Jump to content

Jak uaktywnić/podłączyć inny pad ?


Recommended Posts

Mam pada bezprzewodowego ze starej konsoli i nie wiem jak go uaktywnić aby działał , zarówno chcę go aktywować jako pada pod pierwszy "port" i potem "przepiąć" pod drugi "port".

Teraz mam podpięty jeden pad do "portu" 1 , ale chcę podpiąć inny PAD (ze starej konsoli) pod ten port , ale jakoś ni umiem go aktywować na nowej (dla tego pada) konsoli .

Proszę też odpowiedź jak go podpiąć/przełączyć do innego "portu" .

Jak to zrobić ? - proszę o opis typu "krok po kroku" .

Pad jest sprawny , dla jasności .

Link to comment

Wyłączoną konsolę włącz przez pada, którego chcesz aby był "pierwszym".

 

Włączam właśnie tak , ale nic to nie daje ; włączam TYLKO przez naciśnięcie "kulki" , ale okrąg czterodiodowy wokół tej kulki tylko miga - może coś JESZCZE trzeba włączać/ trzymać / wykonać przy takim włączaniu/aktywacji pada i konsoli ???

Pad jest stary ( ale niezużyty) , jakiś 2-3 letni , ale to chyba nie ma znaczenia ?

Edited by Paweł Dziuba
Link to comment

Pomogło , dziękuję TheKolumb ; wiedziałem (gdzieś czytałem) że jakoś właśnie to tak trza zrobić , ale zapomniało mi się .

A jak aktywować teraz inny pad (wcześniej działający jako pad w pierwszym porcie - nie wiem czy to ma znaczenie) pod 2/3/4 port ???

 

Pad jest przypisywany do danego portu w momencie włączenia konsoli, a nie na stałe. Więc zależnie od tego który pad będzie uruchomiony jako pierwszy i drugi itp po starcie konsoli - taki będzie miał port...Jak wyłączysz xboxa i odpalisz pady w innej kolejności - to taką będą miały. Warunkiem jest oczywiści zsynchronizowanie najpierw wszystkich z konsolą tak jak pisał TheKolumb. To operacja jednorazowa. Mam nadzieję, że napisałem to zrozumiale... :teehee:

  • Upvote 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.