Jump to content

da$io

Użytkownicy
 • Content Count

  1820
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

110 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  dasioPL
 • PSN ID:
  dasio_PL

Recent Profile Visitors

1983 profile views
 1. To też jest wybitnie dobre. Uratowanie życia. Poświęcenia ludzkości. Dla niej, a ona strzela focha jakby jej ostatnie tampony ukradł.
 2. da$io

  The Last of Us Part II

  Butcher? Autorytet taki sam jak te pejdupaje...
 3. da$io

  The Last of Us Part II

  Być może to jest bardziej skomplikowane i po prostu nie będzie już kolejnych przygód Ellie i Drake’a. Wielu nie miałoby nic przeciwko bo ile można to ciągnąć.
 4. da$io

  The Last of Us Part II

  „Chciałbym poznać wątek randoma uwolnionego z klatki...” Cockman: potrzymaj mi piwo! Jezu, niektórych pięknie ponosi....
 5. No widzisz. Nic nie zrozumiałeś. Gdybyś się zagłębił zrozumiałbyś moje pytania.
 6. Końcówka wlecze się niemiłosiernie. Watek Abby przekombinowany, jakby przygód z Chińczykiem nie było wiele byśmy nie stracili. I ten obóz grzechotników?Po co się pytam? Tommy też honorowy gość, brata mu ubili a on prosi 40 kilo o dokończenie zemsty. Z fajnej, osobistej i kameralnej przygody zrobili strzelankę na tony. No nic.Joela zawsze szkoda. Bujaj się Cockman
 7. Jakiej prawdy? Objawionej?
 8. Cockman całą grę wciska nam żeby nie oceniać ludzi po pierwszych pięciu minutach. Abby w ogóle jest super, uczuciowa niepoprawna romantyczka. Musiala TO zrobić bo kochała ojca. To, że każdy odpowiedzialny ojciec postąpiłby jak Joel już tu trochę nie pasuje. Jednak można jeszcze tyle historii opowiedzieć: Mel, Owen, mały Chinczyk, gość wydający burrito lub zwykły strażnik i jego rozterki. Ja już nie będę tego ciekawy ale może ktoś się skusi? Za defraudację fantastycznego potencjału jaki się narodził dałbym tym cymbałom 1 na metacritic ale to już niewiele zmieni.
 9. Pewnie bezpodstawnie wymyślili bo taka Abby to przecież standard w świecie kobiet, tylko mniej urodziwa...
 10. No i to jest tak głupie, że nie ogarniam. Można zrobić kobietę o wyglądzie kobiety, której z przyjemnością się nienawidzi. Scena seksu? Cockman chyba nie zna słowa subtelność. Tanie to wszystko. Ale sposób na zamknięcie mordy recenzentom jest. Wprowadzić tematy, których nie warto krytykować i pyk same dyszki.
 11. da$io

  The Last of Us Part II

  Hideo w Death Standing dał jednak czadu a byłem sceptyczny. Mimo to musiał trzasnąć wcześniej 5 części MGS'a by się oczyścić. Tak więc Ellie sobie jeszcze pośmiga. Przez dwie generacje...
 12. da$io

  The Last of Us Part II

  To ja się pytam w co grali recenzenci co tak ochoczo okrzyknęli najdojrzalszą fabułą ever?
 13. da$io

  The Last of Us Part II

  No to Faka zmarnowałeś co najmniej 10h życia Wyjaśni się czemu Abby wygląda jakby wpadła do kociołka testosteronu czy to na zasadzie: bo Cockman tak chciał?
 14. da$io

  The Last of Us Part II

  Gdy chowasz się w kawałku łopianu, dusisz typa po czym wszyscy dostają 6 zmysłu i wędrują wprost na Ciebie. Nie daj boże wpadnij na pomysł ominięcia wszystkich i ucieczki. Shot w plecy niewiadomoodkogo.
 15. Nie rozumiem pozbycia się Joela. Jedyneczka była wyjątkowa właśnie z uwagi na tą niezwykłą relację. Cockman się go szybko pozbywa, chce wzbudzić złość ale to jest giereczka, wiec złość na Abby mija na jakieś kilkanaście godzin bo trzeba przebić przez hordy truposzy i pseudowojaków.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.