Skocz do zawartości

Raven


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodam od siebie juggle'a Ravena chyba najsilniejszego bez ściany:

 

CH d/f+3, f,f+3, 1, b+1 !B f,f+3, b+2,4,3+4 90 dmg ( niestety czasami 3+4 nie wchodzi pelne i juggle zabiera 82 dmg)

 

I jeszcze kilka innych juggle'i

 

qcf+2, f+2, b+4,4 !B f+2,4,3+4 55 dmg

 

f,f+3, f,f+3, 1, b+1 !B f,f+3, f,f+4 ( świetny na doprowadzenie do ściany)

 

4~3, f,f+3, 1, b+1, f,f+3, b+2,3, 3+4 71 dmg (koncowe 3+4 nie siedzi całe)

 

CH ws+2, d/f+2,3 , f,f+3, 1, b+1 !B, f, f,f+3, f,f+4 82 dmg ( po b+1 trzeba dosc duzego dasha zrobic ale jest to dosc latwe bo jest bound i mamy duzo czasu)

 

u/f+3, f+2, b+4,4 !B f+2,3,3+4 67 dmg

 

d/f+2, 1,f,f+3 ,1,b+1 !B f,f+3 f,f+3, f,f+4 ( radzę zrobić jedno kolanko po boundzie, bo wsadzenie dwóch jest bardzo trudne)

 

Ściana jest taka sama jak w DR i zawsze w sumie siedzi.

 

Jako dygresję dodam, że nie ma czegoś takiego jak było w DR, że ciosy nie siedzą w jugglach jeśli przeciwnik zrobił SS, teraz wszystko samo się " prostuje" i praktycznie każdy juggle siedzi bez problemu.

Edytowane przez Tundra
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jaki jest największy damage po CH d/f3?

Nie wiem czy największy dm (też 90dm):

ch df+3, ff+3, ff+3, 1, b+1, B!, ff+3, ff+3, ff+4 ;]

 

Trochę trudniejsze standardy to:

ws1, ff+3, 1, b+1, ff+3, ff+3, ff+4

SDW d+3, df+1, 1, b+1, ff+3, ff+3, ff+4

 

Ogólnie na boundy spowodowane b+1 często siedzi ff+3, ff+3, ff+4 co zabiera przyzwoity damage, ale jest dosyć trudne.

 

A drugie pytanko to czy napewno nie ma lepszej ściany niż ta w DR?

Standardowa jest ta sama. Siedzi też 1,2,1+2 (bez bounda na ścianie) oraz b+2,2,3 (po boundzie na ścianie). Jest też inna ściana która zabiera mniej ale po której są ciekawe i zabójcze trapy ;)

Edytowane przez Peter.
Odnośnik do komentarza

90 dmg po CH d/f+3 to raczej maks. Co do b+2,2,3 jako ściana to nie polecam . Nie zawsze siedzi, o ile po normalnym juggle'u owszem siedzi, ale jeśli skończymy juggle'a wczesniej ( np. qcf+2, f+2, b+4,4 i po tym zrobimy z BT f,f+3, które wbija na ścianę) to b+2,2,3 nie siedzi, tylko f+3+4,4,2.

 

Moim zdaniem posadzenie 2 kolanek po boundzie w walce jest raczej niewykonalne. Po ws+1 mozna zrobić 2, 1, f,f+3, f+1, b+1, f,f+3, f+2,4. Albo najłatwiej, ws+1, 2,1 f+1, b+1, f,f+3, f+2,4_f,f+4 ( f,f+4 wbija na ścianę)

 

PS Darusiu kochany, mam już dobrego juggle'a po BT 3+4, U/F,N+4, f,f+3, f+1, b+1, f,f+3, f,f+4 :)

Edytowane przez Tundra
Odnośnik do komentarza

Z tego co zawuażyłem to b+2,2,3 siedzi zawsze po boundzie na ścianie. Jak normalnie rzucasz na ścianę (bez bounda) to najsilniejsze i pewne jest 12,1+2 lub też f+3+4,4,2 (siedzi zawsze, chyba że będzie dziwny kąt)

 

Moim zdaniem posadzenie 2 kolanek po boundzie w walce jest raczej niewykonalne.

Dobrze że napisałeś "moim zdaniem" oraz "raczej" :)

Odnośnik do komentarza

Napisałem kiedy b+2,2,3 nie siedzi, normalnie wejdzie. A co do dwóch kolanek, ja nie mówię ze się nie da w ogóle zrobić, ale sadzić to w walce regularnie jest bardzo trudno (mówię oczywiście o normalnej postaci), i wole robić łatwiejszą wersję. To, że się zrobi to czasami na practise nie znaczy, że w walce Ci będzie cały czas wychodzić. Ale z chęcią zobaczę, jakie "łatwo" Ci to wchodzi....

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze: nie napisałem że jest to łatwe. Po drugie: nie napisałem że trzaskam to z nie wiadomo jaką skutecznością, aczkolwiek w vs nie jest to dla mnie niewykonalne. Po trzecie: są i były znacznie trudniejsze versusowe rzeczy, np. w t5 ff+3,1,ff+3,1,ff+3,2,4 ravena było wg mnie bardziej wymagające. Ty za to napisałeś że "raczej" dwa kolanka po boundzie są niewykonalne, co w moim przekonaniu jest nieprawdą. Z tego też powodu dodałem swoje 3 grosze :)

 

Aby nie było offtopu: w jugglu po zapadnięciu się areny z tego co sprawdzałem siedzi: db+2,1, ff+3, ff+4. Po CH b+1 gwarantem jest f+2,3 (siedzi też 4 tak jak w dr, ale f+2,3 jest mocniejsze).

Odnośnik do komentarza

Wątpię aby to siedziało.

 

Ciekawe rzeczy dzieją się jak wsadzisz ub+1~f w jugglu, po jednym tech rollu przeważnie siedzi techtrap, ale czasami postać przeciwnika cudownie się teleportuje :] Za to na ścianie po boundzie f+1+2 nie ma już takiego randomu i tam już techtrapy siedzą z większym prawdopodobieństwem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...