Jump to content

Return to Castle Wolfenstein: Operation Resurrection


Guest kufir

Recommended Posts

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posiadam - ukończyłem, według mnie jest jak najbardziej warta uwagi tym bardziej że teraz można ją nabyć za mały pieniądz. Ogólnie gra jest bardzo zbliżona do wersji z pc. Graficznie powiedziałbym że nawet podobna - oczywiście niższa rozdzielczość, brak lub słabsze niektóre efekty - pewno słabsze tekstury ale jest naprawdę bardzo w porządku. Niektóre misje zostały nieco przemodelowane w stosunku do rewelacyjnej wersji pc - podzielone na części lub inaczej zaprojektowane w niektórych fragmentach ale większość jest bez zmian. Dodatkowo mamy na początku gry bonusowy epizod który nie znalazł się w wersji pc gra jest więc nieco dłuższa. Ścieżka dźwiękowa jest identyczna i oczywiście świetna. Gra jest też płynna co też jest ważne.

Nie jest to może tak wysoki poziom jak Black ale gra jest naprawdę fajna i jeśli nigdy nie grałeś w wersję na pc to będziesz zadowolony - klimat także można docenić. Natomiast jeśli testowałeś już odpowiednik z blaszaka to trzeba by się zastanowić. Ja jako miłośnik rtcw opisałem tu tę grę w samych superlatywach ale naprawdę jeśli nie grałeś i nie będziesz spodziewał się cudów to wciągniesz się jak diabli.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.