Jump to content

da$io

Użytkownicy
 • Content Count

  1774
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

107 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  dasioPL
 • PSN ID:
  dasio_PL

Recent Profile Visitors

1795 profile views
 1. Proponuję nie lekceważyć siły z nad Wisły - Kornik drukarz nie powiedział ostatniego słowa....
 2. Tak, już jestem pewny. Ameryka to trzeci świat.
 3. Przykro mi stary. W związku można być asertywnym. Spróbuj.
 4. "Wygląd konsoli się nie liczy bo chowam ją w szafce". Większych bzdur nie czytałem....
 5. da$io

  The Last of Us Part II

  "....jest taki jakiś ogólny trend na forum, że przy okazji każdej dużej i popularnej produkcji niemalże regularnie raz na dwie-trzy strony pojawiają się te same osoby, żeby napisać jedno, no max dwa zdania o tym, jak bardzo za(pipi)ista i przełomowa to będzie gra i tylko to ich interesuje ? no dobra, pytanie retoryczne - jest taki trend. to wynika z jakiejś wewnętrznej potrzeby rozniecania cudzego entuzjazmu i oznajmienia własnej egzaltacji na znak dowodu....no właśnie, czego?..."
 6. Doświadczony "super pokazami" next genowych wypieków nie oczekuję zbyt wiele. Microsoft miał szansę ale zdupczył prezentacją teaserów. Jak głównym bohaterem będzie Fishing Simulator to nie zdziwię się zbytnio.
 7. da$io

  Ghost of Tsushima

  Najlepsza część, więc szacunek! Poz tym Duch z japońskiej puszczy jawił się jako lite'owa wersja Sekiro a tu open lasy... Tych mistrzów co to wiedzą wszystko przed prezentacją proszę o namiary na szóstkę w dużym lotku...
 8. da$io

  Ghost of Tsushima

  Właśnie dlatego jest o jedna z najlepiej opłacanych branż gdyż płaci się ludziom za dobre pomysły, nowatorskie podejście, przekonstruowanie czegoś znanego doskonale w takich sposób, by wydawało się niespotykanym.
 9. da$io

  Dying Light 2

  Branża chyba ma wspólne cechy dla gości, którzy, powiedzmy osiągnęli sukces. Stają się megalomanami i zakochanymi w sobie ignorantami a potem gdy dochodzi do nich rzeczywistość, jest już za późno. Cliff wiesz o czym piszę? Pomijam fakt, że za nazwanie mnie debilem gość zmieniłby ksywę na "Smutny". Ponadto zatrudniasz człowieka od scenariusza i robisz wszystko by nie był dobry? Ehhhhh...
 10. da$io

  The Last of Us Part II

  Niestety rozmijamy się w rozumieniu słowa "genialny". Proponowałbym je zachować na coś faktycznie godnego tej nazwy.
 11. da$io

  The Last of Us Part II

  Bądźmy uczciwi i szczerzy, ta gra nie ma za(pipi)istych trailerów.
 12. da$io

  The Last of Us Part II

  Lubię ten poziom para-akceptacji otaczającej rzeczywistości rodem z gimnazjum. Umięśniona laska to dla mnie Maria Andrejczyk a nie jakiś babochłop z krwiożerczym feminizmem na ustach.
 13. da$io

  The Last of Us Part II

  Proponowałbym nie pisać po używkach...
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.