Skocz do zawartości

RAW2PSV ;)


Rekomendowane odpowiedzi

A konkretnie mi. ;D

 

Jak każdy wie te przeklęte *.psv są podpisywane i nie da rady wczepić do już istniejącego pliku danych z innego save'a bo nie będzie się zgadzać sygnatura w nagłówku. I tutaj request: mam kilka dla mnie ważnych save'ów i chciałbym sobie kontynuować grę na PS3. Znalazłby się ktoś chętny i pojętny aby przegrać moje save'y na PSX/PS2MC, a potem przez adaptor na PS3 i na pendraka?

 

Jakby co to zamieszczam mój wypieszczony save do CTRa (jest w *.psu, mogę też wrzucić RAW albo inny format, dostosuje się, nie? :)):

http://www.sendspace.com/file/zjn3le

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A probowales poprzez psp:

You are also able to load a save file through CWCheat on you PSP w/CFW and save the game to save that memory card to the memory stick. Once that's done, it's already in psv format and you can hook your PSP up to your PS3 and copy it directly to the hard drive.

 

Nie mozna usunac posta:( Sorki za post pod postem.

 

Albo zobacz tutaj, koles zrobi Ci to o co prosisz:)

http://www.psvgamesaves.com/

Edytowane przez LOKI7777
Odnośnik do komentarza

Ja mam 60. Jeżeli ktoś mi powie co i jak to chętnie pomogę.

 

Rozumiem, że tą wstecznie kompatybilną z PS2?

A masz do tego Swap Magic? Jak tak to:

 

1. wrzuć na pendrive'a (FAT32) ten save (oczywiście *.psu, a nie *.rar).

2. wrzuć uLE (ściągnij wersję 4.39 lub 4.40 z załącznika) do folderu SWAPMAGIC pod nazwą SWAPMAGIC.ELF na pendraka (czyli nie BOOT.ELF, a SWAPMAGIC.ELF).

3. stwórz w konsoli (jeśli nie masz) wirtualną kartę dla PSX lub PS2.

4. uruchom Swap Magic, a powinien po chwili sam uruchomić uLE z pendraka (nawigacja jak w NTSC/J czyli kółko zatwierdza, a Iks anuluje).

5. wybierz file manager, wejdź na mass:/ i zaznacz (kwadratem) CTR.psu.

6. wciśnij R1 i z menu, które się pojawi wybierz opcję Copy.

7. wróć teraz do listy urządzeń i wybierz mc0:/ (albo mc1:/ - zależy który slot przypisałeś wirtualnej karcie w XMB).

8. ponownie wciśnij R1 i wybierz opcję PSUPaste (koniecznie taką ;]).

9. program rozpakuje *.psu do root wirtualnej karty. Teraz wróć do XMB i skopiuj save z wirtualnej karty na pendrive.

10. podeślij mi go. Powinien się nazywać BESCES-021052D534C4F5453.PSV.

 

 

Sorry, że tak strasznie łopatologicznie, ale może ktoś jeszcze się skusi jak zobaczy, że to takie proste.

 

 

@LOKI7777

Dzięki za zaangażowanie. Bywam bardzo często na psx-scene i widziałem ten topik jednak od dawna nikt się tym nie zajmował, dlatego nie requestowałem.

 

Jeśli kolega wyżej ma 60GB, tą wstecznie kopatybilną to nie widzę powodu, dla którego miałoby to się nie udać. ;) To drugi sposób na przenoszenie save'ów gier z PSX/PS2 na obraz karty w PS3.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Będę rad.

 

Nawet jeszcze bardziej ułatwię. ;D Ściągnij to, rozpakuj i wrzuć na pendraka.

http://www.sendspace.com/file/34cmf4

 

Włóż pendraka do PS3 i uruchom Swap Magic. Powinien sam odpalić uLE jeśli współpracuje z tym pendrive'm (nie PS3, a moduły Swapa). Jeśli nic się nie stanie to spróbój z telefonem, czytnikiem kart, czymkolwiek. Ważne aby miał system plików FAT32.

 

 

edit:

Mam już skonwertowany save. Tak czy siak, thx za pomoc/chęć pomocy.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...