Skocz do zawartości

Centrum kodów promocyjnych - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma może ktoś zbędnego kodu z kolekcjonerki Heavy Rain, na epizod w którym gramy zabójcą origami :)? Jeśli tak to byłbym wdzięczny o udostępnienie konta, albo odstąpienie kodu ;)

 

Ten epizod jeszcze nie jest dostępny. Na razie można ściągać tylko pierwszy dodatek z Madison a ten dodatek o którym mówisz ma być trzecim dodatkiem

(drugi ma być wyjaśniać dlaczego Jaiden ćpa)

 

Odnośnik do komentarza

Aha, czyli ten z Madison to jest ten epizod z kolekcjonerki, czy jest on jakiś płatny? Jeśli kolekcjonerka, to może ktoś się podzielić :)?

Czy to jest temat o HR? Nie. I wątpię, by ktoś odstąpił Ci za bóg zapłać slot na swoim głównym koncie, na którym wykorzystał kod. To nie beta czy demo, że można je sobie rozdawać. Dodatkowy episod będziesz mógł za jakiś czas kupić na PSS. Posiadacze kolekcjonerki mają wcześniej i za frajer.

 

+ Dodał MODERATOR
Jakoś niebawem zresetuje ten temat, bo nie chce mi się ręcznie go czyścić. Zasad z pierwszego posta nie będzie, bo i tak nikt się tego nie trzymał. Jak macie sugestie, to pisać. Jeśli nie, to zrobię po swojemu i nie będzie można jęczeć o kody od tak sobie. ;]
Odnośnik do komentarza

Jak pisałem wcześniej, jeżeli będzie podobna akcja jak z demem God of War 3, to mogę rozdawać dostęp :).

Myśle że cała akcja przebiegała sprawnie, czyli osoby zainteresowane otrzymywały szybko passy do konta, a dodatkowo to jedno konto przetrwało 2 miesiące, co już wg mnie jest dużym sukcesem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to co Ty tu robiłeś, to jest fenomenalna robota i takich akcji blokować nie będę. To jasne. Ale chodzi mi raczej o te jednorazowe kody, które każdy by ciał dostać, ale nikt nie chce oddać. Proporcja postów proszących do dających to 100:1. Wkurzające. Co innego patrzeć jak ludzie proszą i zaraz dostają, jeszcze nawet niektórzy grzecznie podziękują, niż jak wszyscy rzucają "ja chce kod!!11one", a kodów nima, bo trzeba się o nie postarać.

 

Myślę, że ten temat będzie bardziej quasi-informacyjny. Tzn. jak tylko szykuje się jakaś akcja z kodami jednorodzonymi, to tutaj będzie krótka instrukcja jak i gdzie się załapać i ewentualnie jak ktoś będzie miał zbędny, to można będzie wrzucić. Bez żadnych kolejek i proszenia, bo z tego pożytku i tak nie było.

No i oczywiście akcje takie jak Twoja.

Odnośnik do komentarza

No to jedyny chyba sposób, żeby nie męczyć się z usuwaniem postów (a zostawić jakiś dowód że coś się działo :whistling: ), to zamykanie tematu na okres 'bezkodowy'. A jak ktoś będzie chciał coś udostępnić, to może na PM wysłać odpowiednią informacje z prośbą o otwarcie tematu, no i jakby miała być jakaś akcja.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

niedlugo ma byc nowe demo lost planet 2

ktore bedzie dostepne wcześniej "na kody"

http://www.ps3site.pl/nadchodzi-kolejne-demo-lost-planet-2/41113/

 

nie jestem znawca w tym temacie - jakie są sposoby zeby zwiekszyc szanse dostania takiego kodu?

kiedyś z tego co wiem trzeba bylo miec newsletter czy coś zeby dostac kod na demo gow3, czy to wlasnie tego typu?

co musze zalozyc? :>

Odnośnik do komentarza

dzięki za info, niestety nie udalo mi sie w pełni skorzystać

 

ostatnie 3 dni ich strona praktycznie nie działała, gdy w koncu udalo mi sie zarejestrować , to okazlo sie ze "coś nie działa, przyjdz jutro" , a dziś siedze caly dzień tam i nie nie działa - jak klikam że chce kod to mnie wywala na główną (inni też tak mają i żalą sie na ich forum)

 

wiec jeśli ktoś ma zbędny kod albo zna inne sposoby na ich zdobycie to bede wdzieczny za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...