Jump to content

Transfer danych, a nowe osiągnięcia

Recommended Posts

Witam, ostatnio przenosiłem dane z dysku 20Gb na dysk 60Gb za pomocą karty pamięci. Przenoszone były save jak i mój profil. Wszystko przebiegło bez problemów do momentu gdy wznowiłem grę której zapisy przenosiłem, a mianowicie nie odblokowują się kolejne osiągnięcia. Teraz pytanie, czy spotkaliście się już z takim problemem i czy ewentualnie można go ominąć?

Zbierałem wszystkie bronie wszystkie upgrad'y w końcu pomyślałem, że może robię coś nie tak dlatego zdecydowałem zrobić jeden z najprostszych achivów, a mianowicie "Crowd control". Niestety nie dostałem żadnego osiągnięcia. Podsumowując od momentu transferu nie dostałem żadnych osiągnięć na tej grze, co więcej jakbym chciał dojść teraz do tego etapu gry, w którym aktualnie jestem by dostać te osiągnięcia musiałbym przejść grę prawie dwukrotnie. Jakoś nie mam na to chęci i czasu. Domyślam się że wyrzucenie aktualnych zapisów i nowa gra rozwiązała by sprawę.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.