Skocz do zawartości

nagrywanie obrazu z tv


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem sobie urzadzenie do nagrywania obrazu z TV,zwane EasyCap.Okazuje sie jednak ze moj telewizor (Samsung LCD, LE37R8, 32" cale)nie ma wyjscia obrazu(video out) wiec nie mam obrazu na kompie co oznacza ze nie moge nagrywac.Glownym powodem kupna tej malej nagrywarki bylo nagrywanie obrazu z PS3 wiec moze istnieje jakis inny sposob zeby nagrac z niego obraz.Moja czarnula jest podlaczona do TV kablem HD wiec jeden "slot" z tylu zostaje wolny.Wpadlem na pomysl aby podlaczyc PS3 z easycap'em (ktory nagrywa jedynie w SD) kablem AV i jednoczesnie miec podlaczone z TV poprzez HD.Gdyby sie dalo to oznaczaloby ze obraz sie....dubluje?Moje pytania brzmia:Jest to mozliwe?Jesli nie,to czy jest inny sposob abym mogl nagrac to co ogladam w TV / to w co gram na PS3?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Czy dziala ten kabel

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=380184117730

z PS3?Widze ze pisze ze dziala z XBOXem ale jesli dodam "rozwidlenie" czyli to

http://www.tvcables.co.uk/cgi-bin/tvcables/hdmi-splitter-2-way.html?id=f2nmemI3

i jeden kabel bedzie podlaczony do TV a drugi poprzez ten z XBOXa do kompa to czy beda jakies problemy?Obrazu nie bedzie odczytywac z PS3 albo cos?

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

sory że troche zaoftopuje ale to chyba i tak nabliższy temat jaki znajde do swojego pytania:

 

da sie jakoś wzglednie łatwo robić screeny z gier ? bez kombinowania z kablami czy innymi ustrojstwami?

jakie są najłatwiejsze sposoby?

na psp jest fajny programik, ale podejżewam ze na ps3 z OFW sprawa nie wyglada tak łatwo

 

oczywiscie chodzi mi o gry ktore nie mają same w sobie wbudowanej opcji fotek

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

hmm karta TV powiadasz? przypadkiem mam karte TV, czy to też przy okazji umozliwi podłaczenie ps3 do monitora? :>

 

chociaz to strasznie stara karta i nie wiem czy cokolowiek sensownego udalo by sie z niej spłodzić (jakąś normalną rozdziałke?)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

czyli jak to zrobić w końcu jakieś konkrety opis co i jak ? wie ktoś ? robił ktoś już tak i mu hulało ... karta Tv niby na co ? zeby podpiac ps3 przez kompa czy jak ? pasuje zeby nagrywac rozdziałki HD czy tylko kamera pozostaje?

 

Tutaj jest opis kolesia, który nagrywa filmy HD z Metal Gear Online: http://hewhodares.com/forum/index.php?showtopic=248&st=0&p=1851&entry1851

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Orientuje się ktoś jak można puścić sygnał z PS3 przez PC żeby nagrać rozgrywke i żeby jakość dźwięku była jak najlepsza?

 

Obraz z dźwiękiem?

Są grabbery HD do tego, ale to w cholerę drogi sprzęt (patrz allegro).

Możesz też zrobić to tańszym grabberem, który zgra to w jakości SD, koszt ok 300zł.

 

a czymś takim nie damy rady?

Link do grabera na allegro

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś jak można puścić sygnał z PS3 przez PC żeby nagrać rozgrywke i żeby jakość dźwięku była jak najlepsza?

 

Obraz z dźwiękiem?

Są grabbery HD do tego, ale to w cholerę drogi sprzęt (patrz allegro).

Możesz też zrobić to tańszym grabberem, który zgra to w jakości SD, koszt ok 300zł.

 

a czymś takim nie damy rady?

Link do grabera na allegro

Dasz radę ale jakość bedzie tragiczna , wogole zgrywanie jakiego kolwiek video przez usb to tragedia jakościowa .

Zgrywałem video z kamery HD ,x360 podobnym kabelkiem na USB ,jakościowo wyszła tragedia .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...