November 7, 200916 yr przyznam szczerze, że pierwsze zajawki zapowiadały przeciętniaka w najlepszym wypadku. natomiast najnowszy trailer pokazał, że gra może być naprawdę rześka. pewnie żaden killer, ale myślę, że można spodziewać się sporo solidnego strzelania. wygląda, że w końcu jakiś tytuł od Capcom, który mnie nie zawiedzie... od czasów RE4, nie zagrałem od nich w nic naprawdę godnego uwagi (nie grałem w SF4). o tym filmie mowa... http://www.gametrailers.com/video/preview-hd-dark-void/58700
November 15, 200916 yr No muszę przyznać, że rzeczywiście wygląda to ciekawie. Szkoda, że w filmiku nie pokazano bardziej urozmaiconych miejscówek i no gra ewidentnie wymaga jeszcze szlifów. Będę miał na oku ten tytuł, jednak nie premierę nie dostaną moich pieniędzy Czy wam też wydaje się, że główny bohater ma facjatę jak goguś trochę? Wygląda jak piekarz z piekarni za rogiem Nawet zabawnie
November 16, 200916 yr Sadze ze to bedzie do pogrania gdy nic ciekawego nie bedzie. Mnie tam te latanie na jetpacku nie urzeklo czy element strzelaninkowy. Pewnie pojdzie bo gra ma z tego co widac proste osiagnia - graj a same wpadne w wiekszosci jak przy Borderlands
January 6, 201016 yr Author pisząc za x360a.org dziś będzie dostępne do pobrania demo gry Dark Void. Capcom musi być przekonany co do jakości swojej, skoro zdecydował się wypuścić demo przed premierą. mnie to cokolwiek cieszy, bo po cichu liczę na tą grę.... http://www.xbox360achievements.org/news/news-4117-Dark-Void-Demo-On-Xbox-Live-Tomorrow.html
January 6, 201016 yr Zassałem. Zagrałem. Skasowałem. Nie podpasowała mi mechanika gry w ogóle. Jakoś tak topornie się lata i nie sprawia to za grosz przyjemności. Kto co lubi ja gry na pewno nie zakupie.
January 6, 201016 yr Mam dokładnie te same odczucia co Mango0700. Liczyłem na lepsze rozwiązanie co do latania i ogólnie feelingu z gry. Nie miałem za grosz przyjemności z grania a raczej męczarni ze sterowaniem. Demo totalnie do mnie nie przemawia.
January 6, 201016 yr Pierwsze oceny przed demem prezentowaly sie na poziomie 50-60%. Kolejny fail Capcomu po Bionic Comnando
January 6, 201016 yr Author faktycznie sterowanie dosyć toporne... ale da się przyzwyczaić. latanie wypada jednak dużo lepiej niż chodzenie. dziwnie się przykleja do osłon X ; ] gra ma lekki klimat, co mi akurat odpowiada. ja po grę na pewno sięgnę, ale za pół ceny. na wakacje jak już największe hiciory będą ograne, można się pobawić właśnie w taką lekką gierkę.
January 21, 201016 yr Pierwsze oceny przed demem prezentowaly sie na poziomie 50-60%. Kolejny fail Capcomu po Bionic Comnando a co ty chcesz od Bionica? solidny tytuł, fakt że wodotrysków to tam nie ma czy tylko ja mam wrażenie że DV to Crimson Skies w nowym opakowaniu? nawet konstrukcja niektórych misji jest wręcz kropa w kropę - jak np. ta z demka
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.