Skocz do zawartości

Chada - Proceder


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Niewiem dlaczego nikt jeszcze nie napisal o nowej (starej) plycie Chady - Proceder ktora miala premiere 19 czerwca. Jak dla mnie ta plyta spokojnie wchodzi w moje top3 najlepszych jakie slyszalem. Poprostu szczery i zyciowy rap a do tego nie banalne teksty i wy(pipi)ane bity nie zapominajac oczywiscie o gosciach ktorzy znalezli sie na albumie. Track z Mesem to juz poprostu mistrzostwo. Przyznam sie ze do tej pory nie interesowala mnie jego tworczosc ale ostatnio sie przekonalem i zakupilem album i nie zaluje zadnej zlotowki ktora wydalem. Bardzo Polecam Kazdemu Kto Choc Troche Zna Sie Na Rapie Bo Chada Od(pipi)al Kawal Dobrej Roboty I Nie Mozna Tego Nie Doceniac.

Na Koniec podam jeszcze trackliste; 01. INTRO

02. CHADA PUSZCZA W MIASTO SOLO

03. NA TYCH OSIEDLACH.

04. PODNOSZĘ SIĘ

05. OBRACHUNEK MORALNY gościnnie MES

06. TO MIASTO TYM ŻYJE

07. DRAMAT gościnnie PIH

08. TO TU

09. NIE BYŁOBY TEMATU gościnnie ERO

10. TEN STYL gościnnie GABI

11. CO BY SIĘ NIE DZIAŁO gościnnie FU

12. JA I CAŁY MÓJ SKŁAD gościnnie ONAR

13. CZAS ROZLICZEŃ

14. ZA PÓŻNO NA ZA WCZEŚNIE gościnnie CHWEDO, PYSK

15. POD KONIEC gościnnie HELENA

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zupełnie mi tam Mes nie pasuje, ale on mi w sumie prawie nigdzie nie pasuje.

Płyta dobra, jednak druga połowa jakoś słabiej wypada, niż pierwsza, przynajmniej ja to tak odczuwam. Tak czy inaczej, mocna rzecz.

Ogólnie podoba mi się styl Chady, choć wcześniej jakoś jego twórczości specjalnie nie śledziłem (znałem projekt Chada i PIH, oczywiście świetny).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...