Skocz do zawartości

WWE SmackDown vs. Raw 2010


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

250604734.jpg

 

Kolejna część popularnej gry konsolowej, będącej symulatorem wrestlingu. Wcielając się w jednego z mistrzów tego sportu rozegramy wiele pasjonujących i efektownych walk. WWE SmackDown vs. Raw 2010 jest kolejną, czwartą już, odsłoną konsolowej bijatyki podejmującej tematykę wrestlingu. Gra stara się jak najwierniej przedstawić ten sport walki, tak bardzo popularny w USA i Japonii, w którym nawet ważniejsze od samych zmagań zawodników jest wielkie, efektowne show na ringu. Omawiana produkcja przygotowana została z myślą o sześciu różnych platformach: Nintendo DS, PlayStation 2, PlayStation Portable, Wii, Xbox 360 oraz PlayStation 3, a także dodatkowo na telefony komórkowe.

 

W grze występują takie sławy wrestlingu jak John Cena, The Undertaker, Randy Orton, Edge i Rey Misterio, którzy zresztą pojawiają się również na okładce promując grę. Ich aktywny udział w produkcji gwarantuje wysoki realizm i swobodę walki. Gracze mogą wcielić się zarówno we wspomnianą piątkę jak i w pozostałych zawodników znanych z telewizyjnych programów WWE RAW, WWE SmackDown oraz ECW wyświetlanych pod wspólnym szyldem organizacji World Wrestling Entertainment. Deweloperzy przyłożyli dużą wagę do realizmu i dokładnego odwzorowania tak wyglądu walczących jak i ich charakterystycznych ruchów czy zachowania.

 

Najważniejszym elementem jest tryb kariery. Gracze kierując swoim ulubionym zawodnikiem mają możliwość zdobycia różnych mistrzowskich tytułów. Grę ce(pipi)e dopracowana i szczegółowa grafika, która została nieco poprawiona w stosunku do poprzedniej odsłony serii.

 

















 

źródło: gry-online.pl


Co myślicie o tej grze? Ja stałem się jej posiadaczem niedawno i powiem, że jest mile zaskoczony. Zdecydowanie najlepszy wrestling na PSP. Mam tylko problem z finisherami <_<. Zawsze jak chce już kończyć walkę to za każdym razem finisher wygląda tak, że leżącego gościa kopnę w głowę i przyłożenie. Co prawda walka jest wygrana ale mogłobybyć to bardziej widowiskowe
:lol:

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawiam się czy są jakieś gruntowne zmiany względem wersji 2006, którą posiadałem :) Poza nowymi zawodnikami, fabułą i pewnie możliwościami edytora :)

Wrestling był fajny, ale na jednego się potrafił znudzić po czasie. Lepiej mieć od razu kogoś do gry, bodajże nawet na czterech można grać.

Odnośnik do komentarza

Fakt jak gra się samemu to trochę może się znudzić. Fajne jest, że można edytować zawodników i robić nowych. Poza tym jest kilka nowych trybów. Nie wiem jak gierka wyglądała w 2006 ale podejrzewam, że 2010 również pod względem grafiki jest lepsza niż twoja :lol: Czasami są fajne zwroty akcji. Przed chwilą grałem Edge z jakimś Włochem. Okładałem kolesia, kilka finisherów itp. a tu nagle on cały zakrwawiony bierze mnie za łape przykłada i wygrywa :geek: a cała walka była po mojemu :woot:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...