Skocz do zawartości

Need for Speed


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu kiedy poznałem podtytuł gry - SHIFT , miałem plan. Jak tylko gra wyjdzie i okaże się kolejnym crapem , będę posługiwał się lekko zretuszowaną nazwą SHIT. Jak widać w podtytule tematu NIC TAKIEGO NIE MA MIEJSCA. Jestem cholernie zaskoczony nowym NFSem ,bo JEST INNY NIŻ WSZYSTKIE poprzednie! Jaki jest NFS, każdy wie. Ale ten jest INNY :D Tylko od razu uprzedzam - nie grajcie z widoku zza samochodu. Ja wiem, że to NFS itp ale ta gra pokazuje pazurki dopiero przy graniu z widokiem z kokpitu. Z widokiem z kokpitu , padem/kierowincą i głośnikami [najlepiej 5.1] ustawionym na głośność w(pipi)iającą sąsiadów/rodziców/żonę. Wtedy człowiek na ryju ma non-stop banana :) Serio, jestem pod wrażeniem jak ta seria się zmieniła. Sam sposób rozgrywki okołowyścigowej to zwykłe DIRTowe wybieranie wyścigów z coraz wyższych klas ale już sam wyścig. To trzeba zobaczyć na własne, schorowane oczki. Świetnie odwzorowana kabina, hałas podczas szybkiej prędkości [nareszcie słychać wiatr, czy najazd na tarkę nie jako śjakieś dźwięki w tle ale faktyczny hałas] , bajerek z blurem i świetny motyw zderzeń! Ja szczerze polecam, choć po pierwszym kontakcie z grą zawiodłem się. Ale tylko dlatego że odpaliłem widok zza samochodu [phi , ten sam, syfny NFS, pomyślałem]. Przy drugim podejściu włączyłem widok z kabiny i już nie mam zamiaru tego zmieniać :] Dla mnie najlepszy NFS od czasów undercovera. Totalnie inny klimat ale .. to jest to :D

 

[screeny w 1680x1050 zmniejszone do 800x600 , max detsy bez AA i AF [trza podkręcić grafę ;) ]

 

shift200909201800586080.png

 

shift200909201755163580.png

 

shift200909201754303580.png

 

shift200909201754064080.png

 

shift200909201752342180.png

 

shift200909201805227680.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Minimum Specs:

 

* Required ? Internet Connection

* OS ? Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7

* Processor ? Intel Core 2 Duo 1.6 GHz or faster

* Memory ? XP: 1 GB RAM; Vista/Windows 7: 1.5 GB RAM

* Hard Drive ? 6 GB

* DVD Drive ? 8 SPEED

* Video Card ? 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0 (ATI Radeon X1800 XT 512MB or greater; NVIDIA GeForce 7800 GT 256MB or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.)

* Sound Card ? DirectX 9.0c compatible

* DirectX ? DirectX 9.0c compatible

* Online Multiplayer ? 512 Kbps or faster; 2-12 Players

* Input ? Keyboard, Mouse

* Optional ? USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad

Odnośnik do komentarza

Na pewno obadam. Jak na razie widok z kokpitu sprawdził się w jednej grze - TDU. Tylko że tam było mniej ścigania w sumie, więcej spokojnej jazdy.

 

Widziałem te reklamy w TV i też stwierdziłem że nieźle to wygląda. Denerwuje mnie jedna rzecz, promowanie tych głupkowatych wypadków. Nie wiem czy jest to istotna część gameplayu, ale wkurzają mnie takie rzeczy, można inaczej budować napięcie w tego typu grach. Potem idioci rozbijają SLR-y ścigając się po warszaFce z dzieciakiem na fotelu obok.

Odnośnik do komentarza

@ Kołcz

 

Twój post ma jakiś ukryty cel ? Czy mogę go bez problemu skasować nie narażając się na jakąś kosmiczną zemstę ? ;)

 

@ Imz

 

 

Nie przesadzajmy, wypadki są eksponowane ponieważ są fajnie zrobione. Nie pomagają one w ściganiu się ale są dobrym dodatkiem :]

Z tym tekstem o SLRach to już przeginasz. Chyba należysz do ludzi którzy sądzą, że zdrowy człowiek nie odróżnia gry od życia o.O

Odnośnik do komentarza

@ Imz

Z tym tekstem o SLRach to już przeginasz. Chyba należysz do ludzi którzy sądzą, że zdrowy człowiek nie odróżnia gry od życia o.O

Nie no, luz, tylko że ten człowiek nie jest zdrowy.

Po prostu nieźle mnie wurvił ten pajac i chciałem coś napisać. Nie dość że rozbił 50% zarejestrowanych w Polsce M-M, to jeszcze z dzieciakiem się ścigał. Po czym tak po prostu sobie odjechał lejąc na pozostałych użytkowników wypadku, zupełnie jak w grze. I jeszcze w(pipi)ia mnie to że takiego buraka stać na takie fajne zabawki.

 

Co do samych wypadków w grach, to po prostu nie lubię takich motywów, samochody służą do jeżdżenia, a nie do ich rozbijania, ale po twojej rekomendacji wrócę do NFS-a po bojkocie Carbona i ProStreet i UC.

Odnośnik do komentarza

Minimum Specs:

* Processor ? Intel Core 2 Duo 1.6 GHz or faster

* Memory ? XP: 1 GB RAM; Vista/Windows 7: 1.5 GB RAM

* Video Card ? 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0 (ATI Radeon X1800 XT 512MB or greater; NVIDIA GeForce 7800 GT 256MB or greater. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.)

CD 2.0

2gb

ati 4670

 

Testowalem demo - obnizylem na Low, grac sie nie dalo podobnie, dlugie loadingu (w dodatku to racer...) i po 10s pokazu slajdow wyszlo do XP. Pozostaje mi granie na 360 ale pierw sprawdze demo

Odnośnik do komentarza
Widziałem te reklamy w TV i też stwierdziłem że nieźle to wygląda. Denerwuje mnie jedna rzecz, promowanie tych głupkowatych wypadków. Nie wiem czy jest to istotna część gameplayu, ale wkurzają mnie takie rzeczy, można inaczej budować napięcie w tego typu grach. Potem idioci rozbijają SLR-y ścigając się po warszaFce z dzieciakiem na fotelu obok.

TAK! to wszystko wina gier wideo. Od razu przypomina mi się jak mój sąsiad poderżnął gardło swojej babce po partyjce w Snake Eater'a.

 

Co do gry, gram od 45 minut i podoba mi się bardziej od GRID. Aż kilka razy spojrzałem na tytuł dla pewności czy to faktycznie NFS.

Odnośnik do komentarza
Widziałem te reklamy w TV i też stwierdziłem że nieźle to wygląda. Denerwuje mnie jedna rzecz, promowanie tych głupkowatych wypadków. Nie wiem czy jest to istotna część gameplayu, ale wkurzają mnie takie rzeczy, można inaczej budować napięcie w tego typu grach. Potem idioci rozbijają SLR-y ścigając się po warszaFce z dzieciakiem na fotelu obok.

TAK! to wszystko wina gier wideo. Od razu przypomina mi się jak mój sąsiad poderżnął gardło swojej babce po partyjce w Snake Eater'a.

No! Cieszę się że się ze mną zgadzasz!

 

 

 

<facepalm>

Odnośnik do komentarza

 

Testowalem demo - obnizylem na Low, grac sie nie dalo podobnie, dlugie loadingu (w dodatku to racer...) i po 10s pokazu slajdow wyszlo do XP. Pozostaje mi granie na 360 ale pierw sprawdze demo

 

 

o to to !!! No kur@#$ to jest przeginka. Na początku myślałem, że to tylko tak za pierwszym razem ale nieeeeeeee.. Mam dyski w rajdzie puszczone i loadingi i tak trwają chyba kilkanaście sekund. Współczuję ludziom na jakichś wolniejszych hadekach.

Odnośnik do komentarza

Czy tylko u mnie niektóre (właściwie to większość) rozdzielczości niższe niż nominalna ekranu, mają wyłączoną opcję fullscreen? Na 9600M GT gra nawet na low jest niegrywalna w 1280x800, ale grać w okienku 800x600... masakra ;)

 

 

9600M GT to laptopowa nie?

czy one czasem nie są, bez urazy, megamiętkie i to mogłoby być przyczyną?

bo z tego co mi wiadomo Stona ma wcale niedrogiego 8800GTS, a śmiga mu ładnie w dużych rozdziałkach.

Odnośnik do komentarza

Tak, nie ma kupowania ubrań dla kierowcy i można zmienić ustawienie grafy.

 

 

ako, przeca tam sobie możesz wybrać czy chcesz mieć w oknie czy nie

 

Może coś przeoczyłem, ale w moim przypadku opis 800x600 podaje: "Allow fullscreen: no". Muszę jeszcze raz dokładnie to sprawdzić, ale póki co gram na kompie ojca i jakoś daje rade:)

 

 

Czy tylko u mnie niektóre (właściwie to większość) rozdzielczości niższe niż nominalna ekranu, mają wyłączoną opcję fullscreen? Na 9600M GT gra nawet na low jest niegrywalna w 1280x800, ale grać w okienku 800x600... masakra ;)

 

 

9600M GT to laptopowa nie?

czy one czasem nie są, bez urazy, megamiętkie i to mogłoby być przyczyną?

bo z tego co mi wiadomo Stona ma wcale niedrogiego 8800GTS, a śmiga mu ładnie w dużych rozdziałkach.

 

Faktycznie ta karta to jest taki laptopowy kastrat, oferuje wydajność na poziomie Radeona X1900... ale GRID na Ultra detalach wyciąga 24-28fps, 1280x800 bez AA, a tu nagle Shift na low nie dość że wygląda nieporównywalnie gorzej, to jeszcze jest ledwo grywalny (34 fps w menu, w wyścigu to nawet nie pytajcie ;))

Odnośnik do komentarza

Pomijam wymagania, bo w zasadzie w medium w 1280x800 da się grać u mnie, chociaż nie jest to 60fps, ale problem jest taki, że gra mi się pod XP nie odpala, pod Win7 chodzi, ale i tak potrafi w połowie wyścigu się sypnąć. Dlatego właśnie zainstalowałem sobie ponownie GRIDa i nowy NFS mnie nie interesuje, dopóki go nie dorwę na jakimś next-genie.

Odnośnik do komentarza

u mnie na cd 1.86 2gb ram + 8800gts

działa plynnie w 1440/900 60hz + 2AA I vsync detale medium

 

Chcialem dac 8 AA ale gra sie zwiesila... i juz nie sie wlacza. tzn jak ma po uruchomieniu pokazawac menu to wraca do windy :/

 

ktos wie jak zresetowac ustawienia grafiki czy tez instalowac od nowa?

 

ps jak zapuscic wieksza rozdzielczosc niz 1440/900 i dac Af ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...