Skocz do zawartości

Centrum kodów promocyjnych - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hej Square może mialbyś kodzik na betę dla MOH dla ziomka z Tychów:)

pozdrawiam

Jak pisałem wcześniej, beta aktywuje konto, 5 miejsc już zajętych, a szkoda.

Miałem tylko jeden kod.

 

 

Nie czaje tego systemu. Beta ma za zadanie wyeliminowanie róznorakich błędów itp, a tu odstawiają takie cyrki z dostępnością, jakby robili nam łaske, że możemy pograć wcześniej w zbugowaną wersje. Kody do preorderów, śmieszna ilość ogólnodostępnych kodów, aktywowanie slotów czy tez inne 24 godzinne przerwy. Śmiechu warte.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Sposób na zdobycie kodu do NOH:

wpiszcie swój e-mail na stronie "http://www.commandandconquer.com/de/news/spiel-die-open-beta" z której dostaniecie

kod do bety Command and Conquer 4 który następnie wklejcie na stronie "http://www.medalofhonor.com/beta"

Z tego co udało mi się tam wyczytać to na chwilę obecną kodów już nie ma. Mają być dostępne w ciągu tygodnia lub dwóch.

Odnośnik do komentarza

A ja dodam, że aby uruchomić bete trzeba być zalogowanym na koncie z którego została ona pobrana. Dodatkowo trzeba poczekać 24h aby uruchomić ją na innej konsoli. Beta trwa do końca lipca.

Wiadomość dla ekipy, która dostała ode mnie dostęp (Tomek P. Gilek, Zajcik i Pleju): hasło do konta zostało zmienione.

Jak tylko będzie można odpalić bete (21.06) sprawdze sobie co i jak, po czym dostęp poleci do Tomka, bo był pierwszy w kolejności. Od niego zależy czy przekaże wam nowe hasło jak już zagra.

Niestety EA skutecznie utrudnia pomoc w testach.

Odnośnik do komentarza

A ja dodam, że aby uruchomić bete trzeba być zalogowanym na koncie z którego została ona pobrana. Dodatkowo trzeba poczekać 24h aby uruchomić ją na innej konsoli. Beta trwa do końca lipca.

Wiadomość dla ekipy, która dostała ode mnie dostęp (Tomek P. Gilek, Zajcik i Pleju): hasło do konta zostało zmienione.

Jak tylko będzie można odpalić bete (21.06) sprawdze sobie co i jak, po czym dostęp poleci do Tomka, bo był pierwszy w kolejności. Od niego zależy czy przekaże wam nowe hasło jak już zagra.

Niestety EA skutecznie utrudnia pomoc w testach.

 

Jak znam życie to beta będzie przypisana do konta. Niestety nic z tego. Tylko kod będzie można wykorzystać.

 

Co Ty nie powiesz

Odnośnik do komentarza

Mam do rozdania jeden kod do bety Medal of Honor. By było uczciwie, postanowiłem go rozdać jako nagrodę w konkursie.

 

Należy odpowiedzieć na trzy pytania i odpowiedzi wysłać do mnie w PW. Kto pierwszy ten lepszy.

 

Pytania konkursowe:

 

1. Jakie studio odpowiada za grę Medal of Honor?

2. Ilu osobowe demo zostało zaprezentowane na konferencji EA poczas E3 2010?

3. Jak nazywa się ten gość:

 

zrzutekranu20100620godzd.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...