Skocz do zawartości

Kino domowe do PlayStation3


buchi86

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM

 

Chciał bym zakupic zestaw kina domowego do PS3. Nie chodzi mi o dobry odtwarzacz bo od tego mam konsole tylko o dobry dzwięk i żeby radyjko było. Generalnie chcę się wyrobic w cenie do 2000zł.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

 

Ps. Nie preferuje żadnej marki, myślałem o sony ale to chyba czyste fanbojstwo .

Ps.2 Jest szansa w tej cenie na namiastke dzwięku HD?

Ps.3 Nie jestem AudioFilem, poprostu chcę miec dobry jak na standardowe wymagania dzwięk przestrzenny zwłaszcza w grach i troche w filmach. Nie będę się zalewał łzami jak nie wyjdzie mi jakiś jeden ton ale chciał bym słyszec dzwięki z każdej strony i żeby jego jakośc nie gryzła w uszy.

Edytowane przez buchi86
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Z "plastików" do 2 tysięcy najlepiej zagra Panasonic SC-PT860 i Sony DA-VDZ 780, aczkolwiem bardziej poleciłbym to pierwsze, ze względu na lepszy subwoofer. Zestaw Sony ma jakościowo lepsze plastiki, jeśli chodzi o funkcjonalność to praktycznie to samo. Panas kupisz za ok 1400-1500 zł, Sony z tego co kojarzę podejdzie pod 2tyś. Oba zestawy mają wejście optyczne. LG i Samsungi odpuść sobie z miejsca, tak samo jak "drewniane" Sony oparte na glosnikach 4600 albo 6600.

 

Byłoby fajnie gdybyś dozbierał trochę pieniędzy i skusił się na zestaw z prawdziwego zdarzenia:

 

http://allegro.pl/item798092475_onkyo_307_406_quadral_quintas_500_sklep_wroclaw.html

 

Ostatnio takie zestawy sprzedawałem po 2600zł.

Odnośnik do komentarza

WITAM

 

Chciał bym zakupic zestaw kina domowego do PS3. Nie chodzi mi o dobry odtwarzacz bo od tego mam konsole tylko o dobry dzwięk i żeby radyjko było. Generalnie chcę się wyrobic w cenie do 2000zł.

Z góry dzięki za podpowiedzi.

 

Ps. Nie preferuje żadnej marki, myślałem o sony ale to chyba czyste fanbojstwo .

Ps.2 Jest szansa w tej cenie na namiastke dzwięku HD?

Ps.3 Nie jestem AudioFilem, poprostu chcę miec dobry jak na standardowe wymagania dzwięk przestrzenny zwłaszcza w grach i troche w filmach. Nie będę się zalewał łzami jak nie wyjdzie mi jakiś jeden ton ale chciał bym słyszec dzwięki z każdej strony i żeby jego jakośc nie gryzła w uszy.

Fajnie by było mieć zestaw za 2800zł ale masz 2000zł więc proponuję ci to:

 

http://www.allegro.pl/item805939755_jamo_s_416_hcs_3_audio_24land_sklep_bydgoszcz.html#gallery - głośniki 5.0

http://www.allegro.pl/item808934612_centrum_onkyo_tx_sr_307_txsr307_salon_w_wa.html - i trzystasiódemka, którą proponował w zestawie Pajda Takie coś zagra już całkiem ciekawie.

 

Nie masz super wygórowanych wymagań, jesteś zwykłym userem który chciałby mieć porządne DD lub DTS, więc ten ci to zapewni.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 6 miesięcy później...

Witam. Temat stary ale nie będę zakładał nowego tylko spróbuję podbić ten. Więc jak powyżej chciałbym zakupić zestaw WYŁĄCZNIE do gier, większość zestawów w tej chwili sprzedawana jest z playerami który jest Mi całkowicie zbędny. Znalazłem dwa interesujące mnie zestawiki http://www.eu.onkyo.com/products/HT-S5205.html i 7.1 http://www.superfi.co.uk/index.cfm/page/moreinfo.cfm/Product_ID/6570

Ten 7.1 to jeden z tańszych jakie znalazłem jeżeli chodzi o tak rozbudowany zestaw i w związku z tym moje pytanie a w sumie dwa. Czy ten zestaw wart jest uwagi pod kątem cena-jakość (zauważyłem że na forum jest paru maniaków audio może ktoś miał do czynienia z głośnikami Samsunga bo Ja szczerze mówiąc nigdy nic tej firmy nie miałem). A drugie pytanko to czy warto w ogóle sobie zaprzątać głowę zestawami 7.1 pod kątem grania? Czy nie jest to trochę na wyrost jak to ma miejsce z odbiornikami full HD w przypadku konsol, na które gier w takiej rozdziałce jest 5 na krzyż?

Onkyo jawi się Mi się jako firma robiąca dobry sprzęt audio ale też nie wiem czy to nie jest już pieśń przeszłości w erze gdy wszyscy tłuką swoje produkty rączkami małych chińczyków. :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.