Skocz do zawartości

Sprzedam SFIV Arcade Stick SE PS3


Castor Krieg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak widzisz nowki sa na allegro po 299 wiec musiałbys zjechac przynajmniej o 1/3 aby komus sie to pyliło :potter: (>ale fajna emotikona), bo watpie aby kupił o 20zł taniej bez gwary na miejscu i uzywke to wzioł.

a tak poza tym to miło ze ktos grajacy w shmupsy zawitał do strefy bijatyk masz klocka z japoni rozumiem ^_^ tez bede kupował ale raczej juz po nowym roku.

Odnośnik do komentarza

jak widzisz nowki sa na allegro po 299 wiec musiałbys zjechac przynajmniej o 1/3 aby komus sie to pyliło :potter: (>ale fajna emotikona), bo watpie aby kupił o 20zł taniej bez gwary na miejscu i uzywke to wzioł.

a tak poza tym to miło ze ktos grajacy w shmupsy zawitał do strefy bijatyk masz klocka z japoni rozumiem ^_^ tez bede kupował ale raczej juz po nowym roku.

 

Z tego co zauważyłem nówki są tylko na X360, ten egzemplarz jest jedyny na PS3. Poza tym stick jest jak nowy, używany 4 razy. Jak zamówisz zza granicy to wyjdzie to drożej (nie wiem gdzie zauważyłeś 299zł, jak cena w detalu to 60GBP) ponieważ dochodzi droższa przesyłka. Wszystko jest w opisie aukcji.

 

Tak, mam X360 japońskiego, sticka kupię tego EX2 Hori. Nie jest to do bijatyk więc super duper nie musi być. Chcę zdążyć i poćwiczyć przed Mushihimesama Futari Ver 1.5, które wychodzi pod koniec listopada. Jeśli jesteś fanem SHMUPów to będzie to region-free, CAVE potwierdził. Czyli śmiało importuj.

 

 

SHMUPów na J-X360 jest kilka: Deathsmiles, Shikigami no Shiro III, Senko no Ronde, Raiden IV & Raiden Fighting Aces, DoDonPachi Dai Ou Jou Black Lable EXTRA (chociaż to chyba jest teraz poprawiane, 5pb s(pipi)iło robotę), OtomediusG. Niedługo chyba Deathsmiles II ma wyjść.

Edytowane przez Castor Krieg
Odnośnik do komentarza

Jakiś czas miałem tego Hori EX 2 i w Ikaruge i takiego innego shmupa (dziewczynkami fioletowymi w mechach sie latało i można było łapać przeciwników na harpun) i odradzam zakup go pod shmupy bo o ile w biajtyki było ok tak w przypadku strzelanin stateczek latał na boki jeden klik w lewo i stateczek już pół metra dalej nie da sę precyzyjnie na tym omijać posisków co bnajwyżej lewo prawo lepiej sie gra 100x na gałce anologowej od xa.

Odnośnik do komentarza

no to tak jakby pytac czy dla tekkena warto kupic PS3

to oczywista oczywistosc

 

a tak na serio to exlusivy tylko klocek poza tym to nie tylko cave ale i treasure - ma byc remake Radiant silvergun a wiez mi ze 70% paternow w wspołczesnych grach to zrzyna i warjacja tego co zrobilo juz treasure (niestey cave to tylko 30% jak dla mnie) i do tego cos nowego zupelnie tworza ciachaczem.

jeszcze grev a grev to obecnie 3 siła po cave i treasure

wez pod uwage ze cave to jedyna obecnie firma co wyzywa z shmupsow nie robiac nic innego tylko arcade 1-2 tytuły na rok (i zawsze za(pipi)iste) nawet taki arcsystem musi co jakis czas dac dupy komus np capcomowi i strzelic kolejnego crapa aby podtrzymac tradycje i aby utrzymac sie na powierzchni.

jest juz conajmniej 8 mocnych tytułow a dojdzie death smiles 2 i tone innych rzeczy poza tym cave bedzie od teraz wsjo portowało wiec nie bedzie wtopy kolejnej.

naprawde warto ale mi sie po prostu nie spieszy te gry moga poczekac i tak gra sie z CPU scena mi nie ucieknie (zakładajkac ze ktos chce gonic SF4 i BB rolftamo) kupiłem teraz PS2 wiec wsiakne pewnie na kilka tyg. no i jeszcze składanke neogeo108 in1 musze zaliczyc wiec odkładam na razie zakup klocka :potter:

 

king nie sflejmuje ci tylko przez wzglad na shmupsy :potter: ale wez ty to allegro dobrze przejzyj , chcesz to sprzedac szybko to radziłbym zrobic jak mowie to jest bardzo dobra rada naprawde. a do shmupsow to suzo indukcyjny felling jak na alalogu ale tryb cyfrowy i jak mawiaja na shmups.org jesli granie na JLF jest jak posowanie luznej pussy to seimitsu jest jak dziewica a suzo jak anal :wub:

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza

a na cholere mi jakas konwersja od microshita jak moge miec oryginalna podrobe :potter:

http://www.jammaboards.com/store/111-in-1-neo-geo-multigame-cartridge/prod_305.html

wow juz jets nowa wersja 111 in 1 trzy nowe gry chyaba poczekam jeszcze az dogonia składanke z pegasusa

od tygodnia mam kabla RGB do superguna wiec teraz to tylko sie juz brandzlowac

bo tak panie graja prawdziwi mezczyzni a tym zniewiesciałmym :kiss: tzeba zosatwic produkt sony i padzika

Odnośnik do komentarza

Czy ten stick ma "bogate wnętrze"? :) Jakie guziki/gałka?

 

Gałka i guziki są fabryczne, chyba Madcatz ma Made in China modelowane na Sanwę, tyle że lepszej jakości niż HORI. Zdjęcia jak to wygląda w środku:

 

http://forums.shoryuken.com/showthread.php?t=162653

 

Jeśli chcesz zapłacić ekstra mam nowiusieńkie 2xczarny OBSF-30 oraz 4xbiały OBSF-30 (kolory identyczne z stickiem, oba Sanwa) oraz JLF-TP-8YT z białą gałkę. Jak chcesz zamienić nie musisz nic lutować, potrzebujesz tylko śrubokrętu. FAQ tutaj:

 

http://forums.shoryuken.com/showthread.php?t=175882

 

Po tym moddingu masz Stick taki jak SFIV Tournament Edition, tylko że taniej i mniejszy (chociaż pewnie puryści zaraz flame dadzą :P )

Odnośnik do komentarza

Krilluch - KTORY TO NAJGORSZY STICK?

 

Jak TE to mozesz zmienic galke na inna japonska, prawie wszystkie z odpowiednimi plytkami wchodza tam. Moze jestes Sanwa-Haterem jak ja i Ornit? My gramy tylko na seimitsu :)

 

@Castor Krieg -> czy ty bedziesz mial tego X'a z plyta Jasper? Czy jakiegos starszego? Jak masz dojscie do Jasperow NTSC-J to daj znac :)

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

jaspera sprzedaje ganijinpunchi spoko ziom znajomy ma od niego i tez jak bede brał to od niego. to japonczyk mieszkajacyw USA na stałe. łatwi gry itp siedzi na shmups.org temat o X360 jap bez problemu znajdzie kazdy jak i uzytkownika, ma dobra opinie.

a WICO pomimo archaicznosci i paru błedow w konstrukcji to i tak najlepsza amerykanska gała bez dwoch zdan w koncu była w MK1 i SF2 poza tym posiadanie tego jest elo w pewnych kregach ortodoxow to jak posiadanie 2CV, radmora 5100, zundappa, zippo itp itd :potter:

Odnośnik do komentarza

Gram na WICO i fakt jest to świetna gałka, na pewno lepiej mi się gra niż na sanwie itp szajsach. Nigdy na niczym nie robiłem szybciej np 2x qcf niż na WICO ale to oczywiście co kto lubi. No i cena tego joysticka jest chyba bardzo niska jak na takie cacko.

 

@kowal

WICO jeszcze produkuje te joysticki bo cos chyba pisałeś, że już nie?

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

WICO zdjeło sie z rynku na poczatku 90lat, wiec sprzet ciezko trafic co za tym idzie potrafi miec chore ceny trzeba polowac na (pipi)aju jak sie chce kupic taniej i modlic sie aby sepy sie nie zleciały.

- wico leaf switch z robotrona srednio 30-60$, ja na ebayu za 20$ strzeliłem 8way, raz widziałem aukcje jak sie pobili o 4way wersje i doszedł do 90$. ja jak chcialem miec wersje 4way po prostu kupiłem luzem bazy do 4way (po 15$) i zakupiłem 8way ktory zazwyczaj jest tanszy.

- WICO P360 w miare realnej wyceny obecnie nie znam bo ich po prostu nie ma od kopy lat ale wychodzi 60-80$. raz kolo wystawił kolejno 3 aukcje po 2 sztuki. pierwsza para poszła za 160$, przebili moj limit 120$ druga aukcja i wygrałem ja za 80$, trzecia aukcja nie pamietam ale tez cos koło 1, kupił je kolo PabloMEX user z SRK był uzytkownik ktory mu dawał 2x tyle plus koszta aukcji co ciekawe nie zgodził sie sprzedac tej zapasowej kopi. burgery od MvC2 moga dac za niego nawet 150$.

- Wico Conical, wyceny nie znam jeden kolo raz chciał je opchnac w kicie naprawczym oficjalnym do SF2 za 28$ sztuka. byly tez w MVSach wg mnie jest najzadszy model np odkad obserwuje Ebay nie wypłyneła zadna sztuka, wersje ta posiadam na stanie tylko dlatego ze to to samo co Conical with improved actuator a rozniacy je actuator (gorszy) znalazłem w stercie arcadowych smieci ktore raz kupiłem

- Improved actuator kupiłem od kola z USA NOSy ktore gdzies ze strychu wydłubał na szczescie nie wiedział co miał w ogole i poszly za kompletne grosze, problem był w tym ze nie chciał wysłac do PL i chciał sprzedac cały karton musiałem słac na 2x do znajomego w USA z MARP replay co mi podbiło koszt. wyceny obecnej nie znam bo ich nigdzie ni ma ale mozna przyjac ta od Conicala zykłego czyli bedzie jakies 24-28$. na ebayu nie wypłyneły od roku wczesniej tylko raz widziałem 2 (niebieski i czerwony) w kicie naprawczym do MK1 nie wiem za ile poszedł bo był kit w komplecie z 2 zasilaczami licznikami i kij wie czym jeszcze wiec poszło jako całosc. raz pojawił sie na allegro to ten czerwony na stronie - szok.

co do wico HAPP ich wzieło łacznie z papierami na prototyp Ultimate ktory juz Happ popełnił niepotrzebnie zreszta mogli ciagnac serie WICO Conical a go tylko dopracowac.

cena po znajomosci nie oddaje tego z czym macie faktycznie doczynienia

Odnośnik do komentarza

Gram na WICO i fakt jest to świetna gałka, na pewno lepiej mi się gra niż na sanwie itp szajsach. Nigdy na niczym nie robiłem szybciej np 2x qcf niż na WICO ale to oczywiście co kto lubi. No i cena tego joysticka jest chyba bardzo niska jak na takie cacko.

 

@kowal

WICO jeszcze produkuje te joysticki bo cos chyba pisałeś, że już nie?

 

Mam podobne odczucia, wszystko wykręca się o wiele łatwiej, ja gram na Wico Improved actuator, który chyba właśnie podchodzi ze złogów Kowala :potter:

Edytowane przez Patoslaw
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...