Skocz do zawartości

Jak uaktywnić/podłączyć inny pad ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pada bezprzewodowego ze starej konsoli i nie wiem jak go uaktywnić aby działał , zarówno chcę go aktywować jako pada pod pierwszy "port" i potem "przepiąć" pod drugi "port".

Teraz mam podpięty jeden pad do "portu" 1 , ale chcę podpiąć inny PAD (ze starej konsoli) pod ten port , ale jakoś ni umiem go aktywować na nowej (dla tego pada) konsoli .

Proszę też odpowiedź jak go podpiąć/przełączyć do innego "portu" .

Jak to zrobić ? - proszę o opis typu "krok po kroku" .

Pad jest sprawny , dla jasności .

Odnośnik do komentarza

Wyłączoną konsolę włącz przez pada, którego chcesz aby był "pierwszym".

 

Włączam właśnie tak , ale nic to nie daje ; włączam TYLKO przez naciśnięcie "kulki" , ale okrąg czterodiodowy wokół tej kulki tylko miga - może coś JESZCZE trzeba włączać/ trzymać / wykonać przy takim włączaniu/aktywacji pada i konsoli ???

Pad jest stary ( ale niezużyty) , jakiś 2-3 letni , ale to chyba nie ma znaczenia ?

Edytowane przez Paweł Dziuba
Odnośnik do komentarza

Pomogło , dziękuję TheKolumb ; wiedziałem (gdzieś czytałem) że jakoś właśnie to tak trza zrobić , ale zapomniało mi się .

A jak aktywować teraz inny pad (wcześniej działający jako pad w pierwszym porcie - nie wiem czy to ma znaczenie) pod 2/3/4 port ???

 

Pad jest przypisywany do danego portu w momencie włączenia konsoli, a nie na stałe. Więc zależnie od tego który pad będzie uruchomiony jako pierwszy i drugi itp po starcie konsoli - taki będzie miał port...Jak wyłączysz xboxa i odpalisz pady w innej kolejności - to taką będą miały. Warunkiem jest oczywiści zsynchronizowanie najpierw wszystkich z konsolą tak jak pisał TheKolumb. To operacja jednorazowa. Mam nadzieję, że napisałem to zrozumiale... :teehee:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...