 (bez AA , AFx2 , cienie na LOW reszta na HIGH). Loadingi miałem w okolicach 20s (Dysk Seagate 80GB :)

 

Dla mnie najlepszy NFS od czasów undercovera.

eeeee To dla ciebie undercover był dobry??? Dla mnie to był największy crap w historii serii! Przycinki na każdym sprzęcie plus CASUAL pełną gębą! "TAB racerom" mówimy stanowcze NIE!

Edytowane przez Dawido
Odnośnik do komentarza

 

Co do wymagań to nie jest aż tak tragicznie. Odpaliłem na Q8200@2,8ghz + 4 GB ram + Radeon 1950 pro + Windows 7 RC1 i miałem około 20-35fps w 1280x720 (bez AA , AFx2 , cienie na LOW reszta na HIGH). Loadingi miałem w okolicach 20s (Dysk Seagate 80GB :)

 

 

 

Nie, wymagania jednak są tragiczne. Gra jest c(pipi) zoptymalizowana , ma syndrom gtaIV i w ogóle kysz. A loadingi są żenujące.

 

Pojawił się patch.

 

Dodaje obsługę myszki w menu i wyścigi po LANie.

Odnośnik do komentarza
Gra świetna to prawda , tyle że niegrywalna na klawiaturze na wyższych poziomach trudności a zwłaszcza w drifcie.

Bzdura. Ustaw sobie A / Z - gaz , hamulec a biegi na strzałkach góra/dół. Acha i jeszcze jedno! Musisz koniecznie grać z za kierownicy bo inaczej nie będziesz wiedział jak mocno masz koła skręcone.

Mógłbyś wyjaśnić co to zmienia, skoro ani A, ani Z, ani nawet jakikolwiek inny klawisz na klawiaturze nie jest analogowy, i lekkie muśnięcie oznacza depnięcie gazu do dechy/maksymalny skręt?

 

Nie, wymagania jednak są tragiczne. Gra jest c(pipi) zoptymalizowana , ma syndrom gtaIV i w ogóle kysz. A loadingi są żenujące.

 

Pojawił się patch.

 

Dodaje obsługę myszki w menu i wyścigi po LANie.

Rozumiem że z prędkością działania i loadingami nie zrobiono nic? :/

EA chyba się powoli wypina na PC, szkoda.

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
Mógłbyś wyjaśnić co to zmienia, skoro ani A, ani Z, ani nawet jakikolwiek inny klawisz na klawiaturze nie jest analogowy, i lekkie muśnięcie oznacza depnięcie gazu do dechy/maksymalny skręt?

Taaa jasne maksymalny skręt ;) Co ty gadasz??? Jakoś nie widać żeby kierownica odrazu skręcała się w zakresie -90 oraz +90. Co do hamowania to czy tak trudno hamować pulsacyjnie??? Kto ci każe odrazu walić na maxa??? Kombinacja A / Z jest wygodniejsza bo używamy poprostu obu rąk. Od czasu Grand Prix 2 zawsze tak gram jak nie mam dostępu do kierownicy. A propo kierownicy to faktycznie jest dużo przyjemniej. Można elegancko wchodzić w długie łuki bez potrzeby "dziobania".

 

 

Rozumiem że z prędkością działania i loadingami nie zrobiono nic? :/

EA chyba się powoli wypina na PC, szkoda.

 

Z tego co widze to gra działa lepiej na GForcach. Zobaczymy czy nowe stery od ATI coś w tym temacie usprawnią. Osobiście nie sądze.

Edytowane przez Dawido
Odnośnik do komentarza
Mógłbyś wyjaśnić co to zmienia, skoro ani A, ani Z, ani nawet jakikolwiek inny klawisz na klawiaturze nie jest analogowy, i lekkie muśnięcie oznacza depnięcie gazu do dechy/maksymalny skręt?

Taaa jasne maksymalny skręt ;) Co ty gadasz??? Jakoś nie widać żeby kierownica odrazu skręcała się w zakresie -90 oraz +90. Co do hamowania to czy tak trudno hamować pulsacyjnie??? Kto ci każe odrazu walić na maxa??? Kombinacja A / Z jest wygodniejsza bo używamy poprostu obu rąk. Od czasu Grand Prix 2 zawsze tak gram jak nie mam dostępu do kierownicy. A propo kierownicy to faktycznie jest dużo przyjemniej. Można elegancko wchodzić w długie łuki bez potrzeby "dziobania".

Może nie obraca sie od razu w pełnym zakresie, ale każdy zakręt trzeba brać skręcając pulsacyjnie, co w połączeniu z ciasnymi łukami i pulsacyjnym dodawaniem gazu, sprawia że autem rzuca po całym torze, nie mówiąc o precyzyjnym braniu szybkich zakrętów i co lepiej wyprzedzania przeciwników na łukach. Serio :) W tej grze na prawde czuć że klawiatura się do tego nie nadaje, a drifty to już w ogóle inna historia. Lekko muśniesz gaz lecąc bokiem i nawet nie zobaczysz jak kręcisz bączka, o lekkim kontrowaniu też nie ma mowy...

Hamowanie pulsacyjne? To szkoła jazdy na śniegu czy racer?:) Hamowanie opóźnione maksymamalnie, a nuż uda się wcisnąć przed przeciwnika/wykręcić lepszy czas. Przynajmniej ja sobie inaczej nie wyobrażam i nie sądzę że hamowanie pulsacyjne będzie dobrym wyborem w takim wypadku. No, może jakby wyłączyć ABS, ale tego z klawiaturą nawet nie próbowałem, nie jestem masochistą...

Konfigurację mam podobną, na dwie ręce, ale poza tym że jest mnie wygodniej to nijak to nie pomaga w okiełznaniu tej gry na klawiaturze. Wow, ale się rozpisałem ;)

 

Z tego co widze to gra działa lepiej na GForcach. Zobaczymy czy nowe stery od ATI coś w tym temacie usprawnią. Osobiście nie sądze.

Mam odmienne doświadczenia;)

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza
Hamowanie pulsacyjne? To szkoła jazdy na śniegu czy racer?

A co na asfalcie to już nie wolno??? Po zatym ja gram hardcorowo bez wspomagaczy. Jak wdepniesz za długo to odrazu latasz na lewo i prawo.

Pewnie że wolno, ale to trochę takie "niewyścigowe" ;) Chociaż, no na klawiaturze inaczej się nie da, podziwam że grasz na klawierce bez ABS/TC. Niestety mnie to nie przekonuje, i nadal utrzymuję że granie w tą grę na klawierce to pomyłka. No, ale każdy gra jak lubi, nie ma co tutaj roztrząsać... Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Hamowanie pulsacyjne? To szkoła jazdy na śniegu czy racer?

A co na asfalcie to już nie wolno??? Po zatym ja gram hardcorowo bez wspomagaczy. Jak wdepniesz za długo to odrazu latasz na lewo i prawo.

Pewnie że wolno, ale to trochę takie "niewyścigowe" ;) Chociaż, no na klawiaturze inaczej się nie da, podziwam że grasz na klawierce bez ABS/TC. Niestety mnie to nie przekonuje, i nadal utrzymuję że granie w tą grę na klawierce to pomyłka. No, ale każdy gra jak lubi, nie ma co tutaj roztrząsać... Pozdro :)

 

Na klawce grałem jak byłem na urlopie w Polsce. Teraz pykam oczywiscie na logitech formula. Oczywiscie bez wspomagaczy. Gra sie cudnie. Cieszy mnie fakt że wreście ludzie z kierownicami mają większe szanse niż ci na klawie. W Gridzie w multi zawsze dostawałem baty od ludzi na klawie. Chociaż był jeden zakręt na Le Mans na ,którym klawiszowcy nie mieli ze mną szans. Ja mogłem polecieć na pełnym gazie na uślizgu za to oni musieli lekko wychamowywać aby się wmieścić. Szczególnie było to widoczne na najwyższej klasie aut.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...