Jump to content

Paweł Dziuba

Użytkownicy
 • Content Count

  593
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About Paweł Dziuba

 • Birthday September 8

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Śląskie
 • Zainteresowania:
  Gry konsolowe i komp. , Hi-Fi , tenis , film
 • GamerTag:
  Dok22

Kontakt

 • GG:
  nie mam

Recent Profile Visitors

1188 profile views
 1. Paweł Dziuba

  Far Cry: Primal

  Ja tu widzę mało gempleju i mało urozmaiconego, bo: - wzywamu zwiera/zwiery i one za nas odwalają połowę/większość roboty - rzucamy nożem lub dzidą (co na jeden skutek wychodzi bo zapewne będzie się to różnić tylko animacją + ew. zasięgiem) - strzelamy z łuku - skradanka wokół obozu i ciche zabójstwa i wsio rzeczywistego gempleju = 5 razy mniej możliwości niż w FC 3/4.
 2. Ok, dzięki za wszystkie info.
 3. Znalazłem, przepisałem na razie 1 tytuł, ponownie go ściągnąłem i gra faktycznie odpaliła się na innym koncie; a tych przeniesień licencji ile może być na rok?
 4. W sumie nie znam szczegłów takiej LICENCJI, ale rozumie że jeśli gry które kupiłem lub otrzymałem z XBOX LIVE na tej kionsoli i na swoje konto (na tejże konsoli) to kupujący będzie mógł w nie grać? A jeśli gry zakupiłem na innej konsoli to teraz muszę przepisać LICENCJĘ na aktualną konsolę - jak to się robi? (to chyba dlatego te 5 tytułów zakupionych wcześniej, na innej konsoli, nie mogę odpalić na aktualnej konsoli, na swoim drugim koncie - koncie bez XBOX LIVE)
 5. PYTANIE: jak sprzedam X360 z grami w wersji cyfrowej na dysku twardym to kupujący będzie mógł w nie grać na swoim koncie? Ja sprawdziłem to granie na innym koncie (nie będąc podłączonym XBOX LIVE) i w 48 gier grałem, a 5 gier nie chciało się odpalić, ale czekam na wiedzę jakiegoś specjalisty. ( z 6 tytułów mam zakupionych, a reszta otrzymana w ramach XBOX LIVE - jeśli ma to znaczenie)
 6. Paweł Dziuba

  Far Cry: Primal

  FC1 - udany FC2 - nieudany FC3 - udany FC3 BD - nieudany (nieudany, bo nieczytelny ze względu na: kolorystykę, filtry i tylko "nocny czas" akcji) FC4 - udany FC Primal - nieudany, bo: nie widzę udanego gamepleju bez samopowtarzalnej broni palnej (ew. laserowej, itp.); poza tym nie widzę, gameplejowo i "moralnie", przyjemności w zabijaniu zwierząt (co było/jest najsłabszym elementem w FC 3/4 - głównie dlatego że za dużo tego było) - co ma być, jak sugeruje zwiastun, głównymi zadaniami gracza.
 7. i oczywiście w 2,3 i 4 części się tak samo precyzyjnie strzela z czołgu i go prowadzi jak w 1 częśći? - to dziwne, bo w 2,3 i 4 mogę czołgiem strzelać w jedną stronę w inną stronę jadąc, czego w 1 ni ma (a co było też w oryginale).
 8. Czołgiem nie można w jednym kierunku jechać i w innym strzelać + celownik jest całkowicie rozregulowany; "latadło" też ma rozregulowany celownik, a nawet poduszkowiec (choć jak się strzela w poziomie to to nie przeszkadza). No, chyba że w końcu to poprawili w patchu (w co wątpię). Poza tym, w każdej części, w półotwartych/zewnętrznych lewelach animacja potrafi przyciąć dość często. Bo kur... tak gracie że nic nie "widzicie" - wczoraj odpaliłem HALO 1 (nowa instalka gry) i ciągle nie poprawili sterowania i strzelania pojazdami; w międzyczasie odkryłem że w HALO 2 kampania w coopie jest spierniczona jeśli chodzi o respy po śmierci obu graczy (1 i 3 jest ok), co jest uciążliwsze im wyższy poziom trudności (na LEGENDARY uniemożliwia to praktycznie granie); widać dorzucają patche tylko z poprawkami w multi, kampanie olewając.
 9. 2 ma spierniczone granie kampani w coopie; 1 i 3 część jest ok; 4 nie sprawdzałem jeszcze.
 10. Jest; działa; doceniam expresową odpowiedź, kubson :-)}
 11. Ma ktoś problemy z uruchomieniem HALO ODST ? - bo jak się ją odpala? - osobno nie można, a w meny głównym "COLEKCJI SZEFA" nie widać H:ODST. Już 2 razy ściągnąłem/zainstalowałem ODST, w grach widać ją obok KOLEKCJI SZEFA jako dodatek "HALO3: ODST" (7,9GB) a gry z nikąd nie można uruchomić.
 12. Jeśli w HALO 1 np. można już czołgiem w jednym kierunku jechać a w innym (dowolnym) strzelać to któryś patch musiał to naprawić; w innych częściach nie było takich (i innych) problemów.
 13. Czołgiem nie można w jednym kierunku jechać i w innym strzelać + celownik jest całkowicie rozregulowany; "latadło" też ma rozregulowany celownik, a nawet poduszkowiec (choć jak się strzela w poziomie to to nie przeszkadza). No, chyba że w końcu to poprawili w patchu (w co wątpię). Poza tym, w każdej części, w półotwartych/zewnętrznych lewelach animacja potrafi przyciąć dość często.
 14. Jak jakiś miesiąc/dwa temu grałem, a było to już po jakimś DUŻYM patchu, to kampania w 1 części wciąż była zepsuta; zapewne do dziś nic nie poprawili.
 15. Jak wpiszę ZUMA w sklepie X ONE to niestety nie pokazuje żadnych tytułów. Powinienes miec w historii pobierania. Tylko gdzie ta HISTORIA POBIERANIA na ONE jest?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.