Skocz do zawartości

The Prisoner


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Już w listopadzie na kanale AMC ("Mad Men", "Breaking Bad") nastąpi najbardziej oczekiwane przeze mnie wydarzenie telewizyjne roku - 6-odcinkowy remake klasycznego serialu s-f z lat sześćdziesiątych, który zrewolucjonizował gatunek (podobno). W telegraficznym skrócie opowiada on o tajnym agencie uwięzionym w sztucznie stworzonym miasteczku na środku bezkresnej pustyni, które zdaje się być jakimś rodzajem eksperymentu psychologicznego. W roli głównego master-minda sir. Ian McKellen (Gandalf, Magneto), w tytułowego więźnia zaś wcieli się James Caviezel (Jezus Chrystus). Na tegorocznym Comic-Conie zadebiutował obszerny, 9-minutowy zwiastun:

 

http://www.youtube.com/watch?v=1hga8WxVQEY&feature=related

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zobaczyłem 2 pierwsze epy i jestem pod ogromnym wrażeniem. Fabuła, zagadki, obsada, muzyka, klimat - wszystko jest świetne. Podczas oglądania nie ma uczucia nudy, nieustannie dzieje się coś ciekawego, nie ma "zapychaczy" i chyba dlatego serial ma tylko 6 epów.

 

Na chwilę obecną najlepsza premiera tego roku.

 

Ktoś wie czy będą jakieś nowe sezony?

Odnośnik do komentarza

Dobra ku.rwa - wszystko fajniezaje.biście, ale nie wiem czy zwróciliscię uwagę, ze dałem linka do istniejącego juz tematu. Ja tu się produkuje z krótkim opisem co by zachęcić brać forumową do "Prisonera" a tu nawet zadnego "CZEKAM/JARAM SIĘ"... No, ale kiedy znany z oceniania w dziesięciostopniowej skali kazdego odcinka "Lost" Figaro raczy wkleić link do trailera do od razu wysyp postów.

 

Ładnie macie, zawiodłem się na was...

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...