Skocz do zawartości

Centrum kodów promocyjnych - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm ja też mam problem wpisuje login i hasło tak jak mi podano i otrzymuje komunikat ze nie moge zalogowac sie na to konto :( czy robie cos nie tak ??chodzi mi kod do gow 3.

pewnie znów ktoś zmienił hasło. Proszę jeszcze raz o dane, chciałem na drugiej konsoli i już nie działa.

Proszę nie robić paniki, konto działa normalnie :)

 

witam bardzo proszę o dostęp do demka God of War 3 :) z góry dzięki ;)

Sprawdź PM.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam.

Próbowałem już na wiele sposobów, nawet rozważałem kupno kodu (tak byłem zdesperowany ) aż trafiłem tutaj..

Bardzo bym prosił o kod na demko God of War III. Każda część Kratosa jak dotychczas spędzała mi sen z powiek, mam nadzieje że z tą częścią będzie tak samo.

Z góry wielkie dzięki! ;)

 

P.S. Mogę udostępnić jeden kod na demo Heavy Rain, dajcie znać jeśli ktoś potrzebuje

Odnośnik do komentarza

Witam.

Próbowałem już na wiele sposobów, nawet rozważałem kupno kodu (tak byłem zdesperowany ) aż trafiłem tutaj..

Bardzo bym prosił o kod na demko God of War III. Każda część Kratosa jak dotychczas spędzała mi sen z powiek, mam nadzieje że z tą częścią będzie tak samo.

Z góry wielkie dzięki! ;)

 

P.S. Mogę udostępnić jeden kod na demo Heavy Rain, dajcie znać jeśli ktoś potrzebuje

Witam. Byłbym wdzięczny za udostępnienie kodu na demo GoW3:rolleyes:

Sprawdźcie wiadomości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Square, wielkie dzięki za to, że udostępniasz nam te dema. Dzięki Tobie możemy zobaczyć te wszystkie hity w akcji. Wielki szacun dla Ciebie :thumbsup:

 

Nie wiem jak mogę Ci podziękować. Hmm, już mam!

 

W prawym dolnym rogu każdego Twojego posta znajduje się możliwość wyrażenia mojej wdzięczności Plusik już leci ;)

Wielkie dzięki również.

 

 

 

 

Witam 

 

Czy także mógłbym prosic o kod do God Of War III 

 

Z góry bardzo Dziękuje :) pozdro

Witam. Wiem ze jestem daleko w tyle ale moze jeszcze znajdzie sie 1 kod do GoW III. Z gory dziekowka;)

Czy ja mógłbym również prosić o kod do GOW'a?

Sprawdźcie wiadomości.

  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Dzięki wielkie Square! Jak Ty to robisz? Tak bezinteresownie, parę razy dziennie musisz wejść, żeby innym za darmo rozdawać.

Pełen szacunek! :)

Nie ma w tym nic trudnego, jak już jestem na forum to można poświęcić te pół minuty i uszczęsliwić kogoś :thumbsup: Na początku miałem obawy do tego że ktoś szybko zmieni hasło tak jak to było z wcześniejszymi kontami, ale już 1,5 miesiąca za nami i konto ma się świetnie, oby do premiery :)

 

Bardzo bym prosił o namiary na demko GOW 3. Z góry serdecznie dziękuję.

Sprawdź PW.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...