Jump to content

da$io

Użytkownicy
 • Content Count

  1620
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Dobry człowiek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  dasioPL
 • PSN ID:
  dasio_PL

Recent Profile Visitors

1527 profile views
 1. da$io

  Anthem

  Za 5 dych grzech nie wziąć. Strzelanie jest naprawdę dobre aż mi się stare Mass Effecty przypomniały. Czuć power i satysfakcję. W sumie niewiele zabrakło do sukcesu bo tylko dobrej historii Więc jak coś Bioware to idźcie w strzelanki, w RPGi już nie.
 2. da$io

  Death Stranding

  "...is not for everyone" czuję rozstrzał od 5 do 11/10.
 3. Mam nadzieję, że to nie jest zwiastun nowej linii designerskiej Sony? Devkit devkitem ale wcześniej nawet te developerskie pudła wyglądały ładniej.
 4. Warto za niecałe trzy stówki brać Xboxa Łan wersja pierwsza - gruba i czarna? Do ogrania Forza 4 i Girsy 5.
 5. Wszyscy jadą po tym Zielińskim ale tak na serio dzisiaj miał szanse ujeżdżać tych Łotyszów jak byki na rodeo, nic by w tym nie stracił , ryzyko niewielkie ale wyglądał bardzo biednie dziś. On faktycznie ma mentalność 5 latka. To raczej nie mit. Grosicki z kolei niesamowita fantazja aż ciało nie nadążało. Co na to Truskawa? W niedzielę czuję ciężki mecz bo Macedonia własnie rozłożyła naszego ostatniego Nemesisa.
 6. No nie wiem... Taki Killzone Shadowfall nadal wygląda za(pipi)iście jak na początek generacji. Przy takim PSX różnica pomiędzy grami na premierę a tymi z końca generacji była ogromna. Przy każdej kolejnej te różnice nie były tak wielkie ale to z uwagi na specyfikację samego sprzętu, wolniej się to rozwija niż kiedyś i takich diametralnych różnic już nie widać. Sony chwali się SSD a potem wcisną 500 giga gdy jedna gra będzie zajmować lekko 100. Poza tym wsteczna kompatybilność: niby walczą ale znając życie nie o graczy tylko o kasę i żeby nie wymyślili, że tylko gry cyfrowe będą jej podlegać.
 7. Jutro się okaże czy rozumie i jak potężny ma wpływ na Polską Piłkę
 8. da$io

  The Last of Us Part II

  Najlepszy trailer.To do lutego.
 9. Ten CoD to najlepsze lekarstwo na focha na jakiegokolwiek Battlefielda. Plastik fantastik
 10. da$io

  Death Stranding

  ...tylko żeby tak nie zostało do końca gry. Ciekawość, to rzuci ludzi do zakupu tej gry. W końcu okaże się, czy jest tam drugie dno czy płytkie bagno.
 11. Amerykańskie nastolaty z przegiętym do granic absurdu ADHD będą zadowolone. Reszta już nie.
 12. da$io

  Death Stranding

  Tak bo to Zelda i Nintendo.Oni mogą a inni już nie bo to nie rewolucyjne.
 13. da$io

  Greedfall

  Widziałem to "cudo" na PC. Grafika słaba jak ja nie mogę. Animacja drętwa, postacie jak ciosane z drewna. System walki też sztywny jak pal Azji. Ja wiem, że to nie kandydat na grę roku ale poziom PS3 na koniec żywota PS4 to chyba mocno słabo? Mi skutecznie się odechciało. PS.Na Filmikach ta gra wygląda co najmniej z 10x lepiej.
 14. da$io

  Death Stranding

  Człowiek się zastanawia: przecież tam COŚ musi być jeszcze? Prawda?...PRAWDA?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.