Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące transferu danych.


Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nic o tym na forum, dlatego piszę taki temat.

 

Otóż mam następujące pytanie. Jestem posiadaczem Xboxa 360 w wersji premium. Rok temu dokupiłem do niego dysk 120 Gb. Posiadam więc ten kabel to przenoszenia danych z dysku 20 Gb na 120. Teraz mam szanse stać się posiadaczem Xboxa w wersji Elite. I moje pytanie jest następujące - czy używając tego samego kabla mogę przenieść dane z mojego starego dysku 120Gb na dysk Elite? Słyszałem, że to możliwe. Jeśli nie można tak to czy jest jakiś inny sposób?

 

Jeśli był już taki temat to przepraszam:P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rozumiem że przy pomocy czegoś takiego

 

http://allegro.pl/item815296113_hard_drive_transfer_transfer_danych_promocja.html

 

mogę przegrać sobie wszystkie dane z mojego starego dysku 20GB na nowy 120GB bez konieczności podpinania ich pod komputer, wystarczy zę będę postępował tak jak podane jest to w tym miejscu

 

http://support.microsoft.com/kb/937279

 

Pzdr @ll

Odnośnik do komentarza

na premiuma 60GB tez by dali, a mysle ze nawet jakby zagadac to i na kazda konsole z dyskiem

po prostu mowic ze stara konsola padla, kupilo sie nowa i chce sie przeniesc dane ze starego dysku na nowy

wszystko kwestia trafienia na odpowiednia osobe na infolinii :)

 

a postepujac troche nagannie, czego nie mozna uznac za sposob polecany bo jest naganny ale praktykowany przez co niektorych np. do wyludzania padow w MS, to jak juz chca koniecznie zeby to byl elite, to w dowolnym sklepie typu MM mozna sobie zajrzeć nr seryjny i nim poslugiwac sie przy zamawianiu takiego transferkita

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Wywnioskowałem z tego co mówi SierraPl, że dostałeś bana i teraz chcesz przenieść dane na nowy dysk. Obawiam się, że to chyba nic nie da. O ile się nie mylę, to po zbanowaniu wszystkie dane na Twoim dysku staną się nieczytelne dla innej konsoli. Tyle wiem od kolegi, bo sam nie piracę, więc nie mam takich zmartwień.

Odnośnik do komentarza
a postepujac troche nagannie (...) mozna sobie zajrzeć nr seryjny i nim poslugiwac sie przy zamawianiu takiego transferkita
Nie trochę, ale bardzo nagannie, bo to jest bandycka kradzież, a przyszły nabywca tego X-a jest okradziony z gwarancji (bo już zarejestrowana), a że niemal 100% X-ów się psuje to niemal pewne jest skorzystanie z gwarancji. Wtedy tylko sprawę na policję i do prokuratury, zaś dane złodzieja są jawne (bo kradł na swój adres) :) Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...