Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2010


Grzes!ek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Seria PES na PlayStation 2 nie jest rozwijana od szóstej części. Gra będzie tym samym co w PES 2009, tym samym co w PES2008 i PES 6. Tylko z aktualnymi składami i nowym menu.

Temat do zamknięcia ;)

 

Jeśli porównać ostatnie części na ps2 do nextgenowych knotów, które obecnie wychodzą, to wypada się z tego powodu tylko cieszyć.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Moze jestem dziwny, ale nie moge grac w next-genowego PES'a. Za duzo przypadkowosci, utraty pilek, niekontrolowanych zachowan pilkarza itd. Niby to mozna wpisac w poczet realnosci rozgrywki, ale w 10 min. gry jets tego k*&%wsko duzo. Doprowadza mnie to do bialej goraczki, zwlaszcza kiedy za kazdym razem kiedy chce strzelic pilkarzem do putsje bramki z pierwszej pilki, "baran" zawsze ja przyjmuje, a potem oddaje strzal. Gra z pierwszej pilki w PES2010 w wersji Ps3 to jeden wielki random- nad tym elementem gry ma sie zerowa kontrole.

 

Ale wrocmy do tematu. Od wczoraj mam PES2010 (wersja ofkoz na PS2). Jak dla mnie oprawa sie kompletnie nie zmienila (jak widac engine z wersji 2009 wycisnal wszystkie soki). Gameplay tez praktycznie sie nie zmienil- sa male niuanse na in plus, ale caloksztaltu prawie nie zmieniaja. Ja zauwazylem, ze strzelam duzo bramek z "glowki" oraz czesciej odbieram pilke korzystajac z X ( pamietam PES2009, odbior pilki X to byl dramat. Obronca po wcisnieciu X'a nienaturalnie odskakiwal od napastnika albo robil cos dziwnego. W 80% X przy napastniku w okolicach 16 oznaczal utrate bramki). Suma sumarum, jak grales w PES2009, to mozesz powiedziec ze grales w 2010. Malo zmian, ale mozna pograc, jak nie lubisz next-genowej kopaniny. :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...